x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Devold Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 9
    • Devold Tomra Woman Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163781665.jpg
      Devold Devold Tomra Woman Shirt Tomra Woman Shirt Tomra Woman Shirt Devold Tomra Woman Shirt on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Devold Tomra Woman Shirt
      • 07028567423226
      1
      132.80 EUR
    • Devold Tomra Woman Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163781645.jpg
      Devold Devold Tomra Woman Shirt Tomra Woman Shirt Tomra Woman Shirt Devold Tomra Woman Shirt on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Devold Tomra Woman Shirt
      • 07028567423196
      1
      132.80 EUR
    • Devold Men's Slogen Zip Neck
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164688461.jpg
      Devold Devold Men's Slogen Zip Neck Men's Slogen Zip Neck Men's Slogen Zip Neck Devold Men's Slogen Zip Neck on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Devold Men's Slogen Zip Neck
      • 07028567421758
      1
      142.80 EUR
    • Devold Norang Man Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185981530.jpg
      Devold Devold Norang Man Shirt Norang Man Shirt Norang Man Shirt Devold Norang Man Shirt on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Devold Norang Man Shirt
      • 07028567441336
      1
      94.80 EUR
    • Devold Nibba Woman High Neck
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163573333.jpg
      Devold Devold Nibba Woman High Neck Nibba Woman High Neck Nibba Woman High Neck Devold Nibba Woman High Neck on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Devold Nibba Woman High Neck
      • 07028567415337
      1
      154.80 EUR
    • Devold Men's Nansen Zip Cardigan High Neck-2019
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152559889.jpg
      Devold Devold Men's Nansen Zip Cardigan High Neck-2019 Men's Nansen Zip Cardigan High Neck-2019 Men's Nansen Zip Cardigan High Neck-2019 Devold Men's Nansen Zip Cardigan High Neck-2019 on pitkähihainen paita . Sopii miehille. (1)
      Devold Men's Nansen Zip Cardigan High Neck-2019
      • 07028567392904
      1
      290.90 EUR
    • Devold Slogen Zip Neck Women's Punainen L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145586278.jpg
      Devold Devold Slogen Zip Neck Women's Punainen L Slogen Zip Neck Women's Punainen L Slogen Zip Neck Women's Punainen L Naisten villaneule klassisella kuviolla. (1)
      Devold Slogen Zip Neck Women's Punainen L
      • 07028567327319
      1
      184.00 EUR
    • Devold Original Islender M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166550360.jpg
      Devold Devold Original Islender M Original Islender M Original Islender M Perinteinen paksu villapaita arvostetulta valmistajalta. (1)
      Devold Original Islender M
      • 07028563792012
      1
      195.00 EUR
    • Devold Tekniset paidat Naiset, Running Zip Neck, L, Anthracite
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113535029.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144770085.jpg
      Devold Devold Tekniset paidat Naiset, Running Zip Neck, L, Anthracite Tekniset paidat Naiset, Running Zip Neck, L, Anthracite Tekniset paidat Naiset, Running Zip Neck, L, Anthracite Devold Running Woman Zip Neck on pitkähihainen treenipaita juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Devold Tekniset paidat Naiset, Running Zip Neck, L, Anthracite
      • 07028567224854
      1
      deal
      104.80 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Axant (axant)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Fruit Of The Loom (fruit_of_the_loom)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • Northwave (northwave)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sheego (sheego)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi