x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Zine Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146091851.jpg
      Zine Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko S Darby Sweater olive gray / bright white Koko S Darby Sweater olive gray / bright white Koko S Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko S
      • 09009044712314
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Kacy Sweater striped Koko S
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153550355.jpg
      Zine Zine Kacy Sweater striped Koko S Kacy Sweater striped Koko S Kacy Sweater striped Koko S Paranna rentoa katutyyliäsi Zinen Kacy puserolla. Ihastuttavalla kermalla, jaden vihreällä ja ruskean raidallisella kuosilla sekä pehmeän fleecevuoren ansiosta tämä on erinomainen malli, joka tarjoaa ikuisen mukavuuden ja tyylin. OminaisuudetZinen kropattu pusero naisilleKerman, jaden vihreän ja ruskean väriset lankavärjätyt raidat kauttaaltaanResorikaulusHihansuutHelmaPehmeä fleecevuori (1)
      Zine Kacy Sweater striped Koko S
      • 09009044745411
      1
      deal
      49.85 EUR
    • Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153907024.jpg
      Zine Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL Kerrospukeudu klassisen tyylikkääseen Quarter Zip -puseroon. -OminaisuudetNeljäsosapituinen vetoketjuOhuet resorilliset hihansuut ja helmaKonepesu kylmässä, kuivausrumpu matalassa lämpötilassa. (1)
      Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL
      • 09009044709345
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144715591.jpg
      Zine Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS Kerrospukeudu klassisen tyylikkääseen Quarter Zip -puseroon. -OminaisuudetNeljäsosapituinen vetoketjuOhuet resorilliset hihansuut ja helmaKonepesu kylmässä, kuivausrumpu matalassa lämpötilassa. (1)
      Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS
      • 09009044709352
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Kacy Sweater striped Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153550355.jpg
      Zine Zine Kacy Sweater striped Koko XL Kacy Sweater striped Koko XL Kacy Sweater striped Koko XL Paranna rentoa katutyyliäsi Zinen Kacy puserolla. Ihastuttavalla kermalla, jaden vihreällä ja ruskean raidallisella kuosilla sekä pehmeän fleecevuoren ansiosta tämä on erinomainen malli, joka tarjoaa ikuisen mukavuuden ja tyylin. OminaisuudetZinen kropattu pusero naisilleKerman, jaden vihreän ja ruskean väriset lankavärjätyt raidat kauttaaltaanResorikaulusHihansuutHelmaPehmeä fleecevuori (1)
      Zine Kacy Sweater striped Koko XL
      • 09009044745428
      1
      deal
      49.85 EUR
    • Zine Kacy Sweater striped Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153550355.jpg
      Zine Zine Kacy Sweater striped Koko XS Kacy Sweater striped Koko XS Kacy Sweater striped Koko XS Paranna rentoa katutyyliäsi Zinen Kacy puserolla. Ihastuttavalla kermalla, jaden vihreällä ja ruskean raidallisella kuosilla sekä pehmeän fleecevuoren ansiosta tämä on erinomainen malli, joka tarjoaa ikuisen mukavuuden ja tyylin. OminaisuudetZinen kropattu pusero naisilleKerman, jaden vihreän ja ruskean väriset lankavärjätyt raidat kauttaaltaanResorikaulusHihansuutHelmaPehmeä fleecevuori (1)
      Zine Kacy Sweater striped Koko XS
      • 09009044745435
      1
      deal
      49.85 EUR
    • Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146091851.jpg
      Zine Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XL Darby Sweater olive gray / bright white Koko XL Darby Sweater olive gray / bright white Koko XL Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XL
      • 09009044712321
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144715551.jpg
      Zine Zine Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS Layer up in classic style with the Zine Darby Yellow, White & Blue Color Block Quarter Zip Sweatshirt. Coming in a tri-colour yellow, white and blue pullover design, this quarter-zip also features a classic ring pull style zipper for a hint of subtle detail. Fleece-lined throughout the interior for warmth and comfort, this sweater is ready to layer on top of all your go-to cold-weather looks. FeaturesDarby Yellow, White & Blue Color Block Quarter Zip Sweatshirt from Zine.Gold, white and blue ... (1)
      Zine Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS
      • 09009044712925
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko L
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146091851.jpg
      Zine Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko L Darby Sweater olive gray / bright white Koko L Darby Sweater olive gray / bright white Koko L Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko L
      • 09009044712291
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146091851.jpg
      Zine Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS
      • 09009044712338
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • AEVOR (aevor)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • AÈROPOSTALE (ae_ropostale)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Barbour (barbour)
      • Bellybutton (bellybutton)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Blend (blend)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Bogner (bogner)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Bula (bula)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Casual Friday (casual_friday)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • CMP (cmp)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • DEDICATED (dedicated)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Edwin (edwin)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Falke (falke)
      • Femi Stories (femi_stories)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Forever New (Petite) (forever_new_petite_)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • FW (fw)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Glamorous (glamorous)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • Haglöfs (haglo_fs)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jilla Active (jilla_active)
      • Jordan (jordan)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Lacoste Sport (lacoste_sport)
      • Laksen (laksen)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • LEGO (lego)
      • Lego Wear (lego_wear)
      • Levi's (levi_s)
      • Levi's Kids (levi_s_kids)
      • LMTD (lmtd)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love (love)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marika (marika)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Minimum (minimum)
      • Minymo (minymo)
      • Miss Selfridge (miss_selfridge)
      • Missguided (missguided)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Molo (molo)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Morris (morris)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Motel (motel)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noisy May Petite (noisy_may_petite)
      • Noisy May Tall (noisy_may_tall)
      • Noppies (noppies)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • Only (Petite) (only_petite_)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • OW Intimates (ow_intimates)
      • Palmers (palmers)
      • Parallel Lines (parallel_lines)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia pepe (patrizia_pepe)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Redefined Rebel (redefined_rebel)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Replay (replay)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Roxy (roxy)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Sanetta (sanetta)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Soft Rebels (soft_rebels)
      • Someday (someday)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Strellson (strellson)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Supernatural (supernatural)
      • Swedteam (swedteam)
      • Tally Weijl (tally_weijl)
      • Tentree (tentree)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Trendyol (trendyol)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Volcom (volcom)
      • Walkiddy (walkiddy)
      • WAWWA (wawwa)
      • WEARKND (wearknd)
      • Whistles (whistles)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Bambu (bambu)
      • Elastaani (elastaani)
      • Fleece (fleece)
      • Hamppu (hamppu)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Klassinen (klassinen)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi