x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Härkila Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • Härkila Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259497.jpg
      Härkila Härkila Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown
      • 05707335485087
      2
      66.80 EUR
    • Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259524.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198474777.jpg
      Härkila Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt Mountain Hunter L/s T-shirt Mountain Hunter L/s T-shirt Härkila Men's Mountain Hunter L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt
      • 05707335482567
      2
      64.95 EUR
    • Härkila Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green
      • 05707335359883
      2
      72.80 EUR
    • Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259524.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198474777.jpg
      Härkila Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt Mountain Hunter L/s T-shirt Mountain Hunter L/s T-shirt Härkila Men's Mountain Hunter L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt
      • 05707335482550
      2
      64.95 EUR
    • Härkila Mossyoak break-up C, miesten paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413520.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200613135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200613133.jpg
      Härkila Härkila Mossyoak break-up C, miesten paita Mossyoak break-up C, miesten paita Mossyoak break-up C, miesten paita Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Mossyoak break-up C, miesten paita
      • 05707335348290
      2
      72.80 EUR
    • Härkila Mossyoak break-up C, miesten paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413520.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200613135.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200613133.jpg
      Härkila Härkila Mossyoak break-up C, miesten paita Mossyoak break-up C, miesten paita Mossyoak break-up C, miesten paita Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Mossyoak break-up C, miesten paita
      • 05707335348306
      1
      most_sold
      84.80 EUR
    • Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185476765.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198474777.jpg
      Härkila Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt Mountain Hunter L/s T-shirt Mountain Hunter L/s T-shirt (1)
      Härkila Mountain Hunter L/s T-shirt
      • 05707335482529
      1
      68.90 EUR
    • Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259497.jpg
      Härkila Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • 05707335485117
      1
      69.80 EUR
    • Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259497.jpg
      Härkila Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • 05707335485094
      1
      69.80 EUR
    • Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137418012.jpg
      Härkila Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan
      • 05707335383642
      1
      248.90 EUR
    • Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • 05707335359913
      1
      84.80 EUR
    • Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • 05707335359920
      1
      84.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Polo collar (polo_collar)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi