x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Race Face Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Race Face Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Race Face Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Race Face Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/161101233.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/220739230.jpg
Race Face Race Face Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat Ambush D3O Polvisuoja, musta 2021 XXL Polvisuojat Keskeiset tiedot: Suojatut alueet: polvet; Suojuksen tyyppi: kova; Toimituksen laajuus (määrä): Pareittain; Materiaali: Henkseleiden materiaali: 30 % Polyurethan, 27 % Nylon, 23 % Polyester, 20 % Baumwolle; Leikkaus: Kokotiedot: Normaali; Leikkaus: Kapea; Lisätiedot: Lisätietoja: printed 600D nylon fabric, the durable Soft Shell covers the cap made of d3o, perforated neoprene is welded onto the fabric, More holes provide better airflow and prevent you from sweating too much, The neoprene can ... (1)
  • 00895428009748
1
deal
  • Koko
    • Vaatteen koko: XXL
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex
  • 67.85 93.85 EUR 1
    1
    • bikester.fi bikester.fi
      8.509909201684977 (614)
      Keskeiset tiedot: Suojatut alueet: polvet; Suojuksen tyyppi: kova; Toimituksen laajuus (määrä): Pareittain; Materiaali: Henkseleiden mate...
      67.85, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Rehband RX Knee-Sleeve 3mm, Polvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152167451.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179524375.jpg
      Rehband Rehband RX Knee-Sleeve 3mm, Polvi RX Knee-Sleeve 3mm, Polvi RX Knee-Sleeve 3mm, Polvi Tämä 3 mm paksu polvisuoja antaa hyvän tuen kestävyysharjoitteluun ja hyvää liikkuvuutta vaativaan harjoitteluun. Ainutlaatuinen rakenne anatomisella istuvuudella tarkoittaa, että suoja seuraa kehon liikkeitä ja auttaa kehoasi liikkumaan oikein estämättä polven ympärillä olevien lihasten työtä. Polvisuoja antaa polvillesi vakautta ja voimaa ja ehkäisee loukkaantumisia. Rehband RX Knee Sleeve on lääketieteellisen luokan tuote, joka antaa sinulle vakautta, puristusta ja lämpöä. Vakaus antaa hen... (1)
      Rehband RX Knee-Sleeve 3mm, Polvi
      • 04251880800624
      1
    • Rehband UD Patella Stabilizing Knee Brace 3 mm, Polvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223484599.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179524406.jpg
      Rehband Rehband UD Patella Stabilizing Knee Brace 3 mm, Polvi UD Patella Stabilizing Knee Brace 3 mm, Polvi UD Patella Stabilizing Knee Brace 3 mm, Polvi UD Patella Stabilizing Knee Brace on joustava polvilumpion vakauttaja, jossa on tyyny polvilumpion lateraalista tai mediaalista tukea varten. Käytetään ensisijaisesti venähdyksiin ja kivunlievitykseen, ja tämä tuote on erinomainen valinta aktiivisilla yksilöille. Luokiteltu lääketieteelliseksi tuotteeksi. Myydään kappaleittain ja voidaan käyttää niin oikeassa kuin vasemmassakin polvessa. Toiminnot & hyödyt Tukee, kompressoi ja lämmittää polviniveltä Lisää verenkiertoa, lievittää painetta ja p... (1)
      Rehband UD Patella Stabilizing Knee Brace 3 mm, Polvi
      • 04251880802741
      1
    • Rehband RX Original V Knee Sleeve 7mm, Polvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223484494.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179524335.jpg
      Rehband Rehband RX Original V Knee Sleeve 7mm, Polvi RX Original V Knee Sleeve 7mm, Polvi RX Original V Knee Sleeve 7mm, Polvi 7051 on alkuperäinen Rehband 7 mm Knee Sleeve, joka on suosittu painonnostajien ja fitness-urheilijoiden keskuudessa ympäri maailman. Tämä polvituki tarjoaa voimakkaan kompression ja vakauden sekä lämpöä polvinivelelle. Laatutestit ovat osoittaneet, että 7051 lievittää painetta ja parantaa koordinaatiota. Tuote auttaa myös ehkäisemään polviongelmia, kuten venähdyksiä, liikarasitusvammoja ja turvotusta. RX Original V Knee Sleeven 3-paneelinen muotoilu on ollut painonnostajien suosima ja käyttä... (1)
      Rehband RX Original V Knee Sleeve 7mm, Polvi
      • 04251880800044
      1
    • Rehband RX Knee-Sleeve 5mm, Polvi
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152158036.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223485675.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179857139.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/179857140.jpg
      Rehband Rehband RX Knee-Sleeve 5mm, Polvi RX Knee-Sleeve 5mm, Polvi RX Knee-Sleeve 5mm, Polvi 5 mm paksu Rehband RX Knee Sleeve sopii vaihtelevaan harjoitteluun, joka vaatii niin liikkuvuutta kuin tukea. Tämän tuotteen rakenne on suunniteltu ainutlaatuisella, anatomisella istuvuudella. Tuen muoto mahdollistaa turvallisen, optimaalisen liikealueen. Tämä luo yhdistetyn henkisen ja fyysisen raamin, joka pitää kehosi liikkeellä tavoitteita kohti vammautumisen sijaan. Polvituki ohjaa kehoasi liikkumaan oikein rajoittamatta polven ympäryksen lihasten kehittymistä. Tämä tuote yhdistää vakau... (1)
      Rehband RX Knee-Sleeve 5mm, Polvi
      • 04251880800785
      1
    • min
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 74.85
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 67.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 67.85
    • info@vertaa.fi