x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    O'Neill Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • O'Neill Collegepaita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186496488.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176741469.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181792362.jpg
      O'Neill O'Neill Collegepaita Collegepaita Collegepaita Stylish, relaxedFeaturesComfortable material with honeycomb structureStretch materialMade from recycled polyester (1)
      O'Neill Collegepaita
      • 08719403928386
      2
      deal
      52.90 EUR
    • O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186495704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185609347.jpg
      O'Neill O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' OminaisuudetO'Neill Pacific Ocean pusero naisilleYlisuuri istuvuusSuuri grafiikka selässäPieni logo vasemmassa rinnassaResorillinen kaulus ja hihansuut (1)
      O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • 08720388216290
      2
      69.95 EUR
    • O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186495704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185609347.jpg
      O'Neill O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' OminaisuudetO'Neill Pacific Ocean pusero naisilleYlisuuri istuvuusSuuri grafiikka selässäPieni logo vasemmassa rinnassaResorillinen kaulus ja hihansuut (1)
      O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • 08720388216283
      2
      69.95 EUR
    • O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185609347.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186495704.jpg
      O'Neill O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' Materiaali: Collegekangas; Pääntie: Pyöreä pääntie; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Pehmeä kangas, Pehmeäksi hiottu sisäpuoli; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • 08720388216313
      2
      69.95 EUR
    • O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186495704.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185609347.jpg
      O'Neill O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' Collegepaita 'Pacific Ocean' OminaisuudetO'Neill Pacific Ocean pusero naisilleYlisuuri istuvuusSuuri grafiikka selässäPieni logo vasemmassa rinnassaResorillinen kaulus ja hihansuut (1)
      O'Neill Collegepaita 'Pacific Ocean'
      • 08720388216306
      2
      69.95 EUR
    • O'Neill Toiminnallinen paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168408820.jpg
      O'Neill O'Neill Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Pääntie: Korkea kaulus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Nauhalla/narulla, Joustava vyötärö/sauma; Materiaali: Fleece; Ekstrat: Pehmeä kangas, Pehmeäksi hiottu sisäpuoli, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Kapea malli (1)
      O'Neill Toiminnallinen paita
      • 08719403813545
      • ONI1419002000004
      1
      52.90 EUR
    • O'Neill Paita 'Essential'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/174946465.jpg
      O'Neill O'Neill Paita 'Essential' Paita 'Essential' Paita 'Essential' Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Yksivärinen; Design: Resori-/ribbineulekaulus, Tikattu sauma/reuna, Suora leikkaus; Ekstrat: Label-laatta, Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Label patch/label flag; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      O'Neill Paita 'Essential'
      • 08719403822950
      • ONI1527002000005
      1
      37.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Axant (axant)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Molo (molo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sheego (sheego)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • TSG (tsg)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi