x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 12
    • The North Face Men's 100 Glacier 1/4 Zip
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/120203349.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168362910.jpg
      The North Face The North Face Men's 100 Glacier 1/4 Zip Men's 100 Glacier 1/4 Zip Men's 100 Glacier 1/4 Zip The North Face Men's 100 Glacier 1/4 Zip . Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's 100 Glacier 1/4 Zip
      • 00888656489093
      • 00190849207538
      • KS20018015
      • 458218030009
      2
      deal
      64.80 EUR
    • The North Face Easy LS Tee Men, musta/harmaa S 2021 Pitkähihaiset T-paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173062947.jpg
      The North Face The North Face Easy LS Tee Men, musta/harmaa S 2021 Pitkähihaiset T-paidat Easy LS Tee Men, musta/harmaa S 2021 Pitkähihaiset T-paidat Easy LS Tee Men, musta/harmaa S 2021 Pitkähihaiset T-paidat Tyyppi: Pitkähihainen paita; Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Vaatteen käyttötarkoitus: väli-/lämpökerrasto; Materiaali: 100 % puuvilla; Hihan pituus: Pitkät hihat; Kausi: Helårlig; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: ironed plastisol print on the front and back side (1)
      The North Face Easy LS Tee Men, musta/harmaa S 2021 Pitkähihaiset T-paidat
      • 00194116030928
      • TNF0226007000001
      1
      most_sold
      45.85 EUR
    • The North Face Paita 'Red Box'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/173043488.jpg
      The North Face The North Face Paita 'Red Box' Paita 'Red Box' Paita 'Red Box' Kuvio: Logoprintti; Design: Tikattu sauma/reuna, Suora sauma; Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Ekstrat: Merkkilappukirjailu, Label patch/label flag, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Regular Fit; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Paita 'Red Box'
      • 00194115095331
      • TNF0419006000002
      1
      deal
      39.90 EUR
    • The North Face Easy LS Tee Men, valkoinen S 2021 Pitkähihaiset T-paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183815440.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133509358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/134366796.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178229650.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133640011.jpg
      The North Face The North Face Easy LS Tee Men, valkoinen S 2021 Pitkähihaiset T-paidat Easy LS Tee Men, valkoinen S 2021 Pitkähihaiset T-paidat Easy LS Tee Men, valkoinen S 2021 Pitkähihaiset T-paidat Tyyppi: Pitkähihainen paita; Käyttötarkoitus: vapaa-aika; Vaatteen käyttötarkoitus: väli-/lämpökerrasto; Materiaali: 100 % puuvilla; Hihan pituus: Pitkät hihat; Kausi: Helårlig; Kauluksen tyyppi: pyöreä pääntie; Suljintyyppi: Ilman; Kokotiedot: koko vaikuttaa normaalia suuremmalta; Leikkaus: Normal; Lisätietoja: ironed plastisol print on the front and back side (1)
      The North Face Easy LS Tee Men, valkoinen S 2021 Pitkähihaiset T-paidat
      • 00191476251802
      • TNF0226001000001
      1
      45.85 EUR
    • The North Face Kid's Easy L/S Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176038410.jpg
      The North Face The North Face Kid's Easy L/S Tee Kid's Easy L/S Tee Kid's Easy L/S Tee The North Face Kid's Easy L/S Tee on pitkähihainen paita . Sopii lapsille. (1)
      The North Face Kid's Easy L/S Tee
      • 00194904273933
      1
      deal
      34.80 EUR
    • The North Face Kid's Easy L/S Tee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163265560.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/178229664.jpg
      The North Face The North Face Kid's Easy L/S Tee Kid's Easy L/S Tee Kid's Easy L/S Tee The North Face Kid's Easy L/S Tee on pitkähihainen paita . Sopii lapsille. (1)
      The North Face Kid's Easy L/S Tee
      • 00194112172431
      1
      deal
      34.80 EUR
    • The North Face Toiminnallinen paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172921711.jpg
      The North Face The North Face Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Design: Tikattu sauma/reuna, Resori-/ribbineulekaulus; Ekstrat: Kumiprintti, Pehmeä kangas, Label patch/label flag; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Toiminnallinen paita
      • 00192362727890
      • TNF1020001000003
      1
      deal
      39.90 EUR
    • The North Face Paita 'Red Box'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179031123.jpg
      The North Face The North Face Paita 'Red Box' Paita 'Red Box' Paita 'Red Box' Design: Suora leikkaus, Tikattu sauma/reuna, Kantattu pääntie; Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Merkkilappukirjailu, Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat, Label patch/label flag; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Regular Fit; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Paita 'Red Box'
      • 00194115095720
      • TNF0419005000003
      1
      deal
      39.90 EUR
    • The North Face North Faces Tee Long Sleeve, miesten paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157783943.jpg
      The North Face The North Face North Faces Tee Long Sleeve, miesten paita North Faces Tee Long Sleeve, miesten paita North Faces Tee Long Sleeve, miesten paita Klassinen, tyylikäs ja rento paita miellyttävää puuvillaa. Pyöreä pääntie, pieni logo vasemmalla rinnassa ja iso logo selässä. The North Faces Tee Long Sleevesopii erinomaisesti arkikäyttöön, kun haluat rennon ja mukavan lookin. Tuotetiedot: Paino: 160 g Malli: Normaali Materiaali: Puuvilla 100% Muut ominaisuudet: Pyöreä pääntie Pieni logo rinnassa vasemmalla Iso logo selässä (1)
      The North Face North Faces Tee Long Sleeve, miesten paita
      • 00194116000792
      • TNF0421001000004
      1
      deal
      44.80 EUR
    • The North Face Paita 'Easy'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163170741.jpg
      The North Face The North Face Paita 'Easy' Paita 'Easy' Paita 'Easy' Kuvio: Logoprintti; Design: Tikattu sauma/reuna, Resori-/ribbineulekaulus, Suora sauma; Pääntie: Pyöreä pääntie; Materiaali: Jersey; Ekstrat: Ihoystävällinen materiaali, Pehmeä kangas, Samansävyiset saumat; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Paita 'Easy'
      • 00194116033240
      • TNF0671001000002
      1
      deal
      39.90 EUR
    • The North Face Men's Drew Peak Crew
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164397465.jpg
      The North Face The North Face Men's Drew Peak Crew Men's Drew Peak Crew Men's Drew Peak Crew The North Face Men's Drew Peak Crew on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Drew Peak Crew
      • 00192361793667
      1
      deal
      79.80 EUR
    • The North Face Toiminnallinen paita
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163029571.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175700330.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/181275696.jpg
      The North Face The North Face Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Toiminnallinen paita Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Label patch/label flag, Label Print, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Toiminnallinen paita
      • 00193394626175
      • TNF0980002000002
      1
      deal
      34.90 EUR
    2
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Brave Soul (brave_soul)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molly Bracken (molly_bracken)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi