x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Salomon Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243833003.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • 00195751041447
      1
      93.80 EUR
    • Salomon - Women's Essential Tencel LC19851 - Longsleeve S, violetti/vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255349896.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/244168137.jpg?ts=1
      Salomon Salomon - Women's Essential Tencel LC19851 - Longsleeve S, violetti/vaaleanpunainen - Women's Essential Tencel LC19851 - Longsleeve S, violetti/vaaleanpunainen - Women's Essential Tencel LC19851 - Longsleeve S, violetti/vaaleanpunainen Salomon Women's Essential Tencel LC19851 Longsleeve: Väri: Violetti/Vaaleanpunainen; Koko: L; Ominaisuudet: Stretch; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 77% Polyesteri, 19% Lyocell, 4% Elastaani; Lisää Salomon-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      Salomon - Women's Essential Tencel LC19851 - Longsleeve S, violetti/vaaleanpunainen
      • 00195751041638
      • 00195751041645
      • 00195751041614
      1
      deal
      45.90 EUR
    • Salomon Women's Snowshelter Teddy Half Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239370661.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Women's Snowshelter Teddy Half Zip Women's Snowshelter Teddy Half Zip Women's Snowshelter Teddy Half Zip Salomon Women's Snowshelter Teddy Half Zip on välikerrosvaate vaellukseen. Sopii naisille. (1)
      Salomon Women's Snowshelter Teddy Half Zip
      • 00193128687120
      1
      deal
      130.80 EUR
    • Salomon Outrack FZ W Midlayer Marin S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185982183.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185982184.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Outrack FZ W Midlayer Marin S Outrack FZ W Midlayer Marin S Outrack FZ W Midlayer Marin S Joustava välikerrospaita täyspitkällä vetoketjulla. (1)
      Salomon Outrack FZ W Midlayer Marin S
      • 00193128492434
      1
      74.90 EUR
    • Salomon Pitkähihainen t-paita alomon CRO RUN L TEE W lc1877200
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239305361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255365390.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239306896.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Pitkähihainen t-paita alomon CRO RUN L TEE W lc1877200 Pitkähihainen t-paita alomon CRO RUN L TEE W lc1877200 Pitkähihainen t-paita alomon CRO RUN L TEE W lc1877200 Salomon Women's Cross Run LS Tee on pitkähihainen treenipaita juoksuun. Sopii naisille. (1)
      Salomon Pitkähihainen t-paita alomon CRO RUN L TEE W lc1877200
      • 00195751034524
      1
      39.80 EUR
    • Salomon T-paita Saomon CROSS RUN SS TEE M c1869400
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/255365393.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239305388.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/239306899.jpg?ts=1
      Salomon Salomon T-paita Saomon CROSS RUN SS TEE M c1869400 T-paita Saomon CROSS RUN SS TEE M c1869400 T-paita Saomon CROSS RUN SS TEE M c1869400 Salomon Men's Cross Run SS Tee on lyhythihainen treenipaita juoksuun. Sopii miehille. (1)
      Salomon T-paita Saomon CROSS RUN SS TEE M c1869400
      • 00195751032711
      1
      44.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243833002.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • 00195751023290
      1
      93.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243833003.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • 00195751041416
      1
      93.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243833002.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • 00195751023276
      1
      93.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243671662.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew Unisex Outlife Logo Winter Crew Unisex Outlife Logo Winter Crew Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew
      • 00195751027380
      1
      68.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243833001.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243671662.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew Unisex Outlife Logo Winter Crew Unisex Outlife Logo Winter Crew Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew
      • 00195751027366
      1
      68.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243671789.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew Unisex Outlife Logo Winter Crew Unisex Outlife Logo Winter Crew Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Crew
      • 00195751036191
      1
      68.80 EUR
    • Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/243833003.jpg?ts=1
      Salomon Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Unisex Outlife Logo Winter Hoody Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii kaikille. (1)
      Salomon Unisex Outlife Logo Winter Hoody
      • 00195751041430
      1
      93.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • American Eagle (american_eagle)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Billieblush (billieblush)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • DGK (dgk)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • Fristads (fristads)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Grundens (grundens)
      • GUESS (guess)
      • Hackett London (hackett_london)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hessnatur (hessnatur)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Husqvarna (husqvarna)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack's (jack_s)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Martina (la_martina)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Mbym (mbym)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Name It Mini (name_it_mini)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • Now (now)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • True North (true_north)
      • Tufte Wear (tufte_wear)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Woolpower (woolpower)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 85 € (price_3)
      • ≥ 85 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Cordura (cordura)
      • Elastaani (elastaani)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi