x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Stiga Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Stiga Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Stiga Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Stiga Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/148653623.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/144250085.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208808832.jpg?ts=1
Stiga Stiga Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen Snow Kick Bike Lumipotkulauta, Musta/Sininen Kevyt lumipotkulauta kokoontaitettavalla rungolla Runkomateriaali: Teräs/Alumiini Suksimateriaali: HDPE-muovia Twin tip sukset Ohjaustanko: Säädettävissä kolmeen eri korkeuteen (77-87cm) Painorajoitus: Max. 50 kg (5)
  • 07318681118161
  • 75-1118-16
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Potkulaudan tyyppi: Lumipotkulauta
    • Sukupuoli: Unisex
  • Suunnittelu
    • Väri: Musta, Sininen, Punainen
    • Materiaalit: Muovi
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Lapset
  • 48.70 48.70 EUR 1
    1
    • Kärkkäinen Kärkkäinen
      Kevyt lumipotkulauta kokoontaitettavalla rungolla Runkomateriaali: Teräs/Alumiini Suksimateriaali: HDPE-muovia Twin tip sukset Ohjaustank...48.70, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Muuwmi AUTHENTIC SPORTS Kiddy Scooter Muuwmi racer, sininen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106908909.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155057609.jpg?ts=1
      Muuwmi Muuwmi AUTHENTIC SPORTS Kiddy Scooter Muuwmi racer, sininen AUTHENTIC SPORTS Kiddy Scooter Muuwmi racer, sininen AUTHENTIC SPORTS Kiddy Scooter Muuwmi racer, sininen Lapsellasi on hauskaa tämän Scoot-mallin kanssa! Muovipinnat, joissa on liukumaton pinnoite, tarjoavat tarpeeksi tilaa jalkoille ja takaavat turvallisen pohjan. Kiddy scoot Se sopii jo täydellisesti pienimmille. Taka-akselin kaksi rullaa tekevät Scootista erityisen vakaan. Tekniset yksityiskohdat: Vakaa kallistumiselta johtuen kahdesta takarullasta Muovitelat: 1x edessä n. 14 cm, 2x takana n. 12 cm Enint. Käyttäjän paino: 20 kg tuotetiedot: Korkea tiikerilaatuinen teräsrunko Muovipintapinta anti- liukas pinnoite Ohjaustangolla varustettu lapsi Turvakahvat Ikä: 2 - 5 vuotta Huomio Käytettävä suojavarusteiden kanssa. Ei saa käyttää tieliikenteessä! (1)
      Muuwmi AUTHENTIC SPORTS Kiddy Scooter Muuwmi racer, sininen
      • 04260341185064
      • 04260341182971
      1
    • Stiga - Air Scooter 12" Black - 7 - 18 years - Black
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208457531.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230725132.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164502366.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164502531.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/165970177.jpg?ts=1
      Stiga Stiga - Air Scooter 12" Black - 7 - 18 years - Black - Air Scooter 12" Black - 7 - 18 years - Black - Air Scooter 12" Black - 7 - 18 years - Black Sport Potkulauta ilmatäytteisillä renkailla. Teräsrunko ja jarrut. Alumiini vanteet. Ilmatäytteiset renkaat koko 12'. Säädettävä korkeus 77-91 cm Max paino 75 kg Aistinlaudan pituus: 34 cm (3)
      Stiga - Air Scooter 12" Black - 7 - 18 years - Black
      • 07318687383013
      2
    • Yvolution YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166452120.jpg?ts=1
      Yvolution Yvolution YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029 YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029 YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029 Viileä potkulauta vahvoilla kahvoilla ja kevyellä rungolla,Saa potkulautaan vauhtia keinuttamalla lantiota.käsijarru.Liukumattomat jalkapalat.Erittäin kompakti taitto.PU pyörät.Suositellaan lapsille 5-vuotiaasta alkaen.Max. paino - 50 kgMitat: 85 x 85 x 46 cm (1)
      Yvolution YFliker A1 potkulauta musta/vihreä, 100029
      • 00810118020940
      1
      deal
    • Milly Mally Potkulauta Boogie, Vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/223836021.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/213957434.jpg?ts=1
      Milly Mally Milly Mally Potkulauta Boogie, Vaaleanpunainen Potkulauta Boogie, Vaaleanpunainen Potkulauta Boogie, Vaaleanpunainen Milly Mallyn Boogie-potkulaudasta tulee lapsesi lempiajoneuvo! Potkulautaa ohjataan kätevästi kallistumalla kevyesti siihen suuntaan, johon halutaan kaartaa. Potkulaudassa on kaksi etupyörää, jotka lisäävät vakautta, ja takapyörässä jarru. Potkulauta on kokoontaitettava ja siten helppo ottaa mukaan matkalle. Valmistusmateriaalinsa ansiosta se on kevyt ja samalla kestävä. Pyörät on valmistettu korkealaatuisesta polyuretaanista. Ohjaustangossa on kolme eri korkeussäätöä ja kädensijat istuvat mukavasti käteen. Potkulaudassa on makeana yksityiskohtana ajaessa vilkkuvat pyörät! Ikäsuositus: 3 vuotta +. (1)
      Milly Mally Potkulauta Boogie, Vaaleanpunainen
      • 05901761125405
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 39.80
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 48.80
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 48.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 48.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 50.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 45.90
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 44.45
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 44.45
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 44.45
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 50.70
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 50.70
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 48.70
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 48.70
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 48.70
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 48.70
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 48.70
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 48.70
    • info@vertaa.fi