x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Zine Pitkähihaiset paidat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144715591.jpg
      Zine Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS Kerrospukeudu klassisen tyylikkääseen Quarter Zip -puseroon. -OminaisuudetNeljäsosapituinen vetoketjuOhuet resorilliset hihansuut ja helmaKonepesu kylmässä, kuivausrumpu matalassa lämpötilassa. (1)
      Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XS
      • 09009044709352
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153907024.jpg
      Zine Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL Kerrospukeudu klassisen tyylikkääseen Quarter Zip -puseroon. -OminaisuudetNeljäsosapituinen vetoketjuOhuet resorilliset hihansuut ja helmaKonepesu kylmässä, kuivausrumpu matalassa lämpötilassa. (1)
      Zine Indian Sweater caviar / surf the web / lemon Koko XL
      • 09009044709345
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144715551.jpg
      Zine Zine Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS Layer up in classic style with the Zine Darby Yellow, White & Blue Color Block Quarter Zip Sweatshirt. Coming in a tri-colour yellow, white and blue pullover design, this quarter-zip also features a classic ring pull style zipper for a hint of subtle detail. Fleece-lined throughout the interior for warmth and comfort, this sweater is ready to layer on top of all your go-to cold-weather looks. FeaturesDarby Yellow, White & Blue Color Block Quarter Zip Sweatshirt from Zine.Gold, white and blue ... (1)
      Zine Darby Sweater golden yellow / eclipse Koko XS
      • 09009044712925
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Zine Kacy Sweater striped Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153550355.jpg
      Zine Zine Kacy Sweater striped Koko XS Kacy Sweater striped Koko XS Kacy Sweater striped Koko XS Paranna rentoa katutyyliäsi Zinen Kacy puserolla. Ihastuttavalla kermalla, jaden vihreällä ja ruskean raidallisella kuosilla sekä pehmeän fleecevuoren ansiosta tämä on erinomainen malli, joka tarjoaa ikuisen mukavuuden ja tyylin. OminaisuudetZinen kropattu pusero naisilleKerman, jaden vihreän ja ruskean väriset lankavärjätyt raidat kauttaaltaanResorikaulusHihansuutHelmaPehmeä fleecevuori (1)
      Zine Kacy Sweater striped Koko XS
      • 09009044745435
      1
      deal
      49.85 EUR
    • Zine Kacy Sweater striped Koko XL
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153550355.jpg
      Zine Zine Kacy Sweater striped Koko XL Kacy Sweater striped Koko XL Kacy Sweater striped Koko XL Paranna rentoa katutyyliäsi Zinen Kacy puserolla. Ihastuttavalla kermalla, jaden vihreällä ja ruskean raidallisella kuosilla sekä pehmeän fleecevuoren ansiosta tämä on erinomainen malli, joka tarjoaa ikuisen mukavuuden ja tyylin. OminaisuudetZinen kropattu pusero naisilleKerman, jaden vihreän ja ruskean väriset lankavärjätyt raidat kauttaaltaanResorikaulusHihansuutHelmaPehmeä fleecevuori (1)
      Zine Kacy Sweater striped Koko XL
      • 09009044745428
      1
      deal
      49.85 EUR
    • Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146091851.jpg
      Zine Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS Valitettavasti kyseisellä tuotteella item ei tällä hetkellä ole tuotekuvausta. (1)
      Zine Darby Sweater olive gray / bright white Koko XS
      • 09009044712338
      1
      deal
      54.85 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • adidas DEFAULT
        • adidas
      • Peak performance DEFAULT
        • peak_performance
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Kestävä kehitys IMPORTANT
        • kylla_
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • adidas (adidas)
      • Peak performance (peak_performance)
      • Nike (nike)
      • A.Lab (a_lab)
      • Abercrombie & Fitch (abercrombie_fitch)
      • About You (about_you)
      • Aclima (aclima)
      • ALIS (alis)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Alé Cycling (ale_cycling)
      • American Eagle (american_eagle)
      • American vintage (american_vintage)
      • Armedangels (armedangels)
      • Armor Lux (armor_lux)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Asics (asics)
      • Barbour (barbour)
      • Beach time (beach_time)
      • Bebefield (bebefield)
      • Beretta (beretta)
      • Bergans (bergans)
      • BESS (bess)
      • Biehler (biehler)
      • Billabong (billabong)
      • Black Diamond (black_diamond)
      • Bleed Clothing (bleed_clothing)
      • Blend (blend)
      • Blue Tomato (blue_tomato)
      • Boob (boob)
      • BOSS (boss)
      • Broken Promises (broken_promises)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruuns bazaar (bruuns_bazaar)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burton (burton)
      • Burton Menswear London (burton_menswear_london)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Calvin Klein Jeans (calvin_klein_jeans)
      • Carhartt (carhartt)
      • Carhartt WIP (carhartt_wip)
      • Casall (casall)
      • Castelli (castelli)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Champion (champion)
      • Chevalier (chevalier)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Chrome (chrome)
      • Club monaco (club_monaco)
      • Coal (coal)
      • ColourWear (colourwear)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Converse (converse)
      • Cotton On (cotton_on)
      • Craft (craft)
      • Craghoppers (craghoppers)
      • Cube (cube)
      • Curare Yogawear (curare_yogawear)
      • Dale of Norway (dale_of_norway)
      • Dare 2b (dare_2b)
      • Deerhunter (deerhunter)
      • Degree (degree)
      • Derbe (derbe)
      • Desigual (desigual)
      • Devold (devold)
      • Dickies (dickies)
      • Diesel (diesel)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Element (element)
      • Ellesse (ellesse)
      • Empyre (empyre)
      • Endura (endura)
      • Endurance (endurance)
      • Envii (envii)
      • Esprit (esprit)
      • Faina (faina)
      • Falke (falke)
      • FILA (fila)
      • Filippa K (filippa_k)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • FOX (fox)
      • Free People (free_people)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Gestuz (gestuz)
      • Gina tricot (gina_tricot)
      • Giro (giro)
      • Glamorous (glamorous)
      • Gonso (gonso)
      • GORE WEAR (gore_wear)
      • Gorilla wear (gorilla_wear)
      • Gridarmor (gridarmor)
      • Gripgrab (gripgrab)
      • GUESS (guess)
      • HEINE (heine)
      • Herrlicher (herrlicher)
      • Hollister (hollister)
      • Houdini (houdini)
      • HUF (huf)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Hummel (hummel)
      • Härkila (ha_rkila)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • IN PRIVATE Studio (in_private_studio)
      • Inwear (inwear)
      • iON (ion)
      • Iriedaily (iriedaily)
      • Isadore (isadore)
      • Isbjörn of Sweden (isbjo_rn_of_sweden)
      • Ivanhoe (ivanhoe)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacky (jacky)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • JDY (jdy)
      • Jojo maman bebe (jojo_maman_bebe)
      • JOOP! (joop_)
      • Kari Traa (kari_traa)
      • Kazane (kazane)
      • KENDALL + KYLIE (kendall_kylie)
      • Key Largo (key_largo)
      • Kings Of Indigo (kings_of_indigo)
      • Klättermusen (kla_ttermusen)
      • KnowledgeCotton Apparel (knowledgecotton_apparel)
      • Kühl (ku_hl)
      • Lacoste (lacoste)
      • Laksen (laksen)
      • LASCANA (lascana)
      • Levi's (levi_s)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Loose Riders (loose_riders)
      • Love & Divine (love_divine)
      • Love2Wait (love2wait)
      • Lundhags (lundhags)
      • Lyle & Scott (lyle_scott)
      • Magdeburg - Los Angeles (magdeburg_los_angeles)
      • Maier Sports (maier_sports)
      • Makia (makia)
      • Maloja (maloja)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Mango (mango)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marmot (marmot)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mennace (mennace)
      • Merchcode (merchcode)
      • Meru (meru)
      • Mexx (mexx)
      • Minimum (minimum)
      • Minus (minus)
