x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Darø Pöytävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Darø Paso TRI 25 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156992703.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030767.jpg
      Darø Darø Paso TRI 25 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø Paso TRI 25 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø Paso TRI 25 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø [b]Paso TRI Pöytävalaisin[/b] on [i]Thomas Darø[/i]n suunnittelema malli, joka inspiraation lähteenä on apilan pehmeä muoto ja symbolinen tarkoitus. [b]Paso TRI Pöytävalaisin[/b] on toimiva yhdistelmä [b]Paso pöytävalaisimen[/b] yksinkertaisesta tyylistä, ja pienistä, uusista muutoksista. [b]Paso TRI Pöytävalaisimen[/b] reunat ovat pyöreät, mikä luo lampulle pehmeämmän ja naisellisemman ulkomuodon. Pöytävalaisin on valmistettu mattapintaisesta mustasta metallista, ja sillä on 2 metriä pitkä k... (1)
      Darø Paso TRI 25 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø
      • 05709349024696
      3
      deal
      167.00 EUR
    • Darø Paso Tri 25 T1 Pöytävalaisin Musta/Valkoinen - Darø
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/159156244.jpg
      Darø Darø Paso Tri 25 T1 Pöytävalaisin Musta/Valkoinen - Darø Paso Tri 25 T1 Pöytävalaisin Musta/Valkoinen - Darø Paso Tri 25 T1 Pöytävalaisin Musta/Valkoinen - Darø Tämä pöytävalaisin on elegantti ja moderni ja siinä on tekstiilivarjostin. Vaoit sijoittaa valaisimen senkin päälle ruokailutilaan, pienelle pöydälle olohuoneeseen tai yöpöydälle makuuhuoneeseen. [b]Paso[/b] valaisee ylös- ja alaspäin, eli se valaisee tehokkaasti. Varjostin kierretään jalustaan ja kiinnitetään tarranauhalla. Varjostin voidaan vaihtaa. Jalusta on valmistettu metallista. Design Thomas Darø for Darø (1)
      Darø Paso Tri 25 T1 Pöytävalaisin Musta/Valkoinen - Darø
      • 05709349025099
      2
      138.00 EUR
    • Darø Architect T1 Pöytävalaisin Alu - Darø
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157002012.jpg
      Darø Darø Architect T1 Pöytävalaisin Alu - Darø Architect T1 Pöytävalaisin Alu - Darø Architect T1 Pöytävalaisin Alu - Darø [b]Architect Pöytävalaisin[/b], DARØ, on monipuolinen valaisin. Valaisinpäätä voidaan kääntää ylös ja alas, valaisinta voidaan kiertää ja vartta taivuttaa. Design Thomas Darø for Darø (1)
      Darø Architect T1 Pöytävalaisin Alu - Darø
      • 05709349022616
      2
      161.00 EUR
    • Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta - Darø
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157014022.jpg
      Darø Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta - Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta - Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta - Darø Design Thomas Darø for Darø Konsepti Paso Basic -pöytävalaisin on nykyaikaista ilmaisua edustava yksinkertainen valaisin, jolle ominaista on erityisesti sen yksinkertaiset jalat. Valaisimen tammivaneriset jalat antavat valaisimelle geometrisen ulkoasun. Yksinkertainen muotoilu on tyylikkään skandinaavisen designperinteen ilmentymä. Valaisimeen kuuluu kankainen musta varjostin. (1)
      Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta - Darø
      • 05709349024160
      2
      117.00 EUR
    • Darø Paso Wood 25 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta/Musta - Darø
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157008077.jpg
      Darø Darø Paso Wood 25 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta/Musta - Darø Paso Wood 25 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta/Musta - Darø Paso Wood 25 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta/Musta - Darø Design Says Who for Darø Konsepti Paso Wood on kaunis ja hurmaava jatko Paso-kokoelmalle. Valaisimen jalat on leikattu kiinteästä tammesta ja käsitelty UV-valoa kestävällä mattalakalla, joka auttaa suojaamaan ja varmistamaan valmistuksessa käytetyn puun kestävyyden Kankaisissa varjostimissa on Velcro-tarranauhaa, jonka ansiosta voit vaihtaa valaisimen värin ja tyypin milloin tahansa. Toinen mahtava lisäys valaisimessa on piilotettu johto, joka on hienovaraisesti sijoitettu valaisimen jalan si... (1)
      Darø Paso Wood 25 T1 Pöytävalaisin Tammi/Musta/Musta - Darø
      • 05709349025037
      2
      220.00 EUR
    • Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/160929189.jpg
      Darø Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø Design Thomas Darø for Darø Konsepti Kokonaan mustalle Paso Basic -pöytävalaisimelle tunnusomaista on sen yksinkertainen ja moderni ulkoasu. Tällaista etsitään usein työpöydille, ikkunalaudoille ja muihin vastaaviin paikkoihin. Valaisimen jalat ovat mattamustaksi lakattua terästä. Valaisimeen kuuluu kankainen musta varjostin. (1)
      Darø Paso Basic 35 T1 Pöytävalaisin Musta - Darø
      • 05709349022692
      2
      95.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Työpöytävalaisimet DEFAULT
        • tyo_po_yta_valaisin
      • Innolux DEFAULT
        • innolux
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Tupla Kupla DEFAULT
        • innolux_tupla_kupla
      • Himmennettävät DEFAULT
        • kylla_
    • Merkki (brand):
      • Philips (philips)
      • Innolux (innolux)
      • Eglo (eglo)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Iittala (iittala)
      • 24hShop (24hshop)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • &Tradition CPH (_tradition_cph)
      • Aarikka (aarikka)
      • AGO (ago)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • Airam (airam)
      • Alessi (alessi)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Another Story (another_story)
      • Artemide (artemide)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bestlite (bestlite)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Biny (biny)
      • Bjorna (bjorna)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Calex (calex)
      • Celly (celly)
      • Childhome (childhome)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • Day Home (day_home)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel Living with Foscarini (diesel_living_with_foscarini)
      • Diesel with Foscarini (diesel_with_foscarini)
      • Disney interactive (disney_interactive)
      • Doctor Design (doctor_design)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • FLYTE (flyte)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Fontanaarte (fontanaarte)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Glamox (glamox)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Graypants (graypants)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Grönlund (gro_nlund)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Handvark (handvark)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Honsel (honsel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • Jieldé (jielde_)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Karakter (karakter)
      • Kartell (kartell)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Konsthandverk (konsthandverk)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kähler (ka_hler)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampefeber (lampefeber)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leitz (leitz)
      • Leklyckan (leklyckan)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LIVONE (livone)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lundia (lundia)
      • Luxo (luxo)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Magis (magis)
      • MANTRA (mantra)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Marvel (marvel)
      • MATER (mater)
      • Melaja (melaja)
      • Menu (menu)
      • Monograph (monograph)
      • Moooi (moooi)
      • Mr Maria (mr_maria)
      • Muuto (muuto)
      • Nattou (nattou)
      • Nedis (nedis)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Normann CPH (normann_cph)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia (nostalgia)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • OLUCE (oluce)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paladone (paladone)
      • Pandul (pandul)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piet Hein (piet_hein)
      • Piffany (piffany)
      • Please wait to be seated (please_wait_to_be_seated)
      • PR Home (pr_home)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Rice (rice)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Sandsten (sandsten)
      • Santa & Cole (santa_cole)
      • ScanLamps (scanlamps)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Showroom Finland (showroom_finland)
      • Signify (signify)
      • Skagerak (skagerak)
      • Slamp (slamp)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Joanna Laajisto (studio_joanna_laajisto)
      • Swedese (swedese)
      • Tala (tala)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tom Rossau (tom_rossau)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Tunto (tunto)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • Verpan (verpan)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Wiz (wiz)
      • Woud (woud)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zoolight (zoolight)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 145 € (price_2)
      • 145 € - 295 € (price_3)
      • ≥ 295 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kirkasvalolamppu (kirkasvalolamppu)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Laavalamppu (laavalamppu)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Työpöytävalaisin (tyo_po_yta_valaisin)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 kpl (1_kpl)
      • 2 kpl (2_kpl)
      • 3 kpl (3_kpl)
      • 4 kpl (4_kpl)
      • Yli 4 kpl (yli_4_kpl)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G23 (g23)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • T8 (t8)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 30 cm (korkeus_1)
      • 30 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_3)
      • ≥ 55 cm (korkeus_4)
    • Johdon pituus (johdon_pituus):
      • < 1.8 m (johdon_pituus_1)
      • 1.8 m - 2 m (johdon_pituus_2)
      • 2 m (johdon_pituus_3)
      • ≥ 2 m (johdon_pituus_4)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Iittala Lantern (iittala_lantern)
      • Iittala Leimu (iittala_leimu)
      • Iittala Virva (iittala_virva)
      • Innolux Kupoli (innolux_kupoli)
      • Innolux Nukkumatti (innolux_nukkumatti)
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
      • Innolux Tupla Kupla (innolux_tupla_kupla)
      • Philips InStyle (philips_instyle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi