x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Härkila Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Härkila Moose Hunter L/S T-Shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413520.jpg
      Härkila Härkila Moose Hunter L/S T-Shirt Moose Hunter L/S T-Shirt Moose Hunter L/S T-Shirt Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (2)
      Härkila Moose Hunter L/S T-Shirt
      • 05707335348290
      2
      good_buy
      most_sold
      72.80 EUR
    • Härkila Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Lynx L/S T-shirt AXIS MSP Forest Green
      • 05707335359883
      2
      72.80 EUR
    • Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413520.jpg
      Härkila Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt
      • 05707335348306
      1
      84.80 EUR
    • Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • 05707335359906
      1
      84.80 EUR
    • Härkila Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259497.jpg
      Härkila Härkila Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown (1)
      Härkila Wildboar Pro L/S T-Shirt AXIS MSP Orange Blaze/Shadow Brown
      • 05707335485087
      1
      68.90 EUR
    • Härkila Men's Mountain Hunter L/S T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179403101.jpg
      Härkila Härkila Men's Mountain Hunter L/S T-shirt Men's Mountain Hunter L/S T-shirt Men's Mountain Hunter L/S T-shirt Härkila Men's Mountain Hunter L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Mountain Hunter L/S T-shirt
      • 05707335482550
      1
      69.80 EUR
    • Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259497.jpg
      Härkila Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • 05707335485117
      1
      69.80 EUR
    • Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • 05707335359913
      1
      84.80 EUR
    • Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137418012.jpg
      Härkila Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan
      • 05707335383642
      1
      248.90 EUR
    • Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137418012.jpg
      Härkila Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Norja Hsp Full Zip Cardigan
      • 05707335383635
      1
      248.90 EUR
    • Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157259497.jpg
      Härkila Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Men's Wildboar Pro L/S T-shirt Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Wildboar Pro L/S T-shirt
      • 05707335485094
      1
      69.80 EUR
    • Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413520.jpg
      Härkila Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Moose Hunter Longsleeve T-shirt
      • 05707335348337
      1
      84.80 EUR
    • Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125413564.jpg
      Härkila Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Men's Lynx Longsleeve T-shirt Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt on pitkähihainen paita metsästykseen. Sopii miehille. (1)
      Härkila Men's Lynx Longsleeve T-shirt
      • 05707335359920
      1
      84.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY (dkny)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi