x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Piacenza Cashmere Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Light Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183696813.jpg?ts=1
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Light Grey Cashmere Half Zip Sweater Light Grey Cashmere Half Zip Sweater Light Grey Valmistettu Italiassa. Valmistettu kashmirista. Resorit kauluksessa, hihansuissa ja helmassa. Orphealta mukana tuleva, tuoksua sisältävä paperisuikale, joka on tarkoitettu sijoitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja antamaan tuoksua vaatteelle. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Light Grey
      1
      most_sold
      449.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183955800.jpg?ts=1
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Beige Cashmere Crew Neck Sweater Beige Cashmere Crew Neck Sweater Beige Valmistettu kashmiristaItaliassa. Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa. Mukana Orphean tuoksutikku selluloosasta, joka on tarkoitettu laitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja hajustamaan vaatetta. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Beige
      1
      399.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185267127.jpg?ts=1
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Navy Cashmere Half Zip Sweater Navy Cashmere Half Zip Sweater Navy Valmistettu Italiassa. Valmistettu kashmirista. Resorit kauluksessa, hihansuissa ja helmassa. Orphealta mukana tuleva, tuoksua sisältävä paperisuikale, joka on tarkoitettu sijoitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja antamaan tuoksua vaatteelle. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Navy
      1
      449.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185267130.jpg?ts=1
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Navy Cashmere Crew Neck Sweater Navy Cashmere Crew Neck Sweater Navy Valmistettu kashmiristaItaliassa. Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa. Mukana Orphean tuoksutikku selluloosasta, joka on tarkoitettu laitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja hajustamaan vaatetta. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Navy
      1
      399.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184894847.jpg?ts=1
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey Valmistettu kashmiristaItaliassa. Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa. Mukana Orphean tuoksutikku selluloosasta, joka on tarkoitettu laitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja hajustamaan vaatetta. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey
      1
      399.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 2XU (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Adidas Five Ten (adidas_five_ten)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • ALÉ (ale_)
      • American vintage (american_vintage)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armed Angels (armed_angels)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Benetton (benetton)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed (bleed)
      • Blend (blend)
      • Blutsgeschwister (blutsgeschwister)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Brax (brax)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Ciele (ciele)
      • CMP (cmp)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Finkid (finkid)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjall Raven (fjall_raven)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forét (fore_t)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • FOX Rage (fox_rage)
      • Fransa (fransa)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grundens (grundens)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Houdini (houdini)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • INDICODE JEANS (indicode_jeans)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MarMar COPENHAGEN (marmar_copenhagen)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Mbym (mbym)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Merchcode (merchcode)
      • Millet (millet)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Now (now)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • S/LAB (s_lab)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sasta (sasta)
      • SAYSKY (saysky)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Seidensticker (seidensticker)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sherpa (sherpa)
      • Sherpa Adventure Gear (sherpa_adventure_gear)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOCCX (soccx)
      • Someday (someday)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Taifun (taifun)
      • Ten Tree (ten_tree)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Curve (tommy_jeans_curve)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • Wild Country (wild_country)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woodline (woodline)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 30 € (budget)
      • 30 € - 40 € (price_2)
      • 40 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Sametti (sametti)
      • Silkki (silkki)
      • Stretch (stretch)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Henley (henley)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi