x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    X-Bionic Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • X-Bionic Invent 4.0 Sininen 6-7 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252605866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225798878.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Invent 4.0 Sininen 6-7 Years Invent 4.0 Sininen 6-7 Years Invent 4.0 Sininen 6-7 Years (1)
      X-Bionic Invent 4.0 Sininen 6-7 Years
      • 07613418022484
      1
      79.89 EUR
    • X-Bionic Invent 4.0 Sininen 10-11 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252605866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225798878.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Invent 4.0 Sininen 10-11 Years Invent 4.0 Sininen 10-11 Years Invent 4.0 Sininen 10-11 Years (1)
      X-Bionic Invent 4.0 Sininen 10-11 Years
      • 07613418022507
      1
      69.89 EUR
    • X-Bionic Invent 4.0 Sininen 12-13 Years
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/252605866.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225798878.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Invent 4.0 Sininen 12-13 Years Invent 4.0 Sininen 12-13 Years Invent 4.0 Sininen 12-13 Years (1)
      X-Bionic Invent 4.0 Sininen 12-13 Years
      • 07613418022491
      1
      79.89 EUR
    • X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209969207.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229279913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209905354.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Nainen Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Nainen Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Nainen (1)
      X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Nainen
      • 07613418020381
      1
      108.89 EUR
    • X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen M Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254936809.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen M Mies Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen M Mies Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen M Mies (1)
      X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen M Mies
      • 07613418017794
      1
      174.89 EUR
    • X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta S Nainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209969207.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229279913.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205219525.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta S Nainen Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta S Nainen Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta S Nainen (1)
      X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta S Nainen
      • 07613418020404
      1
      125.39 EUR
    • X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen XL Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/254936809.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen XL Mies Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen XL Mies Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen XL Mies (1)
      X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Patriot Long Sleeve Base Layer Punainen XL Mies
      • 07613418017770
      1
      174.89 EUR
    • X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Long Sleeve Base Layer Harmaa S Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225081112.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Long Sleeve Base Layer Harmaa S Mies Energy Accumulator 4.0 Long Sleeve Base Layer Harmaa S Mies Energy Accumulator 4.0 Long Sleeve Base Layer Harmaa S Mies (1)
      X-Bionic Energy Accumulator 4.0 Long Sleeve Base Layer Harmaa S Mies
      • 07613418017053
      1
      152.89 EUR
    • X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Mies
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205232441.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210847419.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209850426.jpg?ts=1
      X-Bionic X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Mies Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Mies Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Mies (1)
      X-Bionic Inven4.0 Run Speed Long Sleeve T-shirt Musta L Mies
      • 07613418020039
      1
      103.89 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Edullisimmat DEFAULT
        • budget
    • Merkki (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • 2XU (2xu)
      • 686 (686)
      • 8848 Altitude (8848_altitude)
      • Aclima (aclima)
      • Afends (afends)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alprausch (alprausch)
      • And Feelings (and_feelings)
      • Anerkjendt (anerkjendt)
      • Anon (anon)
      • Antony Morato (antony_morato)
      • Arc'teryx (arc_teryx)
      • Armada (armada)
      • Armedangels (armedangels)
      • ARTILECT (artilect)
      • Asics (asics)
      • Autumn Headwear (autumn_headwear)
      • B.young (b_young)
      • Barbour (barbour)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Berghaus (berghaus)
      • Billabong (billabong)
      • Biotex (biotex)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed (bleed)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boboli (boboli)
      • Boob (boob)
      • Boss green (boss_green)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Brynje (brynje)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Camel active (camel_active)
      • CAMP DAVID (camp_david)
      • Capita (capita)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • CATAGO (catago)
      • Cecil (cecil)
      • Cep (cep)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chillaz (chillaz)
      • Cinereplicas (cinereplicas)
      • Cleptomanicx (cleptomanicx)
      • CLWR (clwr)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Crazy (crazy)
      • Creature (creature)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • DC-Shoes (dc_shoes)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Didriksons (didriksons)
      • Dravus (dravus)
      • Dynafit (dynafit)
      • Eivy (eivy)
      • Element (element)
      • Elevenate (elevenate)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Engel (engel)
      • Engel Natur (engel_natur)
      • Episode (episode)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Finkid (finkid)
      • Five Ten (five_ten)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Fransa (fransa)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Garcia (garcia)
      • Gestuz (gestuz)
      • Globe (globe)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • Heat Experience (heat_experience)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Horsefeathers (horsefeathers)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Hurley (hurley)
      • Härkila (ha_rkila)
      • ICANIWILL (icaniwill)
      • Ice Cream SB (ice_cream_sb)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Independent (independent)
      • inov-8 (inov_8)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • J.Lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • JBS (jbs)
      • JDY (jdy)
      • JJXX (jjxx)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Karl kani (karl_kani)
      • Karpos (karpos)
      • Katin USA (katin_usa)
      • Kazane (kazane)
      • Killer Acid (killer_acid)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • Knowledge cotton apparel (knowledge_cotton_apparel)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • La Sportiva (la_sportiva)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LaMunt (lamunt)
      • Lee (lee)
      • Leon Karssen (leon_karssen)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • Lindberg (lindberg)
      • Loeffler (loeffler)
      • Lonsdale (lonsdale)
      • Luhta (luhta)
      • Lurking Class (lurking_class)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Löffler (lo_ffler)
      • Magenta (magenta)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mammut (mammut)
      • Mandala (mandala)
      • Marius Kids (marius_kids)
      • MARKET (market)
      • Marmot (marmot)
      • Martini (martini)
      • Method Mag (method_mag)
      • Millet (millet)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Monet Skateboards (monet_skateboards)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Montane (montane)
      • Montura (montura)
      • Morgan (morgan)
      • Mountain Hardwear (mountain_hardwear)
      • Mountain Works (mountain_works)
      • Name it (name_it)
      • Name It Kids (name_it_kids)
      • Napapijri (napapijri)
      • National Geographic (national_geographic)
      • New Balance (new_balance)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norrøna (norr_na)
      • North Outdoor (north_outdoor)
      • Nursing Fashion (nursing_fashion)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ON (on)
      • On Running (on_running)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only Play (only_play)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Ortovox (ortovox)
      • Oxide (oxide)
      • Palgero (palgero)
      • Pally'Hi (pally_hi)
      • Pass Port (pass_port)
      • Patagonia (patagonia)
      • Paterson (paterson)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • Powell Peralta (powell_peralta)
      • PrAna (prana)
      • Pressio (pressio)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Rab (rab)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rhythm (rhythm)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rossignol (rossignol)
      • Roxy (roxy)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • RVCA (rvca)
      • Röhnisch (ro_hnisch)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Salewa (salewa)
      • Salomon (salomon)
      • Salty Crew (salty_crew)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Sasta (sasta)
      • Satila of sweden (satila_of_sweden)
      • Saxx (saxx)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SCOTT (scott)
      • Seeland (seeland)
      • Selected (selected)
      • Shaka Wear (shaka_wear)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Skhoop (skhoop)
      • Sloggi (sloggi)
      • Smartwool (smartwool)
      • Snickers (snickers)
      • Someday (someday)
      • Spitfire (spitfire)
      • Sport Hg (sport_hg)
      • Sportful (sportful)
      • Stan Ray (stan_ray)
      • Staycoolnyc (staycoolnyc)
      • Stedman (stedman)
      • Street One (street_one)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swarovski (swarovski)
      • Swedteam (swedteam)
      • Sweet Protection (sweet_protection)
      • Swix (swix)
      • Sätila (sa_tila)
      • Tenson (tenson)
      • Tentree (tentree)
      • Ternua (ternua)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TROLLKIDS (trollkids)
      • Uhlsport (uhlsport)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Union (union)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vivasport (vivasport)
      • Volcom (volcom)
      • We Norwegians (we_norwegians)
      • Welcome (welcome)
      • Wild Country (wild_country)
      • Woolpower (woolpower)
      • Worble (worble)
      • Wu-Tang (wu_tang)
      • X-Bionic (x_bionic)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Y.A.S. (y_a_s_)
      • Ziener (ziener)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Sukupuoli (sukupuoli):
      • Naiset (naiset)
      • Miehet (miehet)
      • Unisex (unisex)
    • Hinta (price):
      • < 35 € (budget)
      • 35 € - 55 € (price_2)
      • 55 € - 80 € (price_3)
      • ≥ 80 € (price_4)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Kashmir (kashmir)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Mikrokuitu (mikrokuitu)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Spandex (spandex)
      • Stretch (stretch)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Huppukaulus (huppukaulus)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi