x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Piacenza Cashmere Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 5
    • Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Light Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183696813.jpg
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Light Grey Cashmere Half Zip Sweater Light Grey Cashmere Half Zip Sweater Light Grey Valmistettu Italiassa. Valmistettu kashmirista. Resorit kauluksessa, hihansuissa ja helmassa. Orphealta mukana tuleva, tuoksua sisältävä paperisuikale, joka on tarkoitettu sijoitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja antamaan tuoksua vaatteelle. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Light Grey
      1
      most_sold
      449.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185267127.jpg
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Navy Cashmere Half Zip Sweater Navy Cashmere Half Zip Sweater Navy Valmistettu Italiassa. Valmistettu kashmirista. Resorit kauluksessa, hihansuissa ja helmassa. Orphealta mukana tuleva, tuoksua sisältävä paperisuikale, joka on tarkoitettu sijoitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja antamaan tuoksua vaatteelle. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Half Zip Sweater Navy
      1
      449.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Beige
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183955800.jpg
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Beige Cashmere Crew Neck Sweater Beige Cashmere Crew Neck Sweater Beige Valmistettu kashmiristaItaliassa. Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa. Mukana Orphean tuoksutikku selluloosasta, joka on tarkoitettu laitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja hajustamaan vaatetta. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Beige
      1
      399.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185267130.jpg
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Navy Cashmere Crew Neck Sweater Navy Cashmere Crew Neck Sweater Navy Valmistettu kashmiristaItaliassa. Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa. Mukana Orphean tuoksutikku selluloosasta, joka on tarkoitettu laitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja hajustamaan vaatetta. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Navy
      1
      399.90 EUR
    • Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184894847.jpg
      Piacenza Cashmere Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey Valmistettu kashmiristaItaliassa. Resorit pääntiessä, hihansuissa ja helmassa. Mukana Orphean tuoksutikku selluloosasta, joka on tarkoitettu laitettavaksi vaatekaappiin suojaamaan ja hajustamaan vaatetta. (1)
      Piacenza Cashmere Cashmere Crew Neck Sweater Light Grey
      1
      399.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Polo collar (polo_collar)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi