x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    POC Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 130 cm Turmaline Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227043066.jpg
      POC POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 130 cm Turmaline Navy Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 130 cm Turmaline Navy Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 130 cm Turmaline Navy (1)
      POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 130 cm Turmaline Navy
      • 07325549989801
      1
      most_sold
      1206.39 EUR
    • POC Langærmet T-shirt Lighmerino 2XL Turmaline Navy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222174421.jpg
      POC POC Langærmet T-shirt Lighmerino 2XL Turmaline Navy Langærmet T-shirt Lighmerino 2XL Turmaline Navy Langærmet T-shirt Lighmerino 2XL Turmaline Navy (1)
      POC Langærmet T-shirt Lighmerino 2XL Turmaline Navy
      • 07325549987951
      1
      727.89 EUR
    • POC Langærmet T-shirt Base Armor 140 cm Uranium Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/222174805.jpg
      POC POC Langærmet T-shirt Base Armor 140 cm Uranium Black Langærmet T-shirt Base Armor 140 cm Uranium Black Langærmet T-shirt Base Armor 140 cm Uranium Black (1)
      POC Langærmet T-shirt Base Armor 140 cm Uranium Black
      • 07325549984264
      1
      2266.89 EUR
    • POC Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, punainen 2021 XS Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202943815.jpg
      POC POC Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, punainen 2021 XS Pitkähihaiset paidat Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, punainen 2021 XS Pitkähihaiset paidat Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, punainen 2021 XS Pitkähihaiset paidat Keskeiset tiedot: Kohderyhmä: Outdoor Style; Ominaisuudet: Elastiset hihansuut; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % puuvilla; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: POC logo print on chest, POC logo label in the lower side seam (1)
      POC Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, punainen 2021 XS Pitkähihaiset paidat
      • 07325549954588
      1
      deal
      74.85 EUR
    • POC Langærmet T-shirt Resistance 160 cm Uranium Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225589915.jpg
      POC POC Langærmet T-shirt Resistance 160 cm Uranium Black Langærmet T-shirt Resistance 160 cm Uranium Black Langærmet T-shirt Resistance 160 cm Uranium Black (1)
      POC Langærmet T-shirt Resistance 160 cm Uranium Black
      • 07325549984240
      1
      1138.89 EUR
    • POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino XS Uranium Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225601845.jpg
      POC POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino XS Uranium Black Fuld Lynlå Sweatshirt Merino XS Uranium Black Fuld Lynlå Sweatshirt Merino XS Uranium Black (1)
      POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino XS Uranium Black
      • 07325549997370
      1
      1285.89 EUR
    • POC Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, vihreä 2021 XXL Pitkähihaiset paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202943800.jpg
      POC POC Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, vihreä 2021 XXL Pitkähihaiset paidat Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, vihreä 2021 XXL Pitkähihaiset paidat Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, vihreä 2021 XXL Pitkähihaiset paidat Keskeiset tiedot: Kohderyhmä: Outdoor Style; Ominaisuudet: Elastiset hihansuut; Materiaali: Pintamateriaali: 100 % puuvilla; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Normal; Lisätiedot: Lisätietoja: POC logo print on chest, POC logo label in the lower side seam (1)
      POC Pitkähihainen Pyöreäkauluksinen Svetari Miehet, vihreä 2021 XXL Pitkähihaiset paidat
      • 07325549955318
      1
      deal
      74.85 EUR
    • POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 150 cm Sylvanite Grey Melange
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225596677.jpg
      POC POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 150 cm Sylvanite Grey Melange Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 150 cm Sylvanite Grey Melange Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 150 cm Sylvanite Grey Melange (1)
      POC Fuld Lynlå Sweatshirt Merino 150 cm Sylvanite Grey Melange
      • 07325549958708
      1
      1206.39 EUR
    • POC Langærmet T-shirt Light Merino L Apophyllite Green
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218107698.jpg
      POC POC Langærmet T-shirt Light Merino L Apophyllite Green Langærmet T-shirt Light Merino L Apophyllite Green Langærmet T-shirt Light Merino L Apophyllite Green (1)
      POC Langærmet T-shirt Light Merino L Apophyllite Green
      • 07325549956735
      1
      727.89 EUR
    • POC Langærmet T-shirt Resistance S Uranium Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227049660.jpg
      POC POC Langærmet T-shirt Resistance S Uranium Black Langærmet T-shirt Resistance S Uranium Black Langærmet T-shirt Resistance S Uranium Black (1)
      POC Langærmet T-shirt Resistance S Uranium Black
      • 07325549983274
      1
      1254.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 2XU (2xu)
      • 10DAYS (10days)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • ALÉ (ale_)
      • American vintage (american_vintage)
      • Amundsen (amundsen)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blend (blend)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Brax (brax)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CATAGO (catago)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chillaz (chillaz)
      • Ciele (ciele)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Ellesse (ellesse)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Erima (erima)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forét (fore_t)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fransa (fransa)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grundens (grundens)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hackett (hackett)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Ikks (ikks)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindberg (lindberg)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Made in china (made_in_china)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Melawear (melawear)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • Nebbia (nebbia)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Norrøna (norr_na)
      • Now (now)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Obey (obey)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • OMM (omm)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Outdoor Research (outdoor_research)
      • Oxide (oxide)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rogelli (rogelli)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • S/LAB (s_lab)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • SAYSKY (saysky)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOCCX (soccx)
      • Someday (someday)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • SÖLL (so_ll)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Plus (tommy_jeans_plus)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Z-one (z_one)
      • Zabaione (zabaione)
      • Ziener (ziener)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Metalli (metalli)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi