x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Tamaris Saappaat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Tamaris Saappaat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Tamaris Saappaat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Tamaris Saappaat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/239550503.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/235972566.jpg?ts=1
Tamaris Tamaris Saappaat Saappaat Saappaat Materiaali: Nahka; Koron tyyppi: Kapeneva korko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti, Sileä nahka; Sulkemistapa: Vetoketju; Kuvio: Yksivärinen; Design: Säärenkorkuinen; Koron korkeus: Korkea korko (7-10 cm) (1)
  • 04064196373290
1
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Naiset
  • 119.95 119.95 EUR 1
    1
    • Aboutyou.fi Aboutyou.fi
      Materiaali: Nahka; Koron tyyppi: Kapeneva korko; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Nahkaimitaatti, Sileä nahka; Sulkemistapa: Vetok...119.95, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Remonte naisten saappaat
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233660743.jpg?ts=1
      Remonte Remonte naisten saappaat naisten saappaat naisten saappaat Naisten nahkaiset saappaat joissa venykkeet varren takaosassa, vetoketjut sisäreunassa, irrotettavat pohjalliset ja ohut karvavuori. Normaali lesti. Materiaali: nahka Pesuohje: Hoitoainevalmistajan ohjeen mukaan (1)
      Remonte naisten saappaat
      • 04060596617507
      1
    • Bronx Saappaat 'Groov-Y'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187944070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234785218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234041217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199614848.jpg?ts=1
      Bronx Bronx Saappaat 'Groov-Y' Saappaat 'Groov-Y' Saappaat 'Groov-Y' Materiaali: Nahka; Koron tyyppi: Tolppakorko; Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka, Nahkaimitaatti; Sulkemistapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Pehmustettu sisäpohjallinen, Materiaalisekoitus; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Liukumista estävä, Kestävä kangas; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Bronx Saappaat 'Groov-Y'
      • 08720243129093
      1
    • Bronx Saappaat 'Groov-Y'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187944070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234785218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234041217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199614848.jpg?ts=1
      Bronx Bronx Saappaat 'Groov-Y' Saappaat 'Groov-Y' Saappaat 'Groov-Y' Materiaali: Nahka; Koron tyyppi: Tolppakorko; Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka, Nahkaimitaatti; Sulkemistapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Pehmustettu sisäpohjallinen, Materiaalisekoitus; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Liukumista estävä, Kestävä kangas; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Bronx Saappaat 'Groov-Y'
      • 08720243129079
      1
    • Bronx Saappaat 'Groov-Y'
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/187944070.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234785218.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234041217.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199614848.jpg?ts=1
      Bronx Bronx Saappaat 'Groov-Y' Saappaat 'Groov-Y' Saappaat 'Groov-Y' Materiaali: Nahka; Koron tyyppi: Tolppakorko; Platform: Korokepohjalla; Kengän kärki: Pyöreä kärki; Materiaali: Sileä nahka, Nahkaimitaatti; Sulkemistapa: Pujotus; Kuvio: Yksivärinen; Design: Vahvistettu kantapää, Profiilipohja, Pehmustettu sisäpohjallinen, Materiaalisekoitus; Ekstrat: Liukumattomat pohjat, Liukumista estävä, Kestävä kangas; Koron korkeus: Keskikorkea korko (3-7 cm) (1)
      Bronx Saappaat 'Groov-Y'
      • 08720243129086
      1
    • min
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
    • info@vertaa.fi