x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pixi Poskipunat

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Pixi Sheer Cheek Gel Natural
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155810951.jpg
      Pixi Pixi Sheer Cheek Gel Natural Sheer Cheek Gel Natural Sheer Cheek Gel Natural Geelimäinen poskipuna, joka antaa poskillesi raikkaan sävyn! Pixi Sheer Cheek Gel kosteuttaa ja hoitaa ihoa. Jättää poskipäille luonnollisen kaunioin sävyn.Sisältää aloe veraa, joka rauhoittaa ihoa. (1)
      Pixi Sheer Cheek Gel Natural
      • 00836773001353
      3
      19.80 EUR
    • Pixi Sheer Cheek Gel #flushed
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155813402.jpg
      Pixi Pixi Sheer Cheek Gel #flushed Sheer Cheek Gel #flushed Sheer Cheek Gel #flushed Läpikuultava geeli, joka antaa poskipäille luonnollisen raikkaan ilmeen ihoa samalla kosteuttaen. (1)
      Pixi Sheer Cheek Gel #flushed
      • 00836773001377
      3
      19.80 EUR
    • Pixi On The Glow Blush Fleur
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155833061.jpg
      Pixi Pixi On The Glow Blush Fleur On The Glow Blush Fleur On The Glow Blush Fleur 0 (1)
      Pixi On The Glow Blush Fleur
      • 00885190342938
      2
      25.10 EUR
    • Pixi Nuance Quartette Honey Nectar
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155831376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152472071.jpg
      Pixi Pixi Nuance Quartette Honey Nectar Nuance Quartette Honey Nectar Nuance Quartette Honey Nectar 0 (1)
      Pixi Nuance Quartette Honey Nectar
      • 00885190340019
      2
      24.50 EUR
    • Pixi Nuance Quartette Sugar Blossom
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155834919.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/152472062.jpg
      Pixi Pixi Nuance Quartette Sugar Blossom Nuance Quartette Sugar Blossom Nuance Quartette Sugar Blossom 0 (1)
      Pixi Nuance Quartette Sugar Blossom
      • 00885190340026
      2
      24.50 EUR
    • Pixi Sheer Cheek Gel Rosy
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155818398.jpg
      Pixi Pixi Sheer Cheek Gel Rosy Sheer Cheek Gel Rosy Sheer Cheek Gel Rosy Geelimäinen poskipuna, joka antaa poskillesi raikkaan sävyn! Pixi Sheer Cheek Gel kosteuttaa ja hoitaa ihoa. Jättää poskipäille luonnollisen kaunioin sävyn.Sisältää aloe veraa, joka rauhoittaa ihoa. (1)
      Pixi Sheer Cheek Gel Rosy
      • 00836773002282
      2
      19.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Lumene DEFAULT
        • lumene
      • Nyx DEFAULT
        • nyx
      • Clinique DEFAULT
        • clinique
      • Halpa DEFAULT
        • budget
    • Mistä merkistä pidät eniten? (brand):
      • Lumene (lumene)
      • Nyx (nyx)
      • Clinique (clinique)
      • bareMinerals (bareminerals)
      • Anastasia Beverly Hills (anastasia_beverly_hills)
      • Babor (babor)
      • Bellápierre Cosmetics (bella_pierre_cosmetics)
      • Bobbi Brown (bobbi_brown)
      • Boho (boho)
      • Bourjois (bourjois)
      • Burt's Bees (burt_s_bees)
      • Clarins (clarins)
      • Collistar (collistar)
      • Doll Face (doll_face)
      • Dr. Hauschka (dr_hauschka)
      • Elizabeth Arden (elizabeth_arden)
      • Estelle & Thild (estelle_thild)
      • Estée Lauder (este_e_lauder)
      • Everyday Minerals (everyday_minerals)
      • Giorgio Armani (giorgio_armani)
      • Glo Skin Beauty (glo_skin_beauty)
      • GloMinerals (glominerals)
      • Gosh (gosh)
      • Guerlain (guerlain)
      • IDUN Minerals (idun_minerals)
      • Ilia (ilia)
      • Indy Beauty (indy_beauty)
      • Inika Organic (inika_organic)
      • IsaDora (isadora)
      • Jane Iredale (jane_iredale)
      • L'Oréal (l_ore_al)
      • LA Girl (la_girl)
      • Lancôme (lanco_me)
      • Lily Lolo (lily_lolo)
      • LORAC (lorac)
      • Lord & Berry (lord_berry)
      • MAC (mac)
      • Make Up Store (make_up_store)
      • Makeup Revolution (makeup_revolution)
      • Max Factor (max_factor)
      • Maybelline (maybelline)
      • Milani (milani)
      • OFRA (ofra)
      • Perricone MD (perricone_md)
      • PHB (phb)
      • Physicians Formula (physicians_formula)
      • Pixi (pixi)
      • PUPA Milano (pupa_milano)
      • Rimmel (rimmel)
      • RMS Beauty (rms_beauty)
      • Rodial (rodial)
      • Sensai (sensai)
      • Shiseido (shiseido)
      • Sigma (sigma)
      • Sisley (sisley)
      • Sleek MakeUP (sleek_makeup)
      • The Organic Pharmacy (the_organic_pharmacy)
      • theBalm (thebalm)
      • Uoga Uoga (uoga_uoga)
      • Urban Decay (urban_decay)
      • Young Blood (young_blood)
      • Youngblood (youngblood)
      • Yves Saint Laurent (yves_saint_laurent)
      • Zuii Organic (zuii_organic)
    • Hinta (price):
      • < 13€ (budget)
      • 13€ - 23€ (low)
      • 23€ - 33€ (medium)
      • > 33€ (high)
    • Mallin nimi (group):
      • Clinique Blended Face Powder (clinique_blended_face_powder)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Keltainen (keltainen)
      • Koralli (koralli)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi