x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Timberland Klassiset Saappaat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Timberland Naisten saappaat Timberland PREMIUM 14IN WP Kameli
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144258919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164735395.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/111891014.jpg
      Timberland Timberland Naisten saappaat Timberland PREMIUM 14IN WP Kameli Naisten saappaat Timberland PREMIUM 14IN WP Kameli Naisten saappaat Timberland PREMIUM 14IN WP Kameli Pysy kunnossa ja tutustu alan viimeisimpiin uutuuksiin. Saat urheiluusi parhaat takuut! Osta Naisten saappaat Timberland PREMIUM 14IN WP Kameli parhaaseen hintaan ja nauti terveellisestä elämästä! Väri: Kameli Materiaali: Nahka Pohja: Kumi (1)
      Timberland Naisten saappaat Timberland PREMIUM 14IN WP Kameli
      • 00886543610346
      2
      good_buy
      most_sold
      189.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • A.S.98 DEFAULT
        • a_s_98
      • About You DEFAULT
        • about_you
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Aldo (aldo)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Andre (andre)
      • Bianco (bianco)
      • Blowfish (blowfish)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Bullboxer (bullboxer)
      • Ca'shott (ca_shott)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Caprice (caprice)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Geox (geox)
      • Glamorous (glamorous)
      • GUESS (guess)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Hub (hub)
      • Hunter (hunter)
      • Högl (ho_gl)
      • Jeffrey campbell (jeffrey_campbell)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Meindl (meindl)
      • Missguided (missguided)
      • Mjus (mjus)
      • Mtng (mtng)
      • Musse Cloud (musse_cloud)
      • Mustang (mustang)
      • NA-KD (na_kd)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Public Desire (public_desire)
      • Raid (raid)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Refresh (refresh)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Shoe the bear (shoe_the_bear)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Steven New York (steven_new_york)
      • Tamaris (tamaris)
      • Tamaris Heart & Sole (tamaris_heart_sole)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Unisa (unisa)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vidorreta (vidorreta)
      • Xti (xti)
    • Hinta (price):
      • < 75€ (budget)
      • 75€ - 120€ (low)
      • 120€ - 160€ (medium)
      • > 160€ (high)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Valkoinen (valkoinen)
    • Koron korkeus (koron_korkeus):
      • Hyvin Korkea (7 cm tai yli) (hyvin_korkea_7_cm_tai_yli_)
      • Korkea (4.6 - 6.9 cm) (korkea_4_6_6_9_cm_)
      • Matala (0 - 2.5 cm) (matala_0_2_5_cm_)
      • Medium (2.6 - 4.5 cm) (medium_2_6_4_5_cm_)
    • Koron tyyppi (koron_tyyppi):
      • Tolppakorko (tolppakorko)
    • Materiaali (materiaali):
      • Kumi (kumi)
      • Mokkanahka (mokkanahka)
      • Muovi (muovi)
      • Nahka (nahka)
      • Synteettinen (synteettinen)
      • Tekstiili (tekstiili)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi