x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Devold Running Woman Zip Neck

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Devold Running Woman Zip Neck
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Devold Running Woman Zip Neck
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Devold Running Woman Zip Neck
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/267229542.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/113535029.jpg?ts=1
Devold Devold Running Woman Zip Neck Running Woman Zip Neck Running Woman Zip Neck Devold Running Woman Zip Neck -paita Kevyt ja nopeasti kuivuva pitkähihainen paita, joka sopii niin matalan kuin korkeammankin intensiteetin treeneihinn niin jouksuun, hiihtoon kuin vaikkapa vaelluksellekin. Paidan materiaaleina ovat merinovilla ja Tencel, joiden ansiosta vaate kuljettaa tehokkaasti hikeä pois iholta ja tuntuu mukavan pehmeältä ja viileältä. Strategisesti sijoitetut mesh-paneelit parantavat mukavuutta ja hengittävyyttä treenatessa. Ergonominen muotoilu ja huolellisesti sijoitetut saumat varmistavat mukavuuden ja liikkumisen vapauden. Ominaisuudet: Paino: 130 g/m2 Materiaali: 69% merinovilla, 29% Tencel, 2% polyamid Kuitu: Superfine 17.5 mikron (1)
  • 07028567224854
2
deal
  • Suunnittelu
    • Väri: Harmaa
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • Koko
    • Vaatteen koko: L
  • 75.40 101.44 EUR 2
    2
    • Skistart.fi Skistart.fi
      Devold Running Woman Zip Neck -paita Kevyt ja nopeasti kuivuva pitkähihainen paita, joka sopii niin matalan kuin korkeammankin intensitee...
      75.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • OutdoorExperten OutdoorExperten
      Devold Running Woman Zip Neck -paita Kevyt ja nopeasti kuivuva pitkähihainen paita, joka sopii niin matalan kuin korkeammankin intensitee...101.44, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Patagonia - L/S Cap Cool Daily Shirt - Tekninen paita L, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/267217101.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183268436.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia - L/S Cap Cool Daily Shirt - Tekninen paita L, harmaa - L/S Cap Cool Daily Shirt - Tekninen paita L, harmaa - L/S Cap Cool Daily Shirt - Tekninen paita L, harmaa Patagonia L/S Cap Cool Daily Shirt Tekninen paita: Väri: Harmaa; Koko: L; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Polkujuoksu; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Patagonia-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Patagonia - L/S Cap Cool Daily Shirt - Tekninen paita L, harmaa
      • 00191743694004
      1
    • Patagonia Synchilla Anorakki, beige XXL 2023 Anorakit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257067622.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205793972.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252320609.jpg?ts=1
      Patagonia Patagonia Synchilla Anorakki, beige XXL 2023 Anorakit Synchilla Anorakki, beige XXL 2023 Anorakit Synchilla Anorakki, beige XXL 2023 Anorakit Patagonia Synch Anorak Fleecepulloverit: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika, Vaeltaminen; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Polyesteri; Lisää Patagonia-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Patagonia Synchilla Anorakki, beige XXL 2023 Anorakit
      • 00194187666675
      1
    • Fjällräven Fox T-Shirt M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218217105.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239205698.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259309261.jpg?ts=1
      Fjällräven Fjällräven Fox T-Shirt M Fox T-Shirt M Fox T-Shirt M Kevyt jerseyneuloksinen t-paita luomupuuvillaa ja kierrätettyä polyesteriä. (1)
      Fjällräven Fox T-Shirt M
      • 07323450752101
      2
    • Adidas Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247577841.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246935615.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies (1)
      Adidas Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies
      • 04066755646968
      1
    • Väri (va_ri):
      • Harmaa (harmaa)
      • Oranssi (oranssi)
      • Sininen (sininen)
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 109.40
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 109.40
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 103.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 103.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 103.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 71.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 71.80
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 93.80
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 109.40
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 109.40
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 67.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 67.80
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 87.91
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 87.91
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 87.91
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 97.71
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 97.71
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 97.71
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 97.71
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 97.71
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 97.71
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 97.71
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 96.81
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 96.81
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 96.81
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 96.81
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 96.81
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 96.81
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 96.81
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 82.26
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 82.26
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 87.11
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 87.11
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 76.80
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 76.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 76.80
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 76.80
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 109.40
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 98.80
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 98.80
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 98.80
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 93.80
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 93.80
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 67.80
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 67.80
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 74.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 74.48
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 74.48
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 71.28
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 71.28
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 68.18
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 68.18
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 62.80
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 62.80
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 62.80
      • Mon Jan 02 01:00:00 CET 2023 68.18
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 68.18
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 68.18
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 65.27
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 65.27
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 62.54
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 62.54
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 62.54
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 62.54
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 62.54
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 51.52
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 65.50
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 65.50
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 65.50
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 65.50
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 65.50
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 65.50
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 65.50
      • Fri Jan 27 01:00:00 CET 2023 65.50
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 75.40
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 75.40
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 75.40
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 75.40
    • info@vertaa.fi