x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Santa Cruz Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8
      • 05059415034396
      1
      deal
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12
      • 05059415034419
      1
      deal
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL
      • 05059415030442
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077116.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6 Näytä rakkautesi Santa Cruzia kohtaan Heart Outline Crew Puserolla. Tässä Crew Puserossa on painatus selässä ja rinnassa vasemmalla puolella sekä kudottu brändilogo. Olemme valmistaneet Santa Cruzin kanssa malliston, joka huutaa sinua pukemaan sen päällesi. Tämä ainutlaatuinen Santa Cruz X Blue Tomato pusero on saatavilla vain meillä ja tulee kääntämään huomattavan määrän päitä. OminaisuudetNaisten pusero Santa CruziltaKudotut logotResorit hihansuissa ja helmassaSuuri printti selässäPieni log... (1)
      Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6
      • 05059415026827
      1
      deal
      59.85 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L
      • 05059415030435
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10
      • 05059415034402
      1
      deal
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077116.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8 Näytä rakkautesi Santa Cruzia kohtaan Heart Outline Crew Puserolla. Tässä Crew Puserossa on painatus selässä ja rinnassa vasemmalla puolella sekä kudottu brändilogo. Olemme valmistaneet Santa Cruzin kanssa malliston, joka huutaa sinua pukemaan sen päällesi. Tämä ainutlaatuinen Santa Cruz X Blue Tomato pusero on saatavilla vain meillä ja tulee kääntämään huomattavan määrän päitä. OminaisuudetNaisten pusero Santa CruziltaKudotut logotResorit hihansuissa ja helmassaSuuri printti selässäPieni log... (1)
      Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8
      • 05059415026834
      1
      deal
      59.85 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S
      • 05059415030411
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M
      • 05059415030428
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6
      • 05059415034389
      1
      deal
      74.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Polo collar (polo_collar)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi