x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje
  • Hae: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • Hei {{$parent.getName()}}! Haluatko nähdä myös näitä tuotteita myyvät kaupat lähellä sijaintia {{$data.getCity()}}?
    Käytä sijaintia
    x

    Pandul Pöytävalaisimet

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} kuluttajaa arvioi tuotteita tässä kategoriassa, keskiarvo {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 9
    • Pandul Opala MIDI Table Lamp Black Top, Black Base
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164113064.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157252573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125459215.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030347.jpg
      Pandul Pandul Opala MIDI Table Lamp Black Top, Black Base Opala MIDI Table Lamp Black Top, Black Base Opala MIDI Table Lamp Black Top, Black Base Opala Midi Pöytävalaisin Musta - Pandul Suuri, klassinen pöytävalaisin. Laita senkin päälle ja anna sen valaista koko huone tai käytä kirjoituspöydän lukuvalona. Musta varsi sopii yhteen lampun mustan nupin kanssa. Varsi on alumiinia ja varjostin opaalilasia [b]Valaisin valmistetaan ja kootaan Tanskassa[/b] Opala-sarja on suunniteltu yhtenäisenä Kööpenhaminan Scandinavia-hotellia varten. (1)
      Pandul Opala MIDI Table Lamp Black Top, Black Base
      • 05704406330024
      3
      deal
      1021.00 EUR
    • Pandul Opala Mini pöytävalaisin, musta
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164112941.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158030270.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157013963.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/163861037.jpg
      Pandul Pandul Opala Mini pöytävalaisin, musta Opala Mini pöytävalaisin, musta Opala Mini pöytävalaisin, musta Opala Mini Pöytävalaisin Sort - Pandul Kaunis, klassinen pöytävalaisin. Musta varsi, joka sopii yhteen lampun mustan nupin kanssa. Varsi on valmistettu alumiinista ja varjostin opaalilasista. Valaisin valmistetaan ja kootaan Tanskassa. Opala-sarja on suunniteltu yhtenäisenä Kööpenhaminan Scandinavia-hotellia varten. Käytä pöytävalaisinta sängyn vieressä, pienellä sohvapöydällä tai senkin päällä eteisen valaisimena. (1)
      Pandul Opala Mini pöytävalaisin, musta
      • 05704406130013
      3
      deal
      909.00 EUR
    • Pandul Opala Mini pöytävalaisin, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164112773.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157022958.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125459102.jpg
      Pandul Pandul Opala Mini pöytävalaisin, valkoinen Opala Mini pöytävalaisin, valkoinen Opala Mini pöytävalaisin, valkoinen Pandulin Opala Mini on Hans J. Wegnerin suunnittelema pöytävalaisin, joka kuuluu 1970-luvulla alun perin Kööpenhaminan Hotel Scandinaviaan suunniteltuun Opala-kokoelmaan. Hotellien lisäksi Opala-valaisimet ovat sittemmin löytäneet paikkansa niin toimistoista, kodeista kuin erilaisista julkisista tiloista, kuten Cambridgen yliopistoon kuuluvasta Churchill Collegesta. Opala Mini -pöytävalaisin on valmistettu laadukkaista materiaaleista: sen varjostin on erikoisvalmisteista iskunkestävää akryyli... (1)
      Pandul Opala Mini pöytävalaisin, valkoinen
      • 05704406930019
      2
      deal
      909.00 EUR
    • Pandul Opala Midi pöytävalaisin, valkoinen
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164112940.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157252573.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125459495.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158031110.jpg
      Pandul Pandul Opala Midi pöytävalaisin, valkoinen Opala Midi pöytävalaisin, valkoinen Opala Midi pöytävalaisin, valkoinen Pandulin Opala Midi on Hans J. Wegnerin suunnittelema pöytävalaisin, joka kuuluu 1970-luvulla alun perin Kööpenhaminan Hotel Scandinaviaan suunniteltuun Opala-kokoelmaan. Hotellien lisäksi Opala-valaisimet ovat sittemmin löytäneet paikkansa niin toimistoista, kodeista kuin erilaisista julkisista tiloista, kuten Cambridgen yliopistoon kuuluvasta Churchill Collegesta. Opala Midi -pöytävalaisin on valmistettu laadukkaista materiaaleista: sen varjostin on erikoisvalmisteista iskunkestävää akryyli... (1)
      Pandul Opala Midi pöytävalaisin, valkoinen
      • 05704406230027
      2
      deal
      1021.00 EUR
    • Pandul Table VIP Pöytävalaisin Messinki/Opal - Pandul
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/157008271.jpg
      Pandul Pandul Table VIP Pöytävalaisin Messinki/Opal - Pandul Table VIP Pöytävalaisin Messinki/Opal - Pandul Table VIP Pöytävalaisin Messinki/Opal - Pandul (1)
      Pandul Table VIP Pöytävalaisin Messinki/Opal - Pandul
      • 05704406930156
      2
      731.00 EUR
    • Pandul Opala Mini pöytävalaisin, bordeaux
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164112897.jpg
      Pandul Pandul Opala Mini pöytävalaisin, bordeaux Opala Mini pöytävalaisin, bordeaux Opala Mini pöytävalaisin, bordeaux Pandulin Opala Mini on Hans J. Wegnerin suunnittelema pöytävalaisin, joka kuuluu 1970-luvulla alun perin Kööpenhaminan Hotel Scandinaviaan suunniteltuun Opala-kokoelmaan. Hotellien lisäksi Opala-valaisimet ovat sittemmin löytäneet paikkansa niin toimistoista, kodeista kuin erilaisista julkisista tiloista, kuten Cambridgen yliopistoon kuuluvasta Churchill Collegesta. Opala Mini -pöytävalaisin on valmistettu laadukkaista materiaaleista: sen varjostin on erikoisvalmisteista iskunkestävää akryyli... (1)
      Pandul Opala Mini pöytävalaisin, bordeaux
      • 05704406330017
      2
      deal
      909.00 EUR
    • Pandul Opala Midi pöytävalaisin, bordeaux
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164112893.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/158031339.jpg
      Pandul Pandul Opala Midi pöytävalaisin, bordeaux Opala Midi pöytävalaisin, bordeaux Opala Midi pöytävalaisin, bordeaux Pandulin Opala Midi on Hans J. Wegnerin suunnittelema pöytävalaisin, joka kuuluu 1970-luvulla alun perin Kööpenhaminan Hotel Scandinaviaan suunniteltuun Opala-kokoelmaan. Hotellien lisäksi Opala-valaisimet ovat sittemmin löytäneet paikkansa niin toimistoista, kodeista kuin erilaisista julkisista tiloista, kuten Cambridgen yliopistoon kuuluvasta Churchill Collegesta. Opala Midi -pöytävalaisin on valmistettu laadukkaista materiaaleista: sen varjostin on erikoisvalmisteista iskunkestävää akryyli... (1)
      Pandul Opala Midi pöytävalaisin, bordeaux
      • 05704406530028
      2
      deal
      1021.00 EUR
    • Pandul Opala Midi pöytävalaisin, vaaleanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164113432.jpg
      Pandul Pandul Opala Midi pöytävalaisin, vaaleanharmaa Opala Midi pöytävalaisin, vaaleanharmaa Opala Midi pöytävalaisin, vaaleanharmaa Pandulin Opala Midi on Hans J. Wegnerin suunnittelema pöytävalaisin, joka kuuluu 1970-luvulla alun perin Kööpenhaminan Hotel Scandinaviaan suunniteltuun Opala-kokoelmaan. Hotellien lisäksi Opala-valaisimet ovat sittemmin löytäneet paikkansa niin toimistoista, kodeista kuin erilaisista julkisista tiloista, kuten Cambridgen yliopistoon kuuluvasta Churchill Collegesta. Opala Midi -pöytävalaisin on valmistettu laadukkaista materiaaleista: sen varjostin on erikoisvalmisteista iskunkestävää akryyli... (1)
      Pandul Opala Midi pöytävalaisin, vaaleanharmaa
      • 05704406430021
      1
      1251.00 EUR
    • Pandul Opala Mini pöytävalaisin, vaaleanharmaa
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/164112738.jpg
      Pandul Pandul Opala Mini pöytävalaisin, vaaleanharmaa Opala Mini pöytävalaisin, vaaleanharmaa Opala Mini pöytävalaisin, vaaleanharmaa Pandulin Opala Mini on Hans J. Wegnerin suunnittelema pöytävalaisin, joka kuuluu 1970-luvulla alun perin Kööpenhaminan Hotel Scandinaviaan suunniteltuun Opala-kokoelmaan. Hotellien lisäksi Opala-valaisimet ovat sittemmin löytäneet paikkansa niin toimistoista, kodeista kuin erilaisista julkisista tiloista, kuten Cambridgen yliopistoon kuuluvasta Churchill Collegesta. Opala Mini -pöytävalaisin on valmistettu laadukkaista materiaaleista: sen varjostin on erikoisvalmisteista iskunkestävää akryyli... (1)
      Pandul Opala Mini pöytävalaisin, vaaleanharmaa
      • 05704406230010
      1
      1100.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Tarjoukset IMPORTANT
        • true
      • Työpöytävalaisimet DEFAULT
        • tyo_po_yta_valaisin
      • Innolux DEFAULT
        • innolux
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Iittala DEFAULT
        • iittala
      • Tupla Kupla DEFAULT
        • innolux_tupla_kupla
      • Himmennettävät DEFAULT
        • kylla_
    • Merkki (brand):
      • Philips (philips)
      • Innolux (innolux)
      • Eglo (eglo)
      • Markslöjd (markslo_jd)
      • Iittala (iittala)
      • 24hShop (24hshop)
      • 101 Copenhagen (101_copenhagen)
      • &tradition (_tradition)
      • &Tradition CPH (_tradition_cph)
      • Aarikka (aarikka)
      • AGO (ago)
      • AH-Belysning (ah_belysning)
      • Airam (airam)
      • Alessi (alessi)
      • Aneta (aneta)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Another Story (another_story)
      • Artemide (artemide)
      • Astep (astep)
      • Astro (astro)
      • Ateljé Lyktan (atelje_lyktan)
      • AYTM (aytm)
      • Bahne (bahne)
      • Beliani (beliani)
      • BELID (belid)
      • Bestlite (bestlite)
      • BigBuy (bigbuy)
      • Biny (biny)
      • Bjorna (bjorna)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bsweden (bsweden)
      • By On (by_on)
      • By Rydens (by_rydens)
      • Calex (calex)
      • Celly (celly)
      • Childhome (childhome)
      • Chors (chors)
      • Co Bankeryd (co_bankeryd)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Cottex (cottex)
      • CPH Lighting (cph_lighting)
      • Darø (dar_)
      • Day Home (day_home)
      • DCW éditions (dcw_e_ditions)
      • Design By Us (design_by_us)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diesel Living with Foscarini (diesel_living_with_foscarini)
      • Diesel with Foscarini (diesel_with_foscarini)
      • Disney interactive (disney_interactive)
      • Doctor Design (doctor_design)
      • Donkey Products (donkey_products)
      • Dyberg-Larsen (dyberg_larsen)
      • Dyson (dyson)
      • Ebb & Flow (ebb_flow)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Fabbian (fabbian)
      • Faro (faro)
      • Fatboy (fatboy)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fermob (fermob)
      • Filibabba (filibabba)
      • Finn-Lumor (finn_lumor)
      • FISCHER&HONSEL GMBH (fischer_honsel_gmbh)
      • Flos (flos)
      • FLYTE (flyte)
      • Fontana Arte (fontana_arte)
      • Fontanaarte (fontanaarte)
      • FORM (form)
      • Foscarini (foscarini)
      • Frama (frama)
      • Frandsen (frandsen)
      • Fredericia (fredericia)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Glamox (glamox)
      • Globen (globen)
      • Globen Lighting (globen_lighting)
      • Graypants (graypants)
      • Grundig (grundig)
      • Grupa Products (grupa_products)
      • Grönlund (gro_nlund)
      • Gubi (gubi)
      • Halo Design (halo_design)
      • Handvark (handvark)
      • HAY (hay)
      • Herstal (herstal)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Honsel (honsel)
      • House Doctor (house_doctor)
      • Hubsch (hubsch)
      • Ideal Lux (ideal_lux)
      • Ingo Maurer (ingo_maurer)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Intermezzo (intermezzo)
      • Jieldé (jielde_)
      • Jonathan Adler (jonathan_adler)
      • Kanlux S.A. (kanlux_s_a_)
      • Karakter (karakter)
      • Kartell (kartell)
      • Klassik Studio (klassik_studio)
      • Konsthandverk (konsthandverk)
      • Konsthantverk (konsthantverk)
      • Konstsmide (konstsmide)
      • Kähler (ka_hler)
      • König & Meyer (ko_nig_meyer)
      • Lampe Gras (lampe_gras)
      • Lampefeber (lampefeber)
      • Lampenwelt.com (lampenwelt_com)
      • Le Klint (le_klint)
      • Leitz (leitz)
      • Leklyckan (leklyckan)
      • Lene Bjerre (lene_bjerre)
      • LIGHT-POINT (light_point)
      • Lightyears (lightyears)
      • LINDBY (lindby)
      • LIVONE (livone)
      • Louis Poulsen (louis_poulsen)
      • Luce Plan (luce_plan)
      • Lundia (lundia)
      • Luxo (luxo)
      • Lyngby Porcelæn (lyngby_porcel_n)
      • Made By Hand (made_by_hand)
      • Magis (magis)
      • MANTRA (mantra)
      • Marset (marset)
      • Martinelli Luce (martinelli_luce)
      • Marvel (marvel)
      • MATER (mater)
      • Melaja (melaja)
      • Menu (menu)
      • Mikamax (mikamax)
      • Monograph (monograph)
      • Moooi (moooi)
      • Mr Maria (mr_maria)
      • Muuto (muuto)
      • Nattou (nattou)
      • Nedis (nedis)
      • Nemo Lighting (nemo_lighting)
      • New Works (new_works)
      • Niermann Standby (niermann_standby)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • NORDIC LIVING (nordic_living)
      • Nordlux (nordlux)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Normann CPH (normann_cph)
      • Northern (northern)
      • Northern Lighting (northern_lighting)
      • Nostalgia (nostalgia)
      • Nowodvorski Lighting (nowodvorski_lighting)
      • Nuura (nuura)
      • OLUCE (oluce)
      • OX Denmarq (ox_denmarq)
      • Paladone (paladone)
      • Pandul (pandul)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Pholc (pholc)
      • Piet Hein (piet_hein)
      • Piffany (piffany)
      • Please wait to be seated (please_wait_to_be_seated)
      • PR Home (pr_home)
      • Ranex (ranex)
      • Reality (reality)
      • Reality Leuchten (reality_leuchten)
      • Rice (rice)
      • Rosendahl (rosendahl)
      • Rotaliana (rotaliana)
      • Sandsten (sandsten)
      • Santa & Cole (santa_cole)
      • ScanLamps (scanlamps)
      • Schottlander (schottlander)
      • Secto Design (secto_design)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sessak (sessak)
      • Shade (shade)
      • Showroom Finland (showroom_finland)
      • Signify (signify)
      • Skagerak (skagerak)
      • Slamp (slamp)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Star Trading (star_trading)
      • Stelton (stelton)
      • Studio Joanna Laajisto (studio_joanna_laajisto)
      • Swedese (swedese)
      • Tala (tala)
      • Texa Design (texa_design)
      • Tivoli Audio (tivoli_audio)
      • Tom Dixon (tom_dixon)
      • Tom Rossau (tom_rossau)
      • Tonone (tonone)
      • TOP LIGHT (top_light)
      • TRIO (trio)
      • TRIO Lighting (trio_lighting)
      • Tunto (tunto)
      • UMAGE (umage)
      • Unilux (unilux)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Verpan (verpan)
      • Vipp (vipp)
      • Vita (vita)
      • Vitra (vitra)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Watt (watt)
      • Watt A Lamp (watt_a_lamp)
      • Watt & Veke (watt_veke)
      • Wiz (wiz)
      • Woud (woud)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Zoolight (zoolight)
      • Örsjö Belysning (o_rsjo_belysning)
    • Hinta (price):
      • < 80 € (budget)
      • 80 € - 150 € (price_2)
      • 150 € - 315 € (price_3)
      • ≥ 315 € (price_4)
    • Valaisimen tyyppi (valaisimen_tyyppi):
      • Kirkasvalolamppu (kirkasvalolamppu)
      • Kohdevalaisin (kohdevalaisin)
      • Laavalamppu (laavalamppu)
      • Lastenhuoneen valaisin (lastenhuoneen_valaisin)
      • Pöytävalaisin (po_yta_valaisin)
      • Riippuvalaisin (riippuvalaisin)
      • Työpöytävalaisin (tyo_po_yta_valaisin)
    • Väri (va_ri):
      • Beige (beige)
      • Harmaa (harmaa)
      • Hopea (hopea)
      • Keltainen (keltainen)
      • Kerma (kerma)
      • Kulta (kulta)
      • Läpinäkyvä (la_pina_kyva_)
      • Moniväri (moniva_ri)
      • Musta (musta)
      • Mustavalkoinen (mustavalkoinen)
      • Nude (nude)
      • Oranssi (oranssi)
      • Printtikuosi (printtikuosi)
      • Punainen (punainen)
      • Ruskea (ruskea)
      • Ruskeanharmaa (ruskeanharmaa)
      • Sininen (sininen)
      • Turkoosi (turkoosi)
      • Vaaleanpunainen (vaaleanpunainen)
      • Valkoinen (valkoinen)
      • Vihreä (vihrea_)
      • Violetti (violetti)
    • Lamppujen lukumäärä (lamppujen_lukuma_a_ra_):
      • 1 kpl (1_kpl)
      • 2 kpl (2_kpl)
      • 3 kpl (3_kpl)
      • 4 kpl (4_kpl)
      • Yli 4 kpl (yli_4_kpl)
    • Lampun kanta (lampun_kanta):
      • E14 (e14)
      • E27 (e27)
      • G23 (g23)
      • G9 (g9)
      • GU10 (gu10)
      • T8 (t8)
    • Korkeus (korkeus):
      • < 30 cm (korkeus_1)
      • 30 cm - 45 cm (korkeus_2)
      • 45 cm - 55 cm (korkeus_3)
      • ≥ 55 cm (korkeus_4)
    • Johdon pituus (johdon_pituus):
      • < 1.8 m (johdon_pituus_1)
      • 1.8 m - 2 m (johdon_pituus_2)
      • 2 m (johdon_pituus_3)
      • ≥ 2 m (johdon_pituus_4)
    • Himmennettävä (himmennetta_va_):
      • Ei (ei)
      • Kyllä (kylla_)
    • Malli (group):
      • Iittala Lantern (iittala_lantern)
      • Iittala Leimu (iittala_leimu)
      • Iittala Virva (iittala_virva)
      • Innolux Kupoli (innolux_kupoli)
      • Innolux Nukkumatti (innolux_nukkumatti)
      • Innolux Pasila (innolux_pasila)
      • Innolux Tupla Kupla (innolux_tupla_kupla)
      • Philips InStyle (philips_instyle)
    • Diili (deal):
      • true (true)
    • Tuoteryhmät (siblingcategory):
    • info@vertaa.fi