x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salewa Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Salewa - Women's Zebru Medium Warm AMR Half Zip Tee - Merinovilla-alusvaatteet 40, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255779562.jpg?ts=1
      Salewa Salewa - Women's Zebru Medium Warm AMR Half Zip Tee - Merinovilla-alusvaatteet 40, sininen - Women's Zebru Medium Warm AMR Half Zip Tee - Merinovilla-alusvaatteet 40, sininen - Women's Zebru Medium Warm AMR Half Zip Tee - Merinovilla-alusvaatteet 40, sininen Salewa Women's Zebru Medium Warm AMR Half Zip Tee Merinovillaalusvaatteet: Väri: Sininen; Koko: 40; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Lasketteluretket, Speed Hiking; Materiaalia: Päämateriaali: 83% Villa, 17% Polyamidi; Lisää Salewa-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Salewa - Women's Zebru Medium Warm AMR Half Zip Tee - Merinovilla-alusvaatteet 40, sininen
      • 04053866208062
      2
      82.89 EUR
    • Salewa Zebru Responsive Base Layer Sininen DE 36 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255780670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225805138.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Zebru Responsive Base Layer Sininen DE 36 Nainen Zebru Responsive Base Layer Sininen DE 36 Nainen Zebru Responsive Base Layer Sininen DE 36 Nainen (1)
      Salewa Zebru Responsive Base Layer Sininen DE 36 Nainen
      • 04053866207843
      1
      75.89 EUR
    • Salewa Pedroc Hybrid 2 Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198434762.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Pedroc Hybrid 2 Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi S Mies Pedroc Hybrid 2 Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi S Mies Pedroc Hybrid 2 Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi S Mies (1)
      Salewa Pedroc Hybrid 2 Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi S Mies
      • 04053866235129
      1
      48.89 EUR
    • Salewa Puez Dryton Long Sleeve T-shirt Pinkki 10-11 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198428941.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Puez Dryton Long Sleeve T-shirt Pinkki 10-11 Years Puez Dryton Long Sleeve T-shirt Pinkki 10-11 Years Puez Dryton Long Sleeve T-shirt Pinkki 10-11 Years (1)
      Salewa Puez Dryton Long Sleeve T-shirt Pinkki 10-11 Years
      • 04053866069878
      1
      38.89 EUR
    • Salewa Seceda Sryton Long Sleeve T-shirt Musta XS Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200571975.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Seceda Sryton Long Sleeve T-shirt Musta XS Mies Seceda Sryton Long Sleeve T-shirt Musta XS Mies Seceda Sryton Long Sleeve T-shirt Musta XS Mies (1)
      Salewa Seceda Sryton Long Sleeve T-shirt Musta XS Mies
      • 04053866312950
      1
      65.89 EUR
    • Salewa Pure Graphic Dry Long Sleeve, nuorten paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255348261.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Pure Graphic Dry Long Sleeve, nuorten paita Pure Graphic Dry Long Sleeve, nuorten paita Pure Graphic Dry Long Sleeve, nuorten paita Klassinen hihaton paita nopeasti kuivuvaa ja hengittävää materiaalia. Pyöreä pääntie, pitkät hihat ja painatus edessä. Salewa Pure Graphic Dry Long Sleeve sopii erinomaisesti sekä arkikäyttöön että ulkoiluun. Tuotetiedot: - Istuvuus: Normaali - Materiaali: Polyesteri 95 %, elastaani 5 % Hengittävä: Kyllä - Kosteutta siirtävä: Kyllä Muut yksityiskohdat: - Pyöreä pääntie - Pitkät hihat - Edessä painatus (1)
      Salewa Pure Graphic Dry Long Sleeve, nuorten paita
      • 04053866460552
      1
      24.89 EUR
    • Salewa Puez Melange Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 3XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236402122.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Puez Melange Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 3XL Mies Puez Melange Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 3XL Mies Puez Melange Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 3XL Mies (1)
      Salewa Puez Melange Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 3XL Mies
      • 04053866435741
      1
      38.89 EUR
    • Salewa Solidlogo Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 2XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255798267.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Solidlogo Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 2XL Mies Solidlogo Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 2XL Mies Solidlogo Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 2XL Mies (1)
      Salewa Solidlogo Dryton Long Sleeve T-shirt Oranssi 2XL Mies
      • 04053866439633
      1
      46.89 EUR
    • Salewa Pure Logo Alpine Merion Responsive Long Sleeve T-shirt Sininen DE 32 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227060123.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Pure Logo Alpine Merion Responsive Long Sleeve T-shirt Sininen DE 32 Nainen Pure Logo Alpine Merion Responsive Long Sleeve T-shirt Sininen DE 32 Nainen Pure Logo Alpine Merion Responsive Long Sleeve T-shirt Sininen DE 32 Nainen (1)
      Salewa Pure Logo Alpine Merion Responsive Long Sleeve T-shirt Sininen DE 32 Nainen
      • 04053866331111
      1
      78.89 EUR
    • Salewa - Zebru Fresh AMR L/S Tee - Merinovilla-alusvaatteet XXL, violetti/sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255780758.jpg?ts=1
      Salewa Salewa - Zebru Fresh AMR L/S Tee - Merinovilla-alusvaatteet XXL, violetti/sininen - Zebru Fresh AMR L/S Tee - Merinovilla-alusvaatteet XXL, violetti/sininen - Zebru Fresh AMR L/S Tee - Merinovilla-alusvaatteet XXL, violetti/sininen Salewa Zebru Fresh AMR L/S Tee Merinovillaalusvaatteet: Väri: Violetti/Sininen; Koko: XXL; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Lasketteluretket, Alppikiipeily; Materiaalia: Päämateriaali: 36% Villa, 36% Lyocell, 28% Polyamidi; Lisää Salewa-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Salewa - Zebru Fresh AMR L/S Tee - Merinovilla-alusvaatteet XXL, violetti/sininen
      • 04053866381802
      1
      94.95 EUR
    • Salewa Cristallo Warm Alpine Merino Responsive Long Sleeve Base Layer Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255780970.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/259326145.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Cristallo Warm Alpine Merino Responsive Long Sleeve Base Layer Musta L Mies Cristallo Warm Alpine Merino Responsive Long Sleeve Base Layer Musta L Mies Cristallo Warm Alpine Merino Responsive Long Sleeve Base Layer Musta L Mies (1)
      Salewa Cristallo Warm Alpine Merino Responsive Long Sleeve Base Layer Musta L Mies
      • 04053866328432
      1
      109.49 EUR
    • Salewa Vajolet Responsive Half Zip Fleece Vihreä L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255779760.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Vajolet Responsive Half Zip Fleece Vihreä L Mies Vajolet Responsive Half Zip Fleece Vihreä L Mies Vajolet Responsive Half Zip Fleece Vihreä L Mies (1)
      Salewa Vajolet Responsive Half Zip Fleece Vihreä L Mies
      • 04053866438803
      1
      100.89 EUR
    • Salewa Pedroc Polartec Alpha Hoodie Sininen DE 34 Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226117724.jpg?ts=1
      Salewa Salewa Pedroc Polartec Alpha Hoodie Sininen DE 34 Nainen Pedroc Polartec Alpha Hoodie Sininen DE 34 Nainen Pedroc Polartec Alpha Hoodie Sininen DE 34 Nainen (1)
      Salewa Pedroc Polartec Alpha Hoodie Sininen DE 34 Nainen
      • 04053865755437
      1
      35.44 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 2XU (2xu)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • And Feelings (and_feelings)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Capita (capita)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Creature (creature)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Episode (episode)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karpos (karpos)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Lee (lee)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Shaka Wear (shaka_wear)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Someday (someday)
      • Spitfire (spitfire)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Union (union)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Welcome (welcome)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worble (worble)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ziener (ziener)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi