x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Paul green Klassiset Saappaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Paul green Saapas
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161616730.jpg
      Paul green Paul green Saapas Saapas Saapas Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Sivuttainen vetoketju, Koristeommel; Materiaali: Nahka; Korkotyyppi: Tolppakorko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka; Kiinnitystapa: Vetoketju; Koroke: Korokepohjalla; Ekstrat: Ton-in-Ton-saumat, Liukumista estävä, Sileä kangas; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Paul green Saapas
      • 09010095539195
      • PLG0111002000002
      1
      deal
      219.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • A.S.98 DEFAULT
        • a_s_98
      • About You DEFAULT
        • about_you
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Andre (andre)
      • Bianco (bianco)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Caprice (caprice)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Hub (hub)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Musse Cloud (musse_cloud)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Public Desire (public_desire)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamaris Heart & Sole (tamaris_heart_sole)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 120€ (low)
      • 120€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koron korkeus (koron_korkeus):
      • Hyvin Korkea (7 cm tai yli) (hyvin_korkea_7_cm_tai_yli_)
      • Korkea (4.6 - 6.9 cm) (korkea_4_6_6_9_cm_)
      • Matala (0 - 2.5 cm) (matala_0_2_5_cm_)
      • Medium (2.6 - 4.5 cm) (medium_2_6_4_5_cm_)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Tolppakorko (tolppakorko)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi