x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Viga Potkupyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Viga Potkupyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/124174665.jpg
      Viga Viga Potkupyörä Potkupyörä Potkupyörä Todella hieno puinen potkupyörä VIGAlta kesän ulkoleikkeihin! Tämä tasapainopyörä harjoittaa lapsen tasapainoa ja se on täydellinen lapsille, jotka eivät ole vielä oppineet pyöräilemään. Pyörän istuimen korkeutta voi säätää, joten pyörä kasvaa lapsen mukana. Laita kypärä päähän, hyppää potkupyörän kyytiin ja nauti aurinkoisista päivistä potkupyörän selässä! Ikäsuositus: 3 vuotta + Huom! Ohjaustangon korkeutta ei voi säätää. (1)
      Viga Potkupyörä
      • 06934510503789
      1
      41.80 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Plasto DEFAULT
        • plasto
      • Puky DEFAULT
        • puky
      • Potkumopot DEFAULT
        • skootteri
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
    • Merkki (brand):
      • Puky (puky)
      • Rebel Kidz (rebel_kidz)
      • Bellelli (bellelli)
      • Berg (berg)
      • Bino (bino)
      • Caretero (caretero)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Chillafish (chillafish)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • DOLU (dolu)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Everearth (everearth)
      • FEBER (feber)
      • Geuther (geuther)
      • Globber (globber)
      • Hape (hape)
      • Injusa (injusa)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Krea (krea)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nordic Hoj (nordic_hoj)
      • Pinolino (pinolino)
      • Plasto (plasto)
      • Polisport (polisport)
      • Proxy (proxy)
      • Q-Play (q_play)
      • Rastar (rastar)
      • S'Cool (s_cool)
      • Scoot & Ride (scoot_ride)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartrike (smartrike)
      • Smoby (smoby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Stamp (stamp)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Stiga (stiga)
      • Tiamo (tiamo)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trybike (trybike)
      • Turtles (turtles)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Volare (volare)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Xootz (xootz)
      • Yipeeh (yipeeh)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Yvolution (yvolution)
    • Hinta (price):
      • < 55€ (budget)
      • 55€ - 75€ (low)
      • 75€ - 95€ (medium)
      • > 95€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 8 " (rengaskoko_8.0)
      • 10 " (rengaskoko_10.0)
      • 12 " (rengaskoko_12.0)
      • 14 " (rengaskoko_14.0)
    • Kantavuus (kg) (suurin_paino):
      • 20 kg (suurin_paino_20.0)
      • 25 kg (suurin_paino_25.0)
      • 35 kg (suurin_paino_35.0)
      • 50 kg (suurin_paino_50.0)
    • Rungon materiaali (kehyksen_materiaali):
      • Metalli (metalli)
      • Puu (puu)
    • Lelutyyppi (lelutyyppi):
      • Potkumopo (skootteri)
      • Potkupyörä (potkupyo_ra_)
    • Malli (group):
      • Puky LR (puky_lr)
      • PUKYmoto (pukymoto)
      • Stiga Mini Rider Go (stiga_mini_rider_go)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Tuotteen paino (kg) (paino):
      • < 3.2 kg (paino_1)
      • 3.2 kg - 3.5 kg (paino_2)
      • 3.5 kg - 4.1 kg (paino_3)
      • ≥ 4.1 kg (paino_4)
    • Renkaiden tyyppi (pyo_rien_tyyppi):
      • Ilmatäytteinen (ilmata_ytteinen)
      • Umpipyörä (umpipyo_ra_)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 3 (number_of_wheels_3.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi