x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Kids Concept - Walker Blue Grey - One Size - Blue

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Kids Concept - Walker Blue Grey - One Size - Blue
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Kids Concept - Walker Blue Grey - One Size - Blue
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Kids Concept - Walker Blue Grey - One Size - Blue
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/129216196.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/189509845.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/197699322.jpg?ts=1
Kids Concept Kids Concept - Walker Blue Grey - One Size - Blue - Walker Blue Grey - One Size - Blue - Walker Blue Grey - One Size - Blue Suloinen kävelyvaunu Kids Conceptilta. Vaunu tarjoaa mainion tuen kävelemään opettelevalle lapselle. Vaunun kyytiin saa laitettua lempilelunsa viihdyttämään kävelyharjoittelun ajaksi! Renkaissa on säädettävä jarrutoiminto turvallisuus ennen kaikkea! Ikäsuositus: 12 kk +. (1)
  • 07340028727842
2
  • Suunnittelu
    • Väri: Sininen
    • Materiaalit: Puu
    • Lastentarvikkeen tyyppi: Kävelyvaunu
  • Yleiset ominaisuudet
    • Sukupuoli: Unisex, Lapset
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 46.30 56.35 EUR 2
    2
    • Jollyroom.fi Jollyroom.fi
      7.966452479533519 (750)
      Suloinen kävelyvaunu Kids Conceptilta. Vaunu tarjoaa mainion tuen kävelemään opettelevalle lapselle. Vaunun kyytiin saa laitettua lempile...46.30, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • PinkorBlue.fi PinkorBlue.fi
      8.287391828779233 (5)
      Lapsi voi ottaa kärrystä tukea kävellessään. Kärryyn voi laittaa myös leluja. Jarruja voidaan säätää. Tuotetiedot: Jarruefekti Materiaali...
      52.82, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Fisher-Price Little People Potkuauto Musiikkiseikkailu, Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/207437066.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/228117914.jpg?ts=1
      Fisher-Price Fisher-Price Little People Potkuauto Musiikkiseikkailu, Vaaleanpunainen Little People Potkuauto Musiikkiseikkailu, Vaaleanpunainen Little People Potkuauto Musiikkiseikkailu, Vaaleanpunainen Fisher-Pricen potkuautolla voi järjestää kunnon konsertin samalla, kun sillä potkuttelee eteenpäin, koska siinä on sisäänrakennettu rumpu ja ksylofoni! Täydellinen menopeli autoista ja musiikista kiinnostuneelle pikkuiselle. Autossa on tukeva tanko, josta on hyvä pitää kiinni, sekä leveät pyörät. Istuimen alla on säilytystilaa leluille. Ikäsuositus: 1236 kk. (3)
      Fisher-Price Little People Potkuauto Musiikkiseikkailu, Vaaleanpunainen
      • 00192995505919
      1
    • Smoby Cars 3 Potkuauto, 7600720534
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223635380.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238194713.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238194707.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238194711.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/238194709.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Cars 3 Potkuauto, 7600720534 Cars 3 Potkuauto, 7600720534 Cars 3 Potkuauto, 7600720534 Smobyn soman potkuauton kanssa lapsi jaksaa leikkiä pitkään! Istuimen alla on käytännöllinen säilytystila leluille ja pikkutavaroille. Auton ergonomisesti muotoiltu runko on tukevaa tekoa eikä siksi kaadu nurin. Ikäsuositus: 10 kk +. (1)
      Smoby Cars 3 Potkuauto, 7600720534
      • 03032167205346
      1
    • Smoby Taaperokärry
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124141308.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237377899.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237377903.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237377901.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237377897.jpg?ts=1
      Smoby Smoby Taaperokärry Taaperokärry Taaperokärry Smoby Potkuauto on hauska, pieni auto pienimmille lapsille. Siinä vakaa runko ja säilytystilaa tärkeille leluille. Ikäsuositus: 10 kuukautta + Mitat: 54 x 27 x 40 cm Materiaali: Luonnonkumi Paino: 1,5 kg (1)
      Smoby Taaperokärry
      • 03032167205254
      1
    • Skip Hop taaperokärry 3in1 Yksisarvinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/149755012.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236636602.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236636726.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/236636730.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/218846575.jpg?ts=1
      Skip Hop Skip Hop taaperokärry 3in1 Yksisarvinen taaperokärry 3in1 Yksisarvinen taaperokärry 3in1 Yksisarvinen Skip Hopin Zoo Ride-On Toy on hauska lelu, joka kasvaa lapsesi mukana. Sitä voi käyttää niin kävelyvaununa, potkuautona kuin potkulautanakin. Kaikista pienimmät lapset voivat käyttää tuotetta kävelyvaununa ja kuljettaa suosikkilelujaan sen korissa. Lapsen opittua kävelemään ohjaustangon ja laatikon voi kääntää toisinpäin ja jatkaa tuotteen käyttöä potkuautona. Kaikista vanhimmat lapset voivat käyttää menopeliä potkulautana. Menopelin ohjaustangossa on nappi, jota painamalla voi sytyttää ajovalot ja soittaa hauskoja melodioita ja ääniefektejä. Tämän lelun avulla lapsi voi harjoittaa motoriikkaansa, tasapainoansa ja koordinaatiokykyänsä monen vuoden ajan! Ikäsuositus: 12 kk +. Huom! Vain sisäkäyttöön. Potkulaudan kanssa on käytettävä kypärää. (1)
      Skip Hop taaperokärry 3in1 Yksisarvinen
      • 00194133090172
      3
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 56.35
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 52.31
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 51.81
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 56.35
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 56.35
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 55.13
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 51.81
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 51.31
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 55.13
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 51.31
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 55.13
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 55.13
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 51.80
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 51.31
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 51.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 51.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 52.82
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 52.82
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 52.82
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 52.82
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 52.82
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 52.82
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 52.82
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 51.35
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 51.35
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 52.82
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 52.31
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 44.30
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 52.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 52.31
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 51.35
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 44.30
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 51.31
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 51.31
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 53.31
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 54.31
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 53.81
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 53.81
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 51.31
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 54.31
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 53.31
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 53.31
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 53.31
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 52.31
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 52.82
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 51.31
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 56.35
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 56.35
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 58.35
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 58.35
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 58.35
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 59.25
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 58.67
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 61.25
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 57.25
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 53.66
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 54.63
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 55.66
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 51.81
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 51.81
      • Mon Aug 22 02:00:00 CEST 2022 51.35
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 53.81
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 53.35
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 53.35
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 53.35
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 43.35
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 43.35
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 46.30
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 46.30
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 46.30
    • info@vertaa.fi