x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Volare Potkupyörät

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Volare Peppa Pig 12" potkupyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/132259364.jpg
      Volare Volare Peppa Pig 12" potkupyörä Peppa Pig 12" potkupyörä Peppa Pig 12" potkupyörä (3)
      Volare Peppa Pig 12" potkupyörä
      • 08715347007668
      1
      59.00 EUR
    • Volare Disney Cars 3 12" potkupyörä
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/109537234.jpg
      Volare Volare Disney Cars 3 12" potkupyörä Disney Cars 3 12" potkupyörä Disney Cars 3 12" potkupyörä (1)
      Volare Disney Cars 3 12" potkupyörä
      • 08715347007996
      1
      59.00 EUR
    • Volare Potkupyörä Magnesium, vaaleanpunainen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/154594393.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157096469.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157096468.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157070952.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157096472.jpg
      Volare Volare Potkupyörä Magnesium, vaaleanpunainen Potkupyörä Magnesium, vaaleanpunainen Potkupyörä Magnesium, vaaleanpunainen (1)
      Volare Potkupyörä Magnesium, vaaleanpunainen
      • 08715347009600
      1
      59.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Diilit IMPORTANT
        • true
      • Plasto DEFAULT
        • plasto
      • Puky DEFAULT
        • puky
      • Potkumopot DEFAULT
        • skootteri
      • Stiga DEFAULT
        • stiga
    • Merkki (brand):
      • Puky (puky)
      • Rebel Kidz (rebel_kidz)
      • Bellelli (bellelli)
      • Berg (berg)
      • Bino (bino)
      • Caretero (caretero)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Chillafish (chillafish)
      • Dantoy (dantoy)
      • Dino (dino)
      • Dino Bikes (dino_bikes)
      • Disney (disney)
      • DOLU (dolu)
      • Eco toys (eco_toys)
      • Everearth (everearth)
      • FEBER (feber)
      • Geuther (geuther)
      • Globber (globber)
      • Hape (hape)
      • Injusa (injusa)
      • Jamara (jamara)
      • Janod (janod)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • Kinderfeets (kinderfeets)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Krea (krea)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Little Tikes (little_tikes)
      • Mamamemo (mamamemo)
      • Milly Mally (milly_mally)
      • New Classic Toys (new_classic_toys)
      • Nordic Hoj (nordic_hoj)
      • Pinolino (pinolino)
      • Plasto (plasto)
      • Polisport (polisport)
      • Proxy (proxy)
      • Q-Play (q_play)
      • Rastar (rastar)
      • S'Cool (s_cool)
      • Scoot & Ride (scoot_ride)
      • Scratch europe (scratch_europe)
      • Small Foot (small_foot)
      • Smartrike (smartrike)
      • Smoby (smoby)
      • Spider-man (spider_man)
      • Stamp (stamp)
      • Star Trademarks (star_trademarks)
      • Stiga (stiga)
      • Tiamo (tiamo)
      • Toyscompany (toyscompany)
      • Trybike (trybike)
      • Turtles (turtles)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Viga (viga)
      • Volare (volare)
      • Wonderworld (wonderworld)
      • Xootz (xootz)
      • Yipeeh (yipeeh)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Yvolution (yvolution)
    • Hinta (price):
      • < 55€ (budget)
      • 55€ - 75€ (low)
      • 75€ - 95€ (medium)
      • > 95€ (high)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Koralli (koralli)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Renkaan koko (rengaskoko):
      • 8 " (rengaskoko_8.0)
      • 10 " (rengaskoko_10.0)
      • 12 " (rengaskoko_12.0)
      • 14 " (rengaskoko_14.0)
    • Kantavuus (kg) (suurin_paino):
      • 20 kg (suurin_paino_20.0)
      • 25 kg (suurin_paino_25.0)
      • 35 kg (suurin_paino_35.0)
      • 50 kg (suurin_paino_50.0)
    • Rungon materiaali (kehyksen_materiaali):
      • Metalli (metalli)
      • Puu (puu)
    • Lelutyyppi (lelutyyppi):
      • Potkumopo (skootteri)
      • Potkupyörä (potkupyo_ra_)
    • Malli (group):
      • Puky LR (puky_lr)
      • PUKYmoto (pukymoto)
      • Stiga Mini Rider Go (stiga_mini_rider_go)
      • Volare Disney (volare_disney)
    • Tuotteen paino (kg) (paino):
      • < 3.2 kg (paino_1)
      • 3.2 kg - 3.5 kg (paino_2)
      • 3.5 kg - 4.1 kg (paino_3)
      • ≥ 4.1 kg (paino_4)
    • Renkaiden tyyppi (pyo_rien_tyyppi):
      • Ilmatäytteinen (ilmata_ytteinen)
      • Umpipyörä (umpipyo_ra_)
    • Renkaiden määrä (number_of_wheels):
      • 2 (number_of_wheels_2.0)
      • 3 (number_of_wheels_3.0)
      • 4 (number_of_wheels_4.0)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi