x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Santa Cruz Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 13
    • Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077116.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6 Näytä rakkautesi Santa Cruzia kohtaan Heart Outline Crew Puserolla. Tässä Crew Puserossa on painatus selässä ja rinnassa vasemmalla puolella sekä kudottu brändilogo. Olemme valmistaneet Santa Cruzin kanssa malliston, joka huutaa sinua pukemaan sen päällesi. Tämä ainutlaatuinen Santa Cruz X Blue Tomato pusero on saatavilla vain meillä ja tulee kääntämään huomattavan määrän päitä. OminaisuudetNaisten pusero Santa CruziltaKudotut logotResorit hihansuissa ja helmassaSuuri printti selässäPieni log... (1)
      Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 6
      • 05059415026827
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 12
      • 05059415034419
      1
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko XL
      • 05059415030442
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 8
      • 05059415034396
      1
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077116.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 10 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 10 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 10 Näytä rakkautesi Santa Cruzia kohtaan Heart Outline Crew Puserolla. Tässä Crew Puserossa on painatus selässä ja rinnassa vasemmalla puolella sekä kudottu brändilogo. Olemme valmistaneet Santa Cruzin kanssa malliston, joka huutaa sinua pukemaan sen päällesi. Tämä ainutlaatuinen Santa Cruz X Blue Tomato pusero on saatavilla vain meillä ja tulee kääntämään huomattavan määrän päitä. OminaisuudetNaisten pusero Santa CruziltaKudotut logotResorit hihansuissa ja helmassaSuuri printti selässäPieni log... (1)
      Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 10
      • 05059415026841
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Santa Cruz Not A Dot Outline Crew Sweater black Koko 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163303553.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Not A Dot Outline Crew Sweater black Koko 6 Not A Dot Outline Crew Sweater black Koko 6 Not A Dot Outline Crew Sweater black Koko 6 Ominaisuudet330 g harjattua fleeceäCrew neule normaalilla istuvuudellaLogo edessä, takana ja molemmissa hihoissa (1)
      Santa Cruz Not A Dot Outline Crew Sweater black Koko 6
      • 05059415004320
      1
      54.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 10
      • 05059415034402
      1
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko L
      • 05059415030435
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 12
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077116.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 12 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 12 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 12 Näytä rakkautesi Santa Cruzia kohtaan Heart Outline Crew Puserolla. Tässä Crew Puserossa on painatus selässä ja rinnassa vasemmalla puolella sekä kudottu brändilogo. Olemme valmistaneet Santa Cruzin kanssa malliston, joka huutaa sinua pukemaan sen päällesi. Tämä ainutlaatuinen Santa Cruz X Blue Tomato pusero on saatavilla vain meillä ja tulee kääntämään huomattavan määrän päitä. OminaisuudetNaisten pusero Santa CruziltaKudotut logotResorit hihansuissa ja helmassaSuuri printti selässäPieni log... (1)
      Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 12
      • 05059415026858
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163077116.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8 Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8 Näytä rakkautesi Santa Cruzia kohtaan Heart Outline Crew Puserolla. Tässä Crew Puserossa on painatus selässä ja rinnassa vasemmalla puolella sekä kudottu brändilogo. Olemme valmistaneet Santa Cruzin kanssa malliston, joka huutaa sinua pukemaan sen päällesi. Tämä ainutlaatuinen Santa Cruz X Blue Tomato pusero on saatavilla vain meillä ja tulee kääntämään huomattavan määrän päitä. OminaisuudetNaisten pusero Santa CruziltaKudotut logotResorit hihansuissa ja helmassaSuuri printti selässäPieni log... (1)
      Santa Cruz Heart Outline Crew Sweater heather grey Koko 8
      • 05059415026834
      1
      deal
      54.95 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko S
      • 05059415030411
      1
      59.95 EUR
    • Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165832241.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6 Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6 Santa Cruz Libby 1/2 Pusero on lyhyt, mutta ei kuitenkaan puolikas! Siinä on pehmeää Sherpa-fleeceä, joten voit nauttia kylmistä päivistä. Libbyssa on myös vetoketju etupuolella ja logobrodeeraus hihassa OminaisuudetSherpa-fleece puseroKirjailtu logo hihassaVetoketju edessä (1)
      Santa Cruz Libby 1/2 Zip Sweater black Koko 6
      • 05059415034389
      1
      74.95 EUR
    • Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166967274.jpg
      Santa Cruz Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M Santa Cruzin Jackpot Hand Sweaterissa on rakastettu Screaming Hand ja kasinotyyli. OminaisuudetSanta Cruz pusero miehilleResorit hihansuissaScreaming Hand takaprinttiEdessä logoprintti (1)
      Santa Cruz Jackpot Hand Sweater athletic heather Koko M
      • 05059415030428
      1
      59.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • DKNY (dkny)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Stitch and Soul (stitch_and_soul)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi