x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pally'Hi Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • Pally'Hi - Women's 3/4 Longsleeve Fairy Beary - Merinovillapaita XL, punainen/vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255789209.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi - Women's 3/4 Longsleeve Fairy Beary - Merinovillapaita XL, punainen/vaaleanpunainen - Women's 3/4 Longsleeve Fairy Beary - Merinovillapaita XL, punainen/vaaleanpunainen - Women's 3/4 Longsleeve Fairy Beary - Merinovillapaita XL, punainen/vaaleanpunainen Pally'Hi Women's 3/4 Longsleeve Fairy Beary Merinovillapaita: Väri: Punainen/Vaaleanpunainen; Koko: XL; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 60% Villa, 40% Viskoosi; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi - Women's 3/4 Longsleeve Fairy Beary - Merinovillapaita XL, punainen/vaaleanpunainen
      • 04250492916532
      • 04250492916518
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Pally'Hi - Crew Neck Sweater Flap Chap - Pulloverit XL, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/258866981.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi - Crew Neck Sweater Flap Chap - Pulloverit XL, harmaa - Crew Neck Sweater Flap Chap - Pulloverit XL, harmaa - Crew Neck Sweater Flap Chap - Pulloverit XL, harmaa Pally'Hi Crew Neck Sweater Flap Chap Pulloverit: Väri: Harmaa; Koko: XL; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 97% Villa, 3% Elastaani; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi - Crew Neck Sweater Flap Chap - Pulloverit XL, harmaa
      • 04250492979964
      • 04250492979957
      1
      deal
      139.95 EUR
    • Pally'Hi - Longsleeve Bearline - Merinovillapaita XL, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255368099.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi - Longsleeve Bearline - Merinovillapaita XL, sininen - Longsleeve Bearline - Merinovillapaita XL, sininen - Longsleeve Bearline - Merinovillapaita XL, sininen Pally'Hi Longsleeve Bearline Merinovillapaita: Väri: Sininen; Koko: XL; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 60% Villa, 40% Viskoosi; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi - Longsleeve Bearline - Merinovillapaita XL, sininen
      • 04250492915306
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Pally'Hi - Women's Longsleeve Solar Power - Merinovillapaita M, harmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255372857.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251544730.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi - Women's Longsleeve Solar Power - Merinovillapaita M, harmaa - Women's Longsleeve Solar Power - Merinovillapaita M, harmaa - Women's Longsleeve Solar Power - Merinovillapaita M, harmaa Pally'Hi Women's Longsleeve Solar Power Merinovillapaita: Väri: Harmaa; Koko: M; Käyttötarkoitus: Vaeltaminen, Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Villa; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi - Women's Longsleeve Solar Power - Merinovillapaita M, harmaa
      • 04250492917225
      • 04250492917218
      1
      deal
      99.95 EUR
    • Pally'Hi Classic Peak Logo Pitkähihainen Miehet, heather moss M 2019 Pitkähihaiset T-paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255781643.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/137194230.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi Classic Peak Logo Pitkähihainen Miehet, heather moss M 2019 Pitkähihaiset T-paidat Classic Peak Logo Pitkähihainen Miehet, heather moss M 2019 Pitkähihaiset T-paidat Classic Peak Logo Pitkähihainen Miehet, heather moss M 2019 Pitkähihaiset T-paidat Pally'Hi Longsleeve Classic Peak Logo Longsleeve: Väri: Vihreä; Koko: M; Materiaalia: Päämateriaali: 60% Villa, 40% Viskoosi; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi Classic Peak Logo Pitkähihainen Miehet, heather moss M 2019 Pitkähihaiset T-paidat
      • 04250492956989
      1
      deal
      89.95 EUR
    • Pally'Hi - Longsleeve Bonfire & Clyde - Longsleeve S, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205963894.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi - Longsleeve Bonfire & Clyde - Longsleeve S, sininen - Longsleeve Bonfire & Clyde - Longsleeve S, sininen - Longsleeve Bonfire & Clyde - Longsleeve S, sininen Pally'Hi Longsleeve Bonfire & Clyde Longsleeve: Väri: Sininen; Koko: S; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 95% Viskoosi, 5% Elastaani; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi - Longsleeve Bonfire & Clyde - Longsleeve S, sininen
      • 04250492979544
      • 04250492979568
      • 04250492979551
      1
      deal
      74.95 EUR
    • Pally'Hi - Women's Longsleeve Psyonara - Longsleeve L, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205963684.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205963685.jpg?ts=1
      Pally'Hi Pally'Hi - Women's Longsleeve Psyonara - Longsleeve L, sininen - Women's Longsleeve Psyonara - Longsleeve L, sininen - Women's Longsleeve Psyonara - Longsleeve L, sininen Pally'Hi Women's Longsleeve Psyonara Longsleeve: Väri: Sininen; Koko: L; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 95% Viskoosi, 5% Elastaani; Lisää Pally'Hi-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Pally'Hi - Women's Longsleeve Psyonara - Longsleeve L, sininen
      • 04250492980588
      • 04250492980625
      • 04250492980618
      1
      deal
      69.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fristads (fristads)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Grundens (grundens)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Husqvarna (husqvarna)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack's (jack_s)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Name It Mini (name_it_mini)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • Now (now)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True North (true_north)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi