x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    The North Face Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    24 - 2
    • The North Face Hoodie The Drew Peak Musta 7-8 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209640587.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200227139.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187987902.jpg?ts=1
      The North Face The North Face Hoodie The Drew Peak Musta 7-8 Years Hoodie The Drew Peak Musta 7-8 Years Hoodie The Drew Peak Musta 7-8 Years The North Face Youth Drew Peak Pullover Hoodie on pitkähihainen paita vapaa-ajan harrastuksiin. Sopii lapsille. (1)
      The North Face Hoodie The Drew Peak Musta 7-8 Years
      • 00195437591068
      1
      59.80 EUR
    • The North Face - L/S Red Box Tee - Longsleeve L, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/221989895.jpg?ts=1
      The North Face The North Face - L/S Red Box Tee - Longsleeve L, musta - L/S Red Box Tee - Longsleeve L, musta - L/S Red Box Tee - Longsleeve L, musta The North Face L/S Red Box Tee Longsleeve: Väri: Musta; Koko: L; Käyttötarkoitus: Vapaa-aika; Materiaalia: Päämateriaali: 100% Puuvilla; Lisää The North Face-tuotteita osoitteesa Bergfreunde.fi - osta nyt! (1)
      The North Face - L/S Red Box Tee - Longsleeve L, musta
      • 00193394935505
      1
      deal
      45.90 EUR
    1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • 2XU (2xu)
      • 2117 of Sweden (2117_of_sweden)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • ALÉ (ale_)
      • American vintage (american_vintage)
      • Amundsen (amundsen)
      • Another Label (another_label)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Athlecia (athlecia)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Bench (bench)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Björn Dählie (bjo_rn_da_hlie)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blakläder (blakla_der)
      • Bleed (bleed)
      • Blend (blend)
      • Boboli (boboli)
      • Bomber (bomber)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • BOSS X Russell Athletic (boss_x_russell_athletic)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Brynje (brynje)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • CATAGO (catago)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cayler & Sons (cayler_sons)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chillaz (chillaz)
      • Ciele (ciele)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Compressport (compressport)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Desigual (desigual)
      • Deus Ex Machina (deus_ex_machina)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • Dynafit (dynafit)
      • Edelrid (edelrid)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Finkid (finkid)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forét (fore_t)
      • FOX (fox)
      • FOX Racing (fox_racing)
      • Fransa (fransa)
      • Fristads (fristads)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • Grundens (grundens)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Head (head)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Imperial (imperial)
      • inov-8 (inov_8)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • Joop Jeans (joop_jeans)
      • Jordan (jordan)
      • Just female (just_female)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Kazane (kazane)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Lindberg (lindberg)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Luhta (luhta)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Magic bodyfashion (magic_bodyfashion)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mandala (mandala)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • Marmot (marmot)
      • Mavi (mavi)
      • Mbym (mbym)
      • Mcdavid (mcdavid)
      • Melawear (melawear)
      • Merchcode (merchcode)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mizuno (mizuno)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Equipment (mountain_equipment)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Moves (moves)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Newline (newline)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Nordic Games (nordic_games)
      • Norrøna (norr_na)
      • Northern Playground (northern_playground)
      • Now (now)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Nudie Jeans Co (nudie_jeans_co)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Oakley Apparel (oakley_apparel)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only Play Curvy (only_play_curvy)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • Oxide (oxide)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture (picture)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • PrAna (prana)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rukka (rukka)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • SAYSKY (saysky)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Selected (selected)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • SKECHERS (skechers)
      • Skhoop (skhoop)
      • Skiny (skiny)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • SOCCX (soccx)
      • Someday (someday)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Spyder (spyder)
      • Starter Black Label (starter_black_label)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supermom (supermom)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Taifun (taifun)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Therm-a-Rest (therm_a_rest)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans Curve (tommy_jeans_curve)
      • Tommy Jeans Plus (tommy_jeans_plus)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Trespass (trespass)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vertical (vertical)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • Wal G. (wal_g_)
      • We fashion (we_fashion)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistler (whistler)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Wrangler (wrangler)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Z-one (z_one)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zizzi (zizzi)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 25 € (budget)
      • 25 € - 35 € (price_2)
      • 35 € - 65 € (price_3)
      • ≥ 65 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Loose fit (loose_fit)
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Metalli (metalli)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Ruostumaton teräs (ruostumaton_tera_s)
      • Sametti (sametti)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Henley (henley)
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pystykaulus (pystykaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Venekaula-aukko (venekaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi