x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Helly Hansen Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 164
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787801.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 164 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 164 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 164 Laadukas lasten fleece. (1)
      Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 164
      • 07040055948073
      1
      most_sold
      49.90 EUR
    • Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 140
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787801.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 140 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 140 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 140 Laadukas lasten fleece. (1)
      Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 140
      • 07040055948059
      1
      49.90 EUR
    • Helly Hansen Pohjakerros Tech Crew 2XL Light Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/118074736.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen Pohjakerros Tech Crew 2XL Light Grey Pohjakerros Tech Crew 2XL Light Grey Pohjakerros Tech Crew 2XL Light Grey (1)
      Helly Hansen Pohjakerros Tech Crew 2XL Light Grey
      • 07040055434675
      1
      27.89 EUR
    • Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 152
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787801.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 152 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 152 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 152 Laadukas lasten fleece. (1)
      Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 152
      • 07040055948066
      1
      49.90 EUR
    • Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 176
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787801.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 176 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 176 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 176 Laadukas lasten fleece. (1)
      Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 176
      • 07040055948080
      1
      49.90 EUR
    • Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 128
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145787801.jpg
      Helly Hansen Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 128 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 128 JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 128 Laadukas lasten fleece. (1)
      Helly Hansen JR Daybreaker 2.0 Fleece Dragonfruit 128
      • 07040055948097
      1
      49.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 2XU (2xu)
      • 10DAYS (10days)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • ALÉ (ale_)
      • American vintage (american_vintage)
      • Amundsen (amundsen)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blend (blend)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brax (brax)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brunotti (brunotti)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CATAGO (catago)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chillaz (chillaz)
      • Ciele (ciele)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forét (fore_t)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fransa (fransa)
      • Frugi (frugi)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grundens (grundens)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindberg (lindberg)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Made in china (made_in_china)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Melawear (melawear)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Now (now)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxide (oxide)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • S/LAB (s_lab)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • SAYSKY (saysky)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOCCX (soccx)
      • Someday (someday)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • SÖLL (so_ll)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Plus (tommy_jeans_plus)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Metalli (metalli)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi