x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Epson Projektorin lamppu

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Epson Projektorin lamppu
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Epson Projektorin lamppu
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Epson Projektorin lamppu
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/142769304.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/234069186.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167481527.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/124266673.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/98748902.jpg?ts=1
Epson Epson Projektorin lamppu Projektorin lamppu Projektorin lamppu (1)
  • 08715946478647
  • 00010343880542
  • 05711045199899
  • 04988617070912
  • V13H010L65
  • 3584465
  • ELPLP65 / V13H010L65
2
  • Tekniset tiedot
    • Lamppujen tyyppi: UHE
    • Lampun teho: 230 W
  • Yleiset ominaisuudet
    • Alkuperämaa: Kiina
  • Valaisimet
    • Lampun käyttöikä (säästötilassa): 4000 h
  • 197.25 205.95 EUR 2
    2
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      197.25, 2-4 vk (offer_sdt_1_month)
      1
    • Projektorit-Lamput.fi Projektorit-Lamput.fi
      205.95, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Multibrackets MB EXTENSION POLES PROJECTOR MOUNT HD 2X 950MM
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166655745.jpg?ts=1
      Multibrackets Multibrackets MB EXTENSION POLES PROJECTOR MOUNT HD 2X 950MM MB EXTENSION POLES PROJECTOR MOUNT HD 2X 950MM MB EXTENSION POLES PROJECTOR MOUNT HD 2X 950MM M Extension poles Projector Mount HD 2x 950mm The pipes extend Multibrackets Projector Mount HD from the ceiling and extend. Two pipes of 950 mm lengths. When mounted together, the extension pipe is 1800 mm long. Lisätiedot: Tuotteen paino, kg 2Tuotteen korkeus, mm 950Väri Valkoinen (1)
      Multibrackets MB EXTENSION POLES PROJECTOR MOUNT HD 2X 950MM
      • 07350073735242
      • 7350073735242
      4
    • BenQ Projektorin lamppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155344091.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155344124.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234170928.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182305241.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113770281.jpg?ts=1
      BenQ BenQ Projektorin lamppu Projektorin lamppu Projektorin lamppu . (1)
      BenQ Projektorin lamppu
      • 04718755320231
      • 04718755320088
      • 04895142619823
      • 04715447004677
      • 00840046019556
      • 2086145
      • 9E.0CG03.001
      • GL851
      2
    • HiKOKI LAMPPU CPX5
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106412831.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106412832.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/106412833.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155351061.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233976096.jpg?ts=1
      HiKOKI HiKOKI LAMPPU CPX5 LAMPPU CPX5 LAMPPU CPX5 (1)
      HiKOKI LAMPPU CPX5
      • 05051964257707
      • 08592978244941
      • 00766907312911
      • 04895142607585
      • 05711045168765
      • 1560496
      • DT00821
      • GL413
      1
    • GO Lamps Projektorin lamppu
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125981673.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125981671.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/125981670.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/234171547.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/102356268.jpg?ts=1
      GO Lamps GO Lamps Projektorin lamppu Projektorin lamppu Projektorin lamppu (1)
      GO Lamps Projektorin lamppu
      • 04895142617072
      • 04056531004273
      • 04718755024238
      • GL811
      • 5J.J3L05.001
      • 3584468
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 201.15
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 201.15
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 202.40
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 203.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 203.30
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 203.30
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 203.30
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 201.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 201.40
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 199.60
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 200.05
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 201.30
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 201.30
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 201.30
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 201.30
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 201.30
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 201.30
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 201.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 198.55
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 198.55
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 199.25
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 199.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.25
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 199.75
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.75
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.75
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.75
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 218.10
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 218.10
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 218.10
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 172.77
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 178.97
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 178.97
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 195.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 194.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 194.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 194.50
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 195.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 195.35
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 195.35
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 195.35
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 195.35
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 195.35
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 195.35
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 197.20
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 197.20
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 197.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 197.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 197.20
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 197.20
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 197.20
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 194.25
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 195.20
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 195.70
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 195.70
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 196.15
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 196.15
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 196.15
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 196.15
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 196.15
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 196.15
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 194.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 194.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 195.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 195.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 192.45
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 192.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 194.65
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 194.65
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 194.65
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 194.65
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 194.65
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 194.65
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 193.65
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 194.10
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 194.10
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 194.10
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 194.10
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 194.10
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 192.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 192.90
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 194.10
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 192.25
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 192.25
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 192.25
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 193.75
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 193.75
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 194.40
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 195.65
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 196.80
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 196.80
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 196.80
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 196.80
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 196.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 197.25
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 197.25
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 195.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 195.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 195.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 196.50
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 195.20
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 195.20
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 195.20
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 195.20
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 195.20
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 195.20
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 196.30
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 196.85
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 197.80
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 199.05
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 199.05
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 199.05
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 199.05
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 199.05
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 199.05
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 199.05
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 197.60
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 197.60
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 196.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 196.50
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 196.50
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 197.25
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 197.25
    • info@vertaa.fi