x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Patagonia M' S Micro D Snap-T P/O

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Patagonia M' S Micro D Snap-T P/O
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Patagonia M' S Micro D Snap-T P/O
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Patagonia M' S Micro D Snap-T P/O
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205227519.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/153322847.jpg?ts=1
Patagonia Patagonia M' S Micro D Snap-T P/O M' S Micro D Snap-T P/O M' S Micro D Snap-T P/O Miesten fleecepusero Kierrätetystä polyesteristä valmistettu pehmeä pullover-pusero, joka toimii rentona takkina keväästä syksyyn tai lämpimänä välikerroksena talven pakkasilla. Fleecepusero on valmistettu Reilun Kaupan -sertifikaatin periaatteita noudattaen 100 % kierrätetystä polyesteristä. Korkea kaulus koostuu kaksinkertaisesta fleecestä, ja polyamidi-vahvisteisessa reunassa on neljä painonappia. 100 % kierrätettyä polyesteriä Korkea kaulus kaksinkertaista fleeceä Kauluksen polyamidi-vahv... (1)
  • 00192964263925
3
  • Suunnittelu
    • Väri: Beige, Ruskea, Moniväri, Vihreä
    • Materiaalit: Polyesteri, Polyamidi, Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Miehet, Naiset
  • Koko
    • Vaatteen koko: M
  • 89.95 109.40 EUR 3
    3
    • Blue-tomato.com Blue-tomato.com
      Patagonian ultrapehmeä ja miellyttävä Micro D Snap-T® -pusero on tehty jokapäiväiseen käyttöön. Tähän puseroon pukeutuminen saa sinut hyv...89.95, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Partioaitta Partioaitta
      Miesten fleecepusero Kierrätetystä polyesteristä valmistettu pehmeä pullover-pusero, joka toimii rentona takkina keväästä syksyyn tai läm...90.00, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • OutdoorExperten OutdoorExperten
      Patagonia M's Micro D Snap-T P/O - on miesten tyylikäs ja mukava pullover huppari, joka on valmistettu polyesterifleecestä ja saanut insp...109.40, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230985202.jpg?ts=1
      Salty Crew Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee Men's Deckhand L/S Tech Tee Men's Deckhand L/S Tech Tee Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee
      • 00804046281290
      1
    • Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230985202.jpg?ts=1
      Salty Crew Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee Men's Deckhand L/S Tech Tee Men's Deckhand L/S Tech Tee Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      Salty Crew Men's Deckhand L/S Tech Tee
      • 00804046281276
      1
    • Varg Women's Skrea Long Sleeve Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226032389.jpg?ts=1
      Varg Varg Women's Skrea Long Sleeve Tee Women's Skrea Long Sleeve Tee Women's Skrea Long Sleeve Tee Varg Women's Skrea Long Sleeve Tee on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii naisille. (1)
      Varg Women's Skrea Long Sleeve Tee
      • 07340119343692
      1
    • Swedteam Men´s Ultra Sweater Full Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226568753.jpg?ts=1
      Swedteam Swedteam Men´s Ultra Sweater Full Zip Men´s Ultra Sweater Full Zip Men´s Ultra Sweater Full Zip Swedteam Men´s Ultra Sweater Full Zip on pitkähihainen paita metsästykseen. (1)
      Swedteam Men´s Ultra Sweater Full Zip
      • 07330144021801
      1
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Ruskea (ruskea)
      • Vihreä (vihrea_)
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
    • info@vertaa.fi