x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Hugo Boss Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies

Järjestä perusteella
Luotettavaa Tiomintaa Luotettavaa Tiomintaa
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Hugo Boss Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Hugo Boss Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Hugo Boss Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/221781999.jpg?ts=1
Hugo Boss Hugo Boss Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies Derol222 Long Sleeve Crew Neck T-shirt Musta M Mies Regular fitCrew neckLong sleeves (1)
  • 04021406666849
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Miehet
  • Koko
    • Vaatteen koko: M
  • 42.48 49.95 EUR 2
    2
    • Dressinn.com/fi Dressinn.com/fi
      42.48, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Hugo Boss Finland Hugo Boss Finland
      Regular fitCrew neckLong sleeves49.95, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Adidas Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247577841.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246935615.jpg?ts=1
      Adidas Adidas Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies (1)
      Adidas Gold Long Sleeve T-shirt Musta M Mies
      • 04066755646968
      1
    • Haglöfs Natural Blend Tech Crew Neck, naisten villapaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209212084.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214339682.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215236401.jpg?ts=1
      Haglöfs Haglöfs Natural Blend Tech Crew Neck, naisten villapaita Natural Blend Tech Crew Neck, naisten villapaita Natural Blend Tech Crew Neck, naisten villapaita Mukava villapaita, joka lämmittää erityisen hyvin kylminä päivinä. Täydellinen alin kerros arkeen ja vapaa-ajan aktiviteetteihin. Tuotetiedot: Malli: Normaali Materiaali: 67 % polyesteriä, 33 % merinovillaa Hengittävä: Kyllä Kosteutta siirtävä: Kyllä Muita yksityiskohtia: Pyöreä pääntie (1)
      Haglöfs Natural Blend Tech Crew Neck, naisten villapaita
      • 07318841427263
      1
      deal
    • Mountain Hardwear Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita naiset
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255373969.jpg?ts=1
      Mountain Hardwear Mountain Hardwear Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita naiset Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita naiset Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita naiset Kevyt, pehmeä ja mukava fleecepaita, joka on valmistettu 100 % kierrätetystä polyesteristä. Polartec-fleece hengittää hyvin ja sillä on hyvät kosteutta siirtävät ominaisuudet.Polartec® Microfleece 1/4 Zip on kevyt fleecepaita, joka on valmistettu 100 % kierrätetystä polyesteristä. Polartec-fleece hengittää hyvin ja sillä on hyvät kosteutta siirtävät ominaisuudet.Paita on pehmeää ja joustavaa materiaalia. Se on yhtä mukava kuoritakin alla kuin T-paidan päällä.Tuotetiedot:- Materiaalit: Polartec®, 100 Fleece, 100 % kierrätetty polyesteri (1)
      Mountain Hardwear Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita naiset
      • 00888663610466
      1
      deal
    • Mountain Hardwear Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255373992.jpg?ts=1
      Mountain Hardwear Mountain Hardwear Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita Kevyt, pehmeä ja mukava fleecepaita, joka on valmistettu 100 % kierrätetystä polyesteristä. Polartec-fleece hengittää hyvin ja sillä on hyvät kosteutta siirtävät ominaisuudet.Polartec® Microfleece 1/4 Zip on kevyt fleecepaita, joka on valmistettu 100 % kierrätetystä polyesteristä. Polartec-fleece hengittää hyvin ja sillä on hyvät kosteutta siirtävät ominaisuudet.Paita on pehmeää ja joustavaa materiaalia. Se on yhtä mukava kuoritakin alla kuin T-paidan päällä.Tuotetiedot:- Materiaalit: Polartec®, 100 Fleece, 100 % kierrätetty polyesteri (1)
      Mountain Hardwear Polartec Microfleece 1/4 Zip W, fleecepaita
      • 00888663625545
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 49.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 49.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 49.48
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 49.48
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 45.48
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 45.48
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 48.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 48.48
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 47.48
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 47.48
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 47.48
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 44.48
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 46.48
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 46.48
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 43.48
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 43.48
      • Mon Dec 26 01:00:00 CET 2022 42.48
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 42.48
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Sat Jan 14 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 49.95
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 49.95
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 49.95
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 49.95
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 49.95
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 49.95
      • Wed Jan 25 01:00:00 CET 2023 42.48
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Sat Jan 28 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 42.48
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 42.48
    • info@vertaa.fi