      • Minymo (minymo)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Modstrom (modstrom)
      • Monari (monari)
      • Mons Royale (mons_royale)
      • Morgan (morgan)
      • Mymo (mymo)
      • NA-KD (na_kd)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Name it (name_it)
      • Napapijri (napapijri)
      • New Balance (new_balance)
      • Noa noa (noa_noa)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Northface (northface)
      • Northwave (northwave)
      • NRS (nrs)
      • NU-IN (nu_in)
      • Numph (numph)
      • O'Neill (o_neill)
      • Oakley (oakley)
      • Object (object)
      • Odlo (odlo)
      • ONLY (only)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Only & Sons (only_sons)
      • Onzie (onzie)
      • Opus (opus)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Pearl Izumi (pearl_izumi)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Piacenza Cashmere (piacenza_cashmere)
      • Picture Organic Clothing (picture_organic_clothing)
      • Pieces (pieces)
      • Pieces Maternity (pieces_maternity)
      • Pinewood (pinewood)
      • POC (poc)
      • Poler (poler)
      • PrAna (prana)
      • Puma (puma)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Quiksilver (quiksilver)
      • Ragwear (ragwear)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Replay (replay)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • RIPNDIP (ripndip)
      • Rosemunde (rosemunde)
      • Royal Robbins (royal_robbins)
      • Rut & Circle (rut_circle)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sail Racing (sail_racing)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Santa Cruz (santa_cruz)
      • Schiesser (schiesser)
      • Schöffel (scho_ffel)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sherpa (sherpa)
      • SikSilk (siksilk)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Skhoop (skhoop)
      • Smafolk (smafolk)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Someday (someday)
      • Sportful (sportful)
      • Stedman (stedman)
      • Stella nova (stella_nova)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Superdry (superdry)
      • Swedteam (swedteam)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thrasher (thrasher)
      • Tierra Outdoor (tierra_outdoor)
      • Tiger of Sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Topo Designs (topo_designs)
      • Troy Lee Designs (troy_lee_designs)
      • Ulvang (ulvang)
      • Under Armour (under_armour)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Vans (vans)
      • Varg (varg)
      • Vaude (vaude)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Viking (viking)
      • Vila (vila)
      • Vingino (vingino)
      • Vivance (vivance)
      • Volcom (volcom)
      • WEARKND (wearknd)
      • Wood wood (wood_wood)
      • Woolpower (woolpower)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zimtstern (zimtstern)
      • Zine (zine)
      • Zoggs (zoggs)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Tummanharmaa (tummanharmaa)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Hinta (price):
      • < 25€ (budget)
      • 25€ - 40€ (low)
      • 40€ - 50€ (medium)
      • > 50€ (high)
    • malli (vaatteen_malli):
      • Normal fit (normal_fit)
      • Slim fit (slim_fit)
      • Suorat (suorat)
    • Materiaali (materiaali):
      • Elastaani (elastaani)
      • Merinovilla (merinovilla)
      • Muovi (muovi)
      • Nailon (nailon)
      • Pellava (pellava)
      • Polyamidi (polyamidi)
      • Polyesteri (polyesteri)
      • Puuvilla (puuvilla)
      • Silkki (silkki)
      • Villa (villa)
      • Viskoosi (viskoosi)
    • Kauluksen tyyppi (kauluksen_tyyppi):
      • Cut neck-kaulus (cut_neck_kaulus)
      • Grandad collar (grandad_collar)
      • Henley (henley)
      • Korkeakaulus (korkeakaulus)
      • Polo collar (polo_collar)
      • Poolokaulus (poolokaulus)
      • Pyöreä kaula-aukko (pyo_rea_kaula_aukko)
      • V-kaula-aukko (v_kaula_aukko)
      • Wrap (wrap)
    • Kestävä kehitys (kesta_va_kehitys):
      • Kyllä (kylla_)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi