x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Bosch Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Bosch Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Bosch Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Bosch Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/150108443.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/152209677.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/101731672.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/171126402.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163300959.jpg
Bosch Bosch Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver Selfcut Speed 10-32 Mm 13 Pieces One Size Silver Lattaporanterässä on 1/4 tuuman kuusiovarsi, ja se on tarkoitettu käytettäväksi akkuporakoneissa. Self-Cut Speed lattaporanterä poraa reiät erittäin nopeasti. Poranterän itsevetävä kierteitetty kärki uppoaa vaivattomasti ja äärimmäisen nopeasti puun sisään. Erityismuotoiltu terä mahdollistaa nopean porausjätteen poiston ja poraustuloksen. Tuotetestien mukaan terä poraa reiän kymmenen kertaa nopeammin kuin tavallinen lattaporanterä. Tarvike soveltuu pehmeän ja kovan puun, kevyiden rakennusmate... (1)
  • 03165140644402
1
  • Suunnittelu
    • Materiaalit: Metalli
    • Väri: Moniväri, Vihreä
  • 52.80 52.80 EUR 1
    1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Lattaporanterässä on 1/4 tuuman kuusiovarsi, ja se on tarkoitettu käytettäväksi akkuporakoneissa. Self-Cut Speed lattaporanterä poraa rei...52.80, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Finbullet 450mm saneerauspora
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208499688.jpg
      Finbullet Finbullet 450mm saneerauspora 450mm saneerauspora 450mm saneerauspora Saneerausporanterä soveltuu väliseinäkaapeleiden läpivientiin, Puukoolauksien poraukseen. Terässä on reikä johon kaapelin saa kiinnitettyä. Käyttöohje: Työnnä terä seinän väliin koolaukseen asti. Poraa koolauksen läpi. Irrota terä porasta. Yhdistä kaapeli teräosaan (terässä reikä kiinnitystä varten). Vedä terä kaapeleineen takaisin seinän välistä. (1)
      Finbullet 450mm saneerauspora
      • 06438152036037
      2
    • Finbullet 3-12mm kartiokalvain
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208517783.jpg
      Finbullet Finbullet 3-12mm kartiokalvain 3-12mm kartiokalvain 3-12mm kartiokalvain Tukeva grip kahva Koko 3-12 mm (1)
      Finbullet 3-12mm kartiokalvain
      • 06438152014851
      2
    • Magnum timanttipora
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/200083357.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208525611.jpg
      Magnum Magnum timanttipora timanttipora timanttipora Timanttihammastetut poranterät kiinteälläkuusikulmaisella 1/4' DIN3126-E varrella Poran suurikokoinen jätteenpoistoaukkotekee työskentelystä sujuvaa ja helpottaavesijäähdytystä Timanttiporien pinta on käsitelty uudellasuojaavalla erikoispinnoitteella Terän kokonaispituus 60mm ja maksimiporaussyvyys 30mm Porattavia materiaaleja ovat esimerkiksi:keraamiset laatat, posliini, tiili, lasi sekä muuterilaiset kivimateriaalit (1)
      Magnum timanttipora
      • 06418868470165
      2
    • Procat 16-76 mm 15-osainen reikäsahasarja
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208475741.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/168693081.jpg
      Procat Procat 16-76 mm 15-osainen reikäsahasarja 16-76 mm 15-osainen reikäsahasarja 16-76 mm 15-osainen reikäsahasarja Suuri 15-osainen reikäsahasarja alumiinisessa salkussa. Tässä salkussa on sisällä kaikki, mitä tarvitsen tarkkojen reikien tekemiseen. Reikäsahoja/rasiasahoja käytetään mm. läpivientien, upotusten sekä pisto- sekä kytkinrasioiden asennuksessa. Reikäsahoilla saadaan kappaleisiin aikaiseksi täydellisen pyöreitä reikiä juuri oikeaan kohtaan. Tämä sarja sisältää laadukkaita BI-metallisia Procat reikäsahanteriä, kaksi istukkaa sekä vara istukanteriä. Bi-metalliset terät sopivat puun, muovin, alumiin (1)
      Procat 16-76 mm 15-osainen reikäsahasarja
      • 06420610194366
      2
    • min
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 51.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 51.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 51.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 52.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 52.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 51.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 52.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 52.80
    • info@vertaa.fi