x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pixi poskipuna

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 8
    • Pixi On The Glow Blush Fleur
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229629520.jpg
      Pixi Pixi On The Glow Blush Fleur On The Glow Blush Fleur On The Glow Blush Fleur Viimeinkin bestseller On-the-Glow Stick on nyt saatavana värillisenä! Kosteuttava puikko poskille ja huulille, joka on rikastettu muun muassa hedelmäuutteella, aloe veralla ja ginsengillä, joka antaa luonnollisen hehkun. Saatavana 3 eri värissä. Vegaaninen. (2)
      Pixi On The Glow Blush Fleur
      • 00885190342938
      3
      deal
      27.00 EUR
    • Pixi + Hello Kitty - Glow-y Powder
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219797587.jpg
      Pixi Pixi + Hello Kitty - Glow-y Powder + Hello Kitty - Glow-y Powder + Hello Kitty - Glow-y Powder Pixi + Hello Kitty Glow-y Powder on silkkisen pehmeä ja hohtava puuteri, jota voi käyttää joko poskipunana tai korostuspuuterina. Puuteri sisältää luonnollisia pigmenttejä, jotka asettuvat täydellisesti iholle ilman, että ne jäävät huokosiin, luoden silkkisen sileän lopputuloksen ja upean hehkun! Saatavana kahdessa sävyssä ja on vegaaninen. (1)
      Pixi + Hello Kitty - Glow-y Powder
      • 00885190360109
      4
      deal
      26.00 EUR
    • Pixi H2O Skinveil Powder SunKissed
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176693208.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205882621.jpg
      Pixi Pixi H2O Skinveil Powder SunKissed H2O Skinveil Powder SunKissed H2O Skinveil Powder SunKissed H2O Skinveil Powder on höyhenenkevyt irtopuuteri ainutlaatuisella "vesipuuteri"-formulalla, joka sekä tasoittaa, mattaa mutta samalla pitää ihon kosteutettuna koko päivän ja antaa silkkisen lopputuloksen! Sisältää hyaluronihappoa kosteuden lisäämiseksi ja vihreää teetä vapaita radikaaleja vastaan. Toimii puuterina. Saatavana läpinäkyvänä ja "Sunkissed"-sävyssä. Vegaaninen. (1)
      Pixi H2O Skinveil Powder SunKissed
      • 00885190362240
      4
      deal
      36.50 EUR
    • Pixi Sheer Cheek Gel Natural
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/199839223.jpg
      Pixi Pixi Sheer Cheek Gel Natural Sheer Cheek Gel Natural Sheer Cheek Gel Natural Geelimäinen poskipuna, joka antaa poskillesi raikkaan sävyn! Pixi Sheer Cheek Gel kosteuttaa ja hoitaa ihoa. Jättää poskipäille luonnollisen kaunioin sävyn. Sisältää aloe veraa, joka rauhoittaa ihoa. (1)
      Pixi Sheer Cheek Gel Natural
      • 00836773001353
      4
      deal
      19.00 EUR
    • Pixi Nuance Quartette Honey Nectar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155831376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152472071.jpg
      Pixi Pixi Nuance Quartette Honey Nectar Nuance Quartette Honey Nectar Nuance Quartette Honey Nectar Nuance Quartette on kasvojen monipaletti, jossa on neljä eri väriä. Nämä kermaiset jauheet sisältävät keramideja, E-vitamiinia ja kasviuutteita suojaamaan ja hoitamaan ihoa. Voidaan käyttää poskipunana, korostusvoiteena, pronssiaineena ja luomivärinä. Kaikki mitä tarvitset luonnollisen hehkuvan lookin luomiseen! Vegaaninen. (1)
      Pixi Nuance Quartette Honey Nectar
      • 00885190340019
      3
      deal
      24.00 EUR
    • Pixi Nuance Quartette Sugar Blossom
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/198331061.jpg
      Pixi Pixi Nuance Quartette Sugar Blossom Nuance Quartette Sugar Blossom Nuance Quartette Sugar Blossom Nuance Quartette on kasvojen monipaletti, jossa on neljä eri väriä. Nämä kermaiset jauheet sisältävät keramideja, E-vitamiinia ja kasviuutteita suojaamaan ja hoitamaan ihoa. Voidaan käyttää poskipunana, korostusvoiteena, pronssiaineena ja luomivärinä. Kaikki mitä tarvitset luonnollisen hehkuvan lookin luomiseen! Vegaaninen. (1)
      Pixi Nuance Quartette Sugar Blossom
      • 00885190340026
      3
      deal
      24.00 EUR
    • Pixi + Louise Roe Cream Rouge Palette
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/176693162.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/180652621.jpg
      Pixi Pixi + Louise Roe Cream Rouge Palette + Louise Roe Cream Rouge Palette + Louise Roe Cream Rouge Palette Pixi Cream Rouge Palette on poski- ja huulipaletti, joka on kehitetty yhdessä brittiläisen isännän Louise Roen kanssa. Paletissa on 25 väriä, joita voidaan käyttää yksittäin tai sekoittaa suosikkisävyisi. Vegaaninen. (1)
      Pixi + Louise Roe Cream Rouge Palette
      • 00885190272303
      3
      deal
      27.00 EUR
    • Pixi Sheer Cheek Gel #flushed
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155813402.jpg
      Pixi Pixi Sheer Cheek Gel #flushed Sheer Cheek Gel #flushed Sheer Cheek Gel #flushed Läpikuultava geeli, joka antaa poskipäille luonnollisen raikkaan ilmeen ihoa samalla kosteuttaen. (1)
      Pixi Sheer Cheek Gel #flushed
      • 00836773001377
      2
      deal
      19.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Dior DEFAULT
        • dior
      • MAC DEFAULT
        • mac
    • Merkki (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Dior (dior)
      • MAC (mac)
      • Nars (nars)
      • IsaDora (isadora)
      • 3INA (3ina)
      • Alix Avien (alix_avien)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Artdeco (artdeco)
      • Babor (babor)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Boho Green Make-Up (boho_green_make_up)
      • Bourjois (bourjois)
      • By Terry (by_terry)
      • Cailyn Cosmetics (cailyn_cosmetics)
      • Catrice (catrice)
      • Clarins (clarins)
      • Clinique (clinique)
      • Collistar (collistar)
      • COULEUR CARAMEL (couleur_caramel)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • e.l.f. (e_l_f_)
      • EMITÉ MAKE UP (emite_make_up)
      • Estee Lauder Companies-Darphin (estee_lauder_companies_darphin)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Face Stockholm (face_stockholm)
      • Florence By Mills (florence_by_mills)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • Glöd Sophie Elise (glo_d_sophie_elise)
      • Grande Cosmetics (grande_cosmetics)
      • Guerlain (guerlain)
      • Hourglass (hourglass)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IT Cosmetics (it_cosmetics)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • Kokie Cosmetics (kokie_cosmetics)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Laura Mercier (laura_mercier)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Maria Åkerberg (maria_a_kerberg)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Miild (miild)
      • Milani (milani)
      • Miss W (miss_w)
      • Natalie (natalie)
      • Neve Cosmetic (neve_cosmetic)
      • Nouba (nouba)
      • Nudestix (nudestix)
      • Nuxe (nuxe)
      • NYX (nyx)
      • OFRA (ofra)
      • Palina (palina)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • Pretty Vulgar (pretty_vulgar)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • PÜR Cosmetics (pu_r_cosmetics)
      • Reviderm (reviderm)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • sisley (sisley)
      • Smashit (smashit)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Tind of Norway (tind_of_norway)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zao (zao)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 16 € (budget)
      • 16 € - 24 € (price_2)
      • 24 € - 31 € (price_3)
      • ≥ 31 € (price_4)
    • Tuotteen väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Violetti (violetti)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi