x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Raspberry Pöytäkoneet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Raspberry Official Starter Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145091196.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/107066792.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/110900052.jpg
      Raspberry Raspberry Official Starter Kit Official Starter Kit Official Starter Kit (19)
      Raspberry Official Starter Kit
      • 00707565827140
      2
      144.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Asus DEFAULT
        • asus
      • Apple DEFAULT
        • apple
      • All-in-One DEFAULT
        • all_in_one
      • HP DEFAULT
        • hp
      • Mini-PC DEFAULT
        • mini_pc
      • MSI DEFAULT
        • msi
    • Tyyppi (tuotetyyppi):
      • Mini-PC (mini_pc)
      • All-in-One (all_in_one)
      • Työasema (tyo_asema)
    • Merkki (brand):
      • Asus (asus)
      • Acer (acer)
      • HP (hp)
      • Lenovo (lenovo)
      • Apple (apple)
      • Archos (archos)
      • Axis (axis)
      • Buffalo (buffalo)
      • Corsair (corsair)
      • Dell (dell)
      • Edge (edge)
      • Elo Touch Solution (elo_touch_solution)
      • Elo Touchsystems (elo_touchsystems)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G-TECH (g_tech)
      • G-Technology (g_technology)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • HGST (hgst)
      • Intel (intel)
      • LaCie (lacie)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • MSI (msi)
      • NEC (nec)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Positivo (positivo)
      • Promise (promise)
      • Raspberry (raspberry)
      • Raspberry Pi (raspberry_pi)
      • Rikomagic (rikomagic)
      • Samsung (samsung)
      • Shuttle (shuttle)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Synology (synology)
      • Viewsonic (viewsonic)
      • Wortmann AG (wortmann_ag)
      • Zotac (zotac)
    • Malli (group):
      • Acer Aspire (acer_aspire)
      • Acer Aspire GX (acer_aspire_gx)
      • Acer Aspire Z24 (acer_aspire_z24)
      • Acer Predator Orion (acer_predator_orion)
      • Apple iMac (apple_imac)
      • Apple iMac Pro (apple_imac_pro)
      • Apple Mac mini (apple_mac_mini)
      • Apple Mac Pro (apple_mac_pro)
      • Asus Chromebox (asus_chromebox)
      • Asus G11 (asus_g11)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Asus Vivo AiO (asus_vivo_aio)
      • Asus VivoMini (asus_vivomini)
      • Asus VivoPC (asus_vivopc)
      • Asus Zen AiO (asus_zen_aio)
      • Dell OptiPlex 3050 (dell_optiplex_3050)
      • Dell Precision (dell_precision)
      • Fujitsu CELSIUS (fujitsu_celsius)
      • Fujitsu ESPRIMO (fujitsu_esprimo)
      • G-Technology G-RAID (g_technology_g_raid)
      • HP 260 (hp_260)
      • HP 280 (hp_280)
      • HP Chromebox (hp_chromebox)
      • HP Elite Slice (hp_elite_slice)
      • HP EliteDesk 705 (hp_elitedesk_705)
      • HP EliteDesk 800 (hp_elitedesk_800)
      • HP EliteOne 800 (hp_eliteone_800)
      • HP EliteOne 1000 (hp_eliteone_1000)
      • HP ENVY (hp_envy)
      • HP Omen (hp_omen)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Pavilion 24 (hp_pavilion_24)
      • HP Pavilion 510 (hp_pavilion_510)
      • HP Pavilion 570 (hp_pavilion_570)
      • HP Pavilion Power (hp_pavilion_power)
      • HP ProDesk 400 (hp_prodesk_400)
      • HP ProDesk 600 (hp_prodesk_600)
      • HP ProOne 400 (hp_proone_400)
      • HP ProOne 440 (hp_proone_440)
      • HP ProOne 600 (hp_proone_600)
      • HP Slimline 260 (hp_slimline_260)
      • HP Z2 (hp_z2)
      • HP Z240 (hp_z240)
      • HP Z6 (hp_z6)
      • HP Z640 (hp_z640)
      • Lenovo Legion (lenovo_legion)
      • Lenovo ThinkCentre M710 (lenovo_thinkcentre_m710)
      • Lenovo ThinkCentre M910 (lenovo_thinkcentre_m910)
      • Lenovo ThinkStation P320 (lenovo_thinkstation_p320)
      • Lenovo ThinkStation P410 (lenovo_thinkstation_p410)
      • Lenovo ThinkStation P520 (lenovo_thinkstation_p520)
      • Medion AKOYA (medion_akoya)
      • Medion ERAZER (medion_erazer)
      • MSI Codex 3 (msi_codex_3)
      • MSI Cubi (msi_cubi)
      • MSI Infinite (msi_infinite)
      • MSI Nightblade (msi_nightblade)
      • MSI Pro (msi_pro)
      • MSI Trident 3 (msi_trident_3)
    • Hinta (price):
      • < 740 € (budget)
      • 740 € - 1115 € (price_740_1100)
      • 1115 € - 1790 € (price_1100_1800)
      • ≥ 1790 € (price_1800)
    • Tallennuskapasiteetti (kokonaismuisti):
      • < 260 GB (kokonaismuisti_260)
      • 260 GB - 1000 GB (kokonaismuisti_260_1000)
      • ≥ 1000 GB (kokonaismuisti_1000)
    • Käyttöjärjestelmä (sisa_lta_a_ka_ytto_ja_rjestelma_n):
      • Ei käyttöjärjestelmää (ei)
      • Android (android)
      • Chrome OS (chrome_os)
      • FreeDOS (freedos)
      • HP ThinPro OS (hp_thinpro_os)
      • macOS (macos)
      • Windows (windows)
    • Optinen asema (optiset_asemat):
      • Ei optista asemaa (ei)
      • DVD+RW (dvd_rw)
      • DVD-ROM (dvd_rom)
      • DVD-Super Multi (dvd_super_multi)
    • Kiintolevytyyppi (kiintolevytyyppi):
      • eMMC (emmc)
      • Flash (flash)
      • Fusion Drive (fusion_drive)
      • HDD (hdd)
      • HDD+SSD (hdd_ssd)
      • SSD (ssd)
    • Prosessorityyppi (prosessoriperhe):
      • AMD A (amd_a)
      • AMD Athlon (amd_athlon)
      • AMD G (amd_g)
      • AMD Ryzen 3 (amd_ryzen_3)
      • AMD Ryzen 5 (amd_ryzen_5)
      • AMD Ryzen 7 (amd_ryzen_7)
      • Intel Atom (intel_atom)
      • Intel Celeron (intel_celeron)
      • Intel Core i3 (intel_core_i3)
      • Intel Core i5 (intel_core_i5)
      • Intel Core i7 (intel_core_i7)
      • Intel Core i9 (intel_core_i9)
      • Intel Core M (intel_core_m)
      • Intel Pentium (intel_pentium)
      • Intel Xeon (intel_xeon)
      • Qualcomm Snapdragon (qualcomm_snapdragon)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi