x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    FOX Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 11
    • FOX Traildust 2.0 Flannel Shirt dirt Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182389041.jpg
      FOX FOX Traildust 2.0 Flannel Shirt dirt Koko S Traildust 2.0 Flannel Shirt dirt Koko S Traildust 2.0 Flannel Shirt dirt Koko S Kohderyhmä: MTB-tyyli; Ulkotaskut: rintatasku; Pintamateriaali: 100 % puuvilla; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      FOX Traildust 2.0 Flannel Shirt dirt Koko S
      • 00191972445699
      2
      deal
      64.85 EUR
    • FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182680064.jpg
      FOX FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 S Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 S Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 S Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 85 % polyester and 15 % cotton; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Drirelease fabric for efficient moisture management, Mesh panels at the side seam and back for extra breathability (1)
      FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • 00191972519079
      1
      most_sold
      49.85 EUR
    • FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182680005.jpg
      FOX FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 85 % polyester and 15 % cotton; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Drirelease fabric for efficient moisture management, Mesh panels at the side seam and back for extra breathability (1)
      FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • 00191972504600
      1
      49.85 EUR
    • FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 M Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182680005.jpg
      FOX FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 M Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 M Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 M Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 85 % polyester and 15 % cotton; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Drirelease fabric for efficient moisture management, Mesh panels at the side seam and back for extra breathability (1)
      FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 M Pitkähihaiset paidat
      • 00191972504617
      1
      49.85 EUR
    • FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 XL Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182680005.jpg
      FOX FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 XL Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 XL Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 XL Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 85 % polyester and 15 % cotton; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Drirelease fabric for efficient moisture management, Mesh panels at the side seam and back for extra breathability (1)
      FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 XL Pitkähihaiset paidat
      • 00191972504631
      1
      49.85 EUR
    • FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185733729.jpg
      FOX FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 50% Cotton, 50% Polyester; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, musta 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • 00191972506642
      1
      34.85 EUR
    • FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182721190.jpg
      FOX FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 S Pitkähihaiset paidat Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 S Pitkähihaiset paidat Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 S Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 50% Cotton, 50% Polyester; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 S Pitkähihaiset paidat
      • 00191972526886
      1
      deal
      34.85 EUR
    • FOX Tournament Long Sleeve T-Shirt heather graph Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178876378.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832231.jpg
      FOX FOX Tournament Long Sleeve T-Shirt heather graph Koko XL Tournament Long Sleeve T-Shirt heather graph Koko XL Tournament Long Sleeve T-Shirt heather graph Koko XL Raglan Longsleeve with a lot of functionalityFeaturesLongsleeve for men by FoxTruDri fabric wicks moisture away from the body quicklyDries 4 x faster than conventional cotton fabricAdditional protection against odor formationLegendary Fox Head logo in medium size on the chestStable, functional properties over the entirelife span190 g/m² drirelease® jersey made of polyester and cotton (1)
      FOX Tournament Long Sleeve T-Shirt heather graph Koko XL
      • 00191972454516
      1
      44.95 EUR
    • FOX Tecbase LS Baselayer Men, harmaa 2020 S Pitkähihaiset aluspaidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/188142547.jpg
      FOX FOX Tecbase LS Baselayer Men, harmaa 2020 S Pitkähihaiset aluspaidat Tecbase LS Baselayer Men, harmaa 2020 S Pitkähihaiset aluspaidat Tecbase LS Baselayer Men, harmaa 2020 S Pitkähihaiset aluspaidat Tyyppi: pitkähihainen; Kompressio: ei; Termo-ominaisuus: ei; Ominaisuudet: antibakteerinen; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Vetoketju: ei; Materiaalin tyyppi: keinokuitu; Materiaali: 100 % polyesteri; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätietoja: TruDri fabric for the dissipation of moisture, Length from shoulder tip: pace length 81 cm (size L) (1)
      FOX Tecbase LS Baselayer Men, harmaa 2020 S Pitkähihaiset aluspaidat
      • 00191972454066
      1
      deal
      34.85 EUR
    • FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 M Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182680064.jpg
      FOX FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 M Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 M Pitkähihaiset paidat Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 M Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 85 % polyester and 15 % cotton; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: Drirelease fabric for efficient moisture management, Mesh panels at the side seam and back for extra breathability (1)
      FOX Starter Pitkähihainen Paita Miehet, sininen 2021 M Pitkähihaiset paidat
      • 00191972519086
      1
      49.85 EUR
    • FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 XL Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182721190.jpg
      FOX FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 XL Pitkähihaiset paidat Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 XL Pitkähihaiset paidat Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 XL Pitkähihaiset paidat Kohderyhmä: MTB-tyyli; Pintamateriaali: 50% Cotton, 50% Polyester; Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal (1)
      FOX Traditional Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa 2021 XL Pitkähihaiset paidat
      • 00191972526916
      1
      deal
      34.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Axant (axant)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sheego (sheego)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi