x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Chicco Hippy Walker Monivärinen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Chicco Hippy Walker Monivärinen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Chicco Hippy Walker Monivärinen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Chicco Hippy Walker Monivärinen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/217448473.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225860621.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237191183.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/121040483.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/188849701.jpg?ts=1
Chicco Chicco Hippy Walker Monivärinen Hippy Walker Monivärinen Hippy Walker Monivärinen Chicco on italialainen brändi, jolla on yli 60 vuoden kokemus valmistaa tuotteita, jotka tukevat vanhempia ja vauvan luonnollista kehitystä kasvun aikana.Hauska kaksi yhdessä keskus: kävelyvaunu, jonka avulla lapsi voi harjoitella ensimmäisiä askeleitaan ja hauska leikkikeskus, jossa on 5 erilaista manuaalista toimintoa. (2)
  • 08058664056569
2
good_buy
  • Suunnittelu
    • Väri: Moniväri
    • Materiaalit: Synteettinen, Muovi
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 51.89 62.89 EUR 2
    2
    • Kidinn.com/fi Kidinn.com/fi
      51.89, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • XS Lelut XS Lelut
      Chicco on italialainen brändi, jolla on yli 60 vuoden kokemus valmistaa tuotteita, jotka tukevat vanhempia ja vauvan luonnollista kehitys...
      59.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Mookie potkulauta Scuttlebug Beetle punainen/musta, 8540
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145616534.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183832745.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/184963269.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106617326.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/183832744.jpg?ts=1
      Mookie Mookie potkulauta Scuttlebug Beetle punainen/musta, 8540 potkulauta Scuttlebug Beetle punainen/musta, 8540 potkulauta Scuttlebug Beetle punainen/musta, 8540 Mookie Scuttlebug Beetle-kolmipyörä takaa vakaamman ajon ja on ihanteellinen lapsille 1-vuotiaasta alkaen. 3-pyöräinen rakenne on erittäin vakaa, mutta ei rajoita lapsen vapautta ja mukavuutta. Tämä kolmipyörä on loistava valinta pienten lasten vanhemmille tasapaino- ja ohjaustaitojen kehittämiseen.Ominaisuudet:3-pyöräinen rakenne.Etupyörä on kääntyvä, mikä helpottaa ohjaamista.Naarmuuntumattomat pyörät varmistavat turvallisen käytön paitsi ulkona myös sisällä.Helppo taittaa 3 napsautuksella.Värikäs ja hauska muotoilu.Ikäsuositus: 1-3 vuotta (1)
      Mookie potkulauta Scuttlebug Beetle punainen/musta, 8540
      • 09312047510383
      1
      deal
    • Clementoni My First Steps Scooter - Walk and Play (100% Recycled)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/185030750.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232128082.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/209649246.jpg?ts=1
      Clementoni Clementoni My First Steps Scooter - Walk and Play (100% Recycled) My First Steps Scooter - Walk and Play (100% Recycled) My First Steps Scooter - Walk and Play (100% Recycled) Clementonin kävelyvaunu lapsen ensi askeleita varten. (1)
      Clementoni My First Steps Scooter - Walk and Play (100% Recycled)
      • 08005125174065
      • 17406
      3
    • Little Tikes Cozy Coupe Anniversary Pink
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103524674.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155575720.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/247825921.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/161637796.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/175737174.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Cozy Coupe Anniversary Pink Cozy Coupe Anniversary Pink Cozy Coupe Anniversary Pink Kaunis prinsessaversio rakastetusta Little Tikes Cozy Coupe -autosta. Etupyörät kääntyvät 360 astetta, joten lapsen on helppo ohjata sitä jaloillaan, kun taas aikuinen voi pitää kiinni ja ohjata katolla olevan kahvan avulla. Autossa on 1 säilytyslokero takana, 1 sytytysavain, jota voi kääntää, polttoainekorkki, jonka voi avata ja sulkea, ja 1 torvi. Irrotettava alusta. Cozy Coupea voidaan käyttää sekä sisällä että ulkona. Ikäsuositus 18kk-5v. (1)
      Little Tikes Cozy Coupe Anniversary Pink
      • 00050743614798
      • 03491955454708
      2
    • Little Tikes Fire truck with Spray
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186374022.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148800361.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223728284.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/186321319.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/216771325.jpg?ts=1
      Little Tikes Little Tikes Fire truck with Spray Fire truck with Spray Fire truck with Spray Little Tikesin paloautonmallisessa potkuautossa on neljä tukevaa pyörää ja avattava ovi, jonka kautta lapsi pääsee helposti lelun sisälle ratin taakse. Auton eturenkaat pyörivät 360 astetta, mikä tekee kävelystä ja ohjaamisesta helpompaa. Polttoainesäiliön luukku on avattavissa ja ratissa on toimiva torvi. Autoa voi käyttää sekä sisällä, että ulkona. Ikäsuositus: 18 kuukautta +. (1)
      Little Tikes Fire truck with Spray
      • 08712051200231
      • 00050743616129
      3
    • min
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 43.89
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 48.89
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 48.89
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 39.69
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 39.69
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 39.69
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 51.29
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 51.29
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 51.29
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 51.29
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 51.89
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 45.49
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 45.49
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 45.49
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 51.89
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 51.89
    • info@vertaa.fi