x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    bareMinerals poskipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • bareMinerals Loose Powder Blush, 0,85g, Golden Gate
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229614201.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214737651.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153794545.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/114545044.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/26074649.jpg
      bareMinerals bareMinerals Loose Powder Blush, 0,85g, Golden Gate Loose Powder Blush, 0,85g, Golden Gate Loose Powder Blush, 0,85g, Golden Gate 0.85 g, Jauhemainen Loose Blush on höyhenenkevyt mineraalipohjainen poskipuna, joka antaa kasvoillesi luonnollisen, terveen ja eloisan lopputuloksen. Jauhemaista poskipunaa on saatavana lämpimissä ja kylmissä sävyissä ilman helmiäistä tai sen kanssa. Lämmin aprikoosiJauhemainen poskipuna levitetään käyttäen mieluiten Blooming Blush Brush -sivellintä. Parhaan lopputuloksen saadaksesi hymyile ja levitä poskille "Swirl, Tap, Buff®" -tekniikalla. (1)
      bareMinerals Loose Powder Blush, 0,85g, Golden Gate
      • 00098132175086
      6
      28.95 EUR
    • bareMinerals Loose Powder Blush, 0,85g, Beauty
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229637150.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/226829143.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214763416.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107591261.jpg
      bareMinerals bareMinerals Loose Powder Blush, 0,85g, Beauty Loose Powder Blush, 0,85g, Beauty Loose Powder Blush, 0,85g, Beauty BareMineralsin bareMinerals-sarjan Rouge Blush -poskipuna tekee kasvoistasi luonnollisen eloisan väriset. Poskipuna sisältää luontaisia mineraalipigmenttejä, joilla saat ihoosi syvää väriä. Rouge Blush antaa sinulle luonnollisen ilmeen ja ihoosi kauniin pinnan. Poskipuna on valmistettu sataprosenttisista luonnonmineraaleista ilman kemikaaleja. Tuotetta on saatavilla monissa eri sävyissä, joista löydät ihollesi parhaiten soveltuvan! (1)
      bareMinerals Loose Powder Blush, 0,85g, Beauty
      • 00098132175154
      5
      deal
      37.50 EUR
    • bareMinerals Bounce & Blur Blush, Coral Cloud
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830433.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214738462.jpg
      bareMinerals bareMinerals Bounce & Blur Blush, Coral Cloud Bounce & Blur Blush, Coral Cloud Bounce & Blur Blush, Coral Cloud bareMineralsin Bounce & Blur Blush on kevyt poskipuna, jonka ainutlaatuinen koostumus on yhdistelmä voidemaista ja puuterimaista. Se levittyy iholle uskomattoman vaivatta. Et tarvitse meikkisivellintä, levitys onnistuu sormenpäiden avulla! (1)
      bareMinerals Bounce & Blur Blush, Coral Cloud
      • 00098132565078
      5
      32.95 EUR
    • bareMinerals Bounce & Blur Blush, Blurred Buff
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830437.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214772803.jpg
      bareMinerals bareMinerals Bounce & Blur Blush, Blurred Buff Bounce & Blur Blush, Blurred Buff Bounce & Blur Blush, Blurred Buff bareMineralsin Bounce & Blur Blush on kevyt poskipuna, jonka ainutlaatuinen koostumus on yhdistelmä voidemaista ja puuterimaista. Se levittyy iholle uskomattoman vaivatta. Et tarvitse meikkisivellintä, levitys onnistuu sormenpäiden avulla! (1)
      bareMinerals Bounce & Blur Blush, Blurred Buff
      • 00098132565108
      5
      32.95 EUR
    • bareMinerals Gen Nude Powder Blush, 6g, But First Coffee
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229613438.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808618.jpg
      bareMinerals bareMinerals Gen Nude Powder Blush, 6g, But First Coffee Gen Nude Powder Blush, 6g, But First Coffee Gen Nude Powder Blush, 6g, But First Coffee (1)
      bareMinerals Gen Nude Powder Blush, 6g, But First Coffee
      • 00098132518500
      3
      32.95 EUR
    • bareMinerals Bounce & Blur Blush, Mauve Sunrise
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830429.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214743576.jpg
      bareMinerals bareMinerals Bounce & Blur Blush, Mauve Sunrise Bounce & Blur Blush, Mauve Sunrise Bounce & Blur Blush, Mauve Sunrise bareMineralsin Bounce & Blur Blush on kevyt poskipuna, jonka ainutlaatuinen koostumus on yhdistelmä voidemaista ja puuterimaista. Se levittyy iholle uskomattoman vaivatta. Et tarvitse meikkisivellintä, levitys onnistuu sormenpäiden avulla! (1)
      bareMinerals Bounce & Blur Blush, Mauve Sunrise
      • 00098132565092
      3
      32.95 EUR
    • bareMinerals Bounce & Blur Blush, Pink Sky
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155830431.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214766838.jpg
      bareMinerals bareMinerals Bounce & Blur Blush, Pink Sky Bounce & Blur Blush, Pink Sky Bounce & Blur Blush, Pink Sky bareMineralsin Bounce & Blur Blush on kevyt poskipuna, jonka ainutlaatuinen koostumus on yhdistelmä voidemaista ja puuterimaista. Se levittyy iholle uskomattoman vaivatta. Et tarvitse meikkisivellintä, levitys onnistuu sormenpäiden avulla! (1)
      bareMinerals Bounce & Blur Blush, Pink Sky
      • 00098132565085
      3
      32.95 EUR
    • bareMinerals Endless Summer Bronzer, 10g, Faux Tan
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214735380.jpg
      bareMinerals bareMinerals Endless Summer Bronzer, 10g, Faux Tan Endless Summer Bronzer, 10g, Faux Tan Endless Summer Bronzer, 10g, Faux Tan bareMineralsin Endless Summer Bronzer on mineraalipohjainen ja mattapintainen aurinkopuuteri, joka antaa iholle välittömästi kesäisen hehkun, häivyttää ihohuokoset ja loihtii ajan myötä luonnollisen, päivettyneen lookin. (1)
      bareMinerals Endless Summer Bronzer, 10g, Faux Tan
      • 00194248014322
      3
      31.90 EUR
    • bareMinerals Gen Nude Powder Blush, 6g, Peachy Keen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229621406.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155808581.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126555644.jpg
      bareMinerals bareMinerals Gen Nude Powder Blush, 6g, Peachy Keen Gen Nude Powder Blush, 6g, Peachy Keen Gen Nude Powder Blush, 6g, Peachy Keen bareMineralsin Gen Nude Powder Blush on täydellinen poskipuna, jonka avulla kasvosi kokevat upean muodonmuutoksen vain 10 sekunnissa. Kaunis, nudensävyinen poskipuna täydentää tyylisi tuomalla kasvoillesi luonnollisen punan. Se antaa poskipäillesi terveen ja säteilevän värin, joka kestää koko päivän. Poskipunan täyteläinen, sametinpehmeä koostumus levittyy helposti eikä jätä iholle kovia rajoja. Poskipunaa on helppo kerrostaa, joten saat kasvoillesi juuri sen verran väriä kuin haluat. Ihoa ho... (1)
      bareMinerals Gen Nude Powder Blush, 6g, Peachy Keen
      • 00098132518470
      1
      44.80 EUR
    • bareMinerals Gen Nude Powder Blush 6 g – That Peach Tho
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/162072161.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/153951578.jpg
      bareMinerals bareMinerals Gen Nude Powder Blush 6 g – That Peach Tho Gen Nude Powder Blush 6 g – That Peach Tho Gen Nude Powder Blush 6 g – That Peach Tho bareMineralsin Gen Nude Powder Blush on täydellinen poskipuna, jonka avulla kasvosi kokevat upean muodonmuutoksen vain 10 sekunnissa. Kaunis, nudensävyinen poskipuna täydentää tyylisi tuomalla kasvoillesi luonnollisen punan. Se antaa poskipäillesi terveen ja säteilevän värin, joka kestää koko päivän. Poskipunan täyteläinen, sametinpehmeä koostumus levittyy helposti eikä jätä iholle kovia rajoja. Poskipunaa on helppo kerrostaa, joten saat kasvoillesi juuri sen verran väriä kuin haluat. Ihoa ho... (1)
      bareMinerals Gen Nude Powder Blush 6 g – That Peach Tho
      • 00098132586769
      1
      44.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • MAC DEFAULT
        • mac
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • MAC (mac)
      • Nars (nars)
      • IsaDora (isadora)
      • 3INA (3ina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • Bangerhead (bangerhead)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estee Lauder Companies-Darphin (estee_lauder_companies_darphin)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Glöd Sophie Elise (glo_d_sophie_elise)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hourglass (hourglass)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Miss W (miss_w)
      • Natalie (natalie)
      • Nathalie Berzelius Stockholm (nathalie_berzelius_stockholm)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nudestix (nudestix)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashit (smashit)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 17 € (budget)
      • 17 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 31 € (price_3)
      • ≥ 31 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi