x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    RVCA Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti M Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257078048.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251920170.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341423.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti M Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti M Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti M Nainen Short Mycelium Fleece Sweater by RVCAFeaturesRVCA Mycelium Fleece Sweater for womenGraphic on the left chest Ribbed collar, cuffs and hemCropped cut (1)
      RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti M Nainen
      • 03666423096883
      2
      41.48 EUR
    • RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257078048.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251920170.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341423.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti L Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti L Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti L Nainen Short Mycelium Fleece Sweater by RVCAFeaturesRVCA Mycelium Fleece Sweater for womenGraphic on the left chest Ribbed collar, cuffs and hemCropped cut (1)
      RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti L Nainen
      • 03666423096890
      2
      41.48 EUR
    • RVCA Big Long Sleeve T-Shirt black Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234124488.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227932593.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Big Long Sleeve T-Shirt black Koko XS Big Long Sleeve T-Shirt black Koko XS Big Long Sleeve T-Shirt black Koko XS Big RVCA - Long Sleeve T-Shirt for MenLong Sleeve T-Shirt for Men. Features include: Organic fabric, Long sleeves, Fabric: Organic cotton fabric [160 g/m2], Chest and sleeve prints, Internal neck print. (1)
      RVCA Big Long Sleeve T-Shirt black Koko XS
      • 03664564919658
      2
      36.48 EUR
    • RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti S Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257078048.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251920170.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341423.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti S Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti S Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti S Nainen Short Mycelium Fleece Sweater by RVCAFeaturesRVCA Mycelium Fleece Sweater for womenGraphic on the left chest Ribbed collar, cuffs and hemCropped cut (1)
      RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti S Nainen
      • 03666423096876
      2
      41.48 EUR
    • RVCA Plunge Sweater midnight Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251920167.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341397.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Plunge Sweater midnight Koko M Plunge Sweater midnight Koko M Plunge Sweater midnight Koko M Plunge sweater by RVCA in striped lookFeaturesRVCA Plunge Sweater for womenOvercut shouldersTight fitting cuffsWide cutAll-over striped pattern (1)
      RVCA Plunge Sweater midnight Koko M
      • 03666423098849
      1
      deal
      89.95 EUR
    • RVCA Plunge Sweater midnight Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341397.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Plunge Sweater midnight Koko XS Plunge Sweater midnight Koko XS Plunge Sweater midnight Koko XS Plunge sweater by RVCA in striped lookFeaturesRVCA Plunge Sweater for womenOvercut shouldersTight fitting cuffsWide cutAll-over striped pattern (1)
      RVCA Plunge Sweater midnight Koko XS
      • 03666423098825
      1
      deal
      89.95 EUR
    • RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254007939.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246918377.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko M Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko M Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko M RVCA long sleeve T-shirt with eye-catching graphic on the backFeaturesRVCA Oblow Patches Long Sleeve T-shirtRibbed cuffs and collarEye-catching graphic on the back RVCA logo details (1)
      RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko M
      • 03666423118660
      1
      deal
      54.85 EUR
    • RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/253997147.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246918377.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko L Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko L Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko L RVCA long sleeve T-shirt with eye-catching graphic on the backFeaturesRVCA Oblow Patches Long Sleeve T-shirtRibbed cuffs and collarEye-catching graphic on the back RVCA logo details (1)
      RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko L
      • 03666423118677
      1
      deal
      54.85 EUR
    • RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246918377.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko S Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko S Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko S RVCA long sleeve T-shirt with eye-catching graphic on the backFeaturesRVCA Oblow Patches Long Sleeve T-shirtRibbed cuffs and collarEye-catching graphic on the back RVCA logo details (1)
      RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko S
      • 03666423118653
      1
      deal
      54.85 EUR
    • RVCA Plunge Sweater midnight Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341397.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Plunge Sweater midnight Koko L Plunge Sweater midnight Koko L Plunge Sweater midnight Koko L Plunge sweater by RVCA in striped lookFeaturesRVCA Plunge Sweater for womenOvercut shouldersTight fitting cuffsWide cutAll-over striped pattern (1)
      RVCA Plunge Sweater midnight Koko L
      • 03666423098856
      1
      deal
      89.95 EUR
    • RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254086820.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/246918377.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko XL Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko XL Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko XL RVCA long sleeve T-shirt with eye-catching graphic on the backFeaturesRVCA Oblow Patches Long Sleeve T-shirtRibbed cuffs and collarEye-catching graphic on the back RVCA logo details (1)
      RVCA Oblow Patches Long Sleeve T-Shirt white Koko XL
      • 03666423118684
      1
      deal
      54.85 EUR
    • RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti XS Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/257078048.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/251920170.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252341423.jpg?ts=1
      RVCA RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti XS Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti XS Nainen Mycelium Sweatshirt Violetti XS Nainen Short Mycelium Fleece Sweater by RVCAFeaturesRVCA Mycelium Fleece Sweater for womenGraphic on the left chest Ribbed collar, cuffs and hemCropped cut (1)
      RVCA Mycelium Sweatshirt Violetti XS Nainen
      • 03666423096869
      1
      deal
      69.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 2XU (2xu)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • And Feelings (and_feelings)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Capita (capita)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Creature (creature)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Episode (episode)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karpos (karpos)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Lee (lee)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Shaka Wear (shaka_wear)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Someday (someday)
      • Spitfire (spitfire)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Union (union)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Welcome (welcome)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worble (worble)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ziener (ziener)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi