x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Magenta Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265844458.jpg?ts=1
      Magenta Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko S Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko S Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko S Cosy sweater in polar fleece with nylon inserts and adjustable waistbandFeaturesMagenta Kaneda Fleece High Neck SweaterHigh collar with press studsSelf Encased Elastic Boot HemNylon inserts on the sleeve and collarEmbroidery on the chestWoven logo flag at the side hem (1)
      Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko S
      • 03443144152933
      1
      94.95 EUR
    • Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265844458.jpg?ts=1
      Magenta Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko XL Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko XL Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko XL Cosy sweater in polar fleece with nylon inserts and adjustable waistbandFeaturesMagenta Kaneda Fleece High Neck SweaterHigh collar with press studsSelf Encased Elastic Boot HemNylon inserts on the sleeve and collarEmbroidery on the chestWoven logo flag at the side hem (1)
      Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko XL
      • 03443144152964
      1
      94.95 EUR
    • Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265844458.jpg?ts=1
      Magenta Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko M Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko M Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko M Cosy sweater in polar fleece with nylon inserts and adjustable waistbandFeaturesMagenta Kaneda Fleece High Neck SweaterHigh collar with press studsSelf Encased Elastic Boot HemNylon inserts on the sleeve and collarEmbroidery on the chestWoven logo flag at the side hem (1)
      Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko M
      • 03443144152940
      1
      94.95 EUR
    • Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/265844458.jpg?ts=1
      Magenta Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko L Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko L Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko L Cosy sweater in polar fleece with nylon inserts and adjustable waistbandFeaturesMagenta Kaneda Fleece High Neck SweaterHigh collar with press studsSelf Encased Elastic Boot HemNylon inserts on the sleeve and collarEmbroidery on the chestWoven logo flag at the side hem (1)
      Magenta Kaneda Fleece High Neck Sweater natural Koko L
      • 03443144152957
      1
      94.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 2XU (2xu)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • And Feelings (and_feelings)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Capita (capita)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Creature (creature)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Episode (episode)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karpos (karpos)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Lee (lee)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Shaka Wear (shaka_wear)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Someday (someday)
      • Spitfire (spitfire)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Union (union)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Welcome (welcome)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worble (worble)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ziener (ziener)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi