x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • The North Face Urheiluneule
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207136102.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199814502.jpg
      The North Face The North Face Urheiluneule Urheiluneule Urheiluneule Materiaali: Kierrätysmateriaali; Pääntie: Troyer-neulepaita; Kuvio: Väriblokit; Design: Suora sauma, Pystykaulus, Puolivetoketju; Kiinnitystapa: Vetoketju; Ekstrat: Label patch/label flag, Pehmeä kangas, Rakenteinen kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Urheiluneule
      • 00195437142123
      3
      deal
      89.90 EUR
    • The North Face M L/S Easy - T-paita - Valkoinen - L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133509358.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185994783.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133640011.jpg
      The North Face The North Face M L/S Easy - T-paita - Valkoinen - L M L/S Easy - T-paita - Valkoinen - L M L/S Easy - T-paita - Valkoinen - L The North Face M L/S Easy - T-paita - Valkoinen - L (0A2TX1FN41-L) (1)
      The North Face M L/S Easy - T-paita - Valkoinen - L
      • 00191476252007
      • TNF0226001000003
      2
      44.85 EUR
    • The North Face Simple Dome Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa XXL 2021 Pitkähihaiset T-paidat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205221014.jpg
      The North Face The North Face Simple Dome Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa XXL 2021 Pitkähihaiset T-paidat Simple Dome Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa XXL 2021 Pitkähihaiset T-paidat Simple Dome Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa XXL 2021 Pitkähihaiset T-paidat The North Face L/S Simple Dome Tee Longsleeve: Väri: Harmaa; Koko: XXL; Käyttötarkoitus: Matkailu, Vaeltaminen; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Puuvilla; Lisää The North Face-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      The North Face Simple Dome Pitkähihainen Paita Miehet, harmaa XXL 2021 Pitkähihaiset T-paidat
      • 00192362491197
      • TNF0661001000006
      2
      40.85 EUR
    • The North Face Half Dome Long Sleeve Tee, miesten pusero
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185834231.jpg
      The North Face The North Face Half Dome Long Sleeve Tee, miesten pusero Half Dome Long Sleeve Tee, miesten pusero Half Dome Long Sleeve Tee, miesten pusero Mukava pitkähihainen pusero miellyttävää BCI-sertifioitua puuvillaa. Edessä iso logo. Tuotetiedot: Malli: Väljä Materiaali: BCI-sertifioitu puuvilla 100% Muita yksityiskohtia: Logo edessä Pyöreä pääntie (1)
      The North Face Half Dome Long Sleeve Tee, miesten pusero
      • 00192362727159
      1
      49.80 EUR
    • The North Face Men's Drew Peak Crew
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187580176.jpg
      The North Face The North Face Men's Drew Peak Crew Men's Drew Peak Crew Men's Drew Peak Crew The North Face Men's Drew Peak Crew on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii miehille. (1)
      The North Face Men's Drew Peak Crew
      • 00192361793667
      1
      deal
      78.80 EUR
    • The North Face Sportshirt
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163029571.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175700330.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198510427.jpg
      The North Face The North Face Sportshirt Sportshirt Sportshirt Materiaali: Jersey; Pääntie: Pyöreä pääntie; Kuvio: Logoprintti; Ekstrat: Label patch/label flag, Label Print, Pehmeä kangas; Hihan pituus: Pitkähihainen; Pituus: Normaali pituus; Malli: Normaali malli (1)
      The North Face Sportshirt
      • 00193394625970
      • TNF0980002000005
      1
      deal
      34.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 11 Degrees (11_degrees)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • ALÉ (ale_)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armani Exchange (armani_exchange)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Asics (asics)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Etam (etam)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levi's (levi_s)
      • Lil ' Atelier Kids (lil_atelier_kids)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love2Wait (love2wait)
      • LTB (ltb)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • Masai (masai)
      • Mbym (mbym)
      • Melawear (melawear)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noppies (noppies)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Revolution (revolution)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi