x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

AMD Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut AMD Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot AMD Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
AMD Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/238290551.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/223166117.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229739362.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/227467446.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/232110222.jpg?ts=1
AMD AMD Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen) Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen) Ryzen 5 4500 Wraith Stealth CPU - 6 ydintä 3.6 GHz - AM4 - Boxed (PIB - sis. jäähdyttimen) Prosessori (CPU), 3.6 GHz (4.1 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 6 ydintä (Hexa Core), 12 säiettä, 11 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-3200 RAM, 24 PCI Express Gen 3.0 Lanes, AM4 Socket, 65 watt TDP, Box (sisältää Wraith Stealth -jäähdyttimen) - Zen 2 (3)
  • 00730143314114
  • 100-100000644BOX
  • 302008
6
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: AMD Ryzen 5
  • 149.90 194.99 EUR 6
    6
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Prosessori (CPU), 3.6 GHz (4.1 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 6 ydintä (Hexa Core), 12 säiettä, 11 MB cache, tukee: Dual Channe...149.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      AMD Ryzen 5 4500152.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Korkeammat nopeudet, enemmän muistia ja suurempi kaistanleveys verrattuna edelliseen sukupolveen. Kolmannen sukupolven AMD Ryzen -prosess...152.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      178.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      AMD Ryzen 5 4500 4.1GHz AM4 6C/12T 65W190.35, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      194.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • AMD EPYC ROME 24-CORE 7352 3.2GHZ SKT SP3 128MB CACHE 155W TRAY SP
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/172317496.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/147688537.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418532.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418526.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237418534.jpg?ts=1
      AMD AMD EPYC ROME 24-CORE 7352 3.2GHZ SKT SP3 128MB CACHE 155W TRAY SP EPYC ROME 24-CORE 7352 3.2GHZ SKT SP3 128MB CACHE 155W TRAY SP EPYC ROME 24-CORE 7352 3.2GHZ SKT SP3 128MB CACHE 155W TRAY SP 2.3 GHz, 24 ydintä, 48 säiettä, 128 Mt cache, Socket SP3, OEM (1)
      AMD EPYC ROME 24-CORE 7352 3.2GHZ SKT SP3 128MB CACHE 155W TRAY SP
      • 08592978164768
      • 05054444253787
      • 100-000000077
      2
    • Intel Core i3-10300 3.7GHz LGA1200 prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245201406.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182780187.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/182780183.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/233416556.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/156455929.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i3-10300 3.7GHz LGA1200 prosessori Core i3-10300 3.7GHz LGA1200 prosessori Core i3-10300 3.7GHz LGA1200 prosessori INTEL Core i3-10300 3,7GHz LGA1200 Boxed (1)
      Intel Core i3-10300 3.7GHz LGA1200 prosessori
      • 00735858445801
      • 05032037186933
      • 5032037186933
      • BX8070110300
      4
    • Lenovo Smart Clock 2 herätyskello langattomalla Qi-latausalustalla
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/202974550.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205046505.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205971402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205969136.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/205971404.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo Smart Clock 2 herätyskello langattomalla Qi-latausalustalla Smart Clock 2 herätyskello langattomalla Qi-latausalustalla Smart Clock 2 herätyskello langattomalla Qi-latausalustalla Lenovo Smart Clock 2 näyttää kellonajan, sään ja perhekuvasi mukautettavien kellotaulujen avulla. Saa enemmän aikaiseksi handsfree, aseta muistutuksia ja hälytyksiä, hae vastauksia, tarkista liikenne ja paljon muuta. Kysy vaikka Googlelta. Pidä yöpöytäsi siistinä, kun laite on telakoituna, lataa laitteesi langattomasti yön yli ja tarvittaessa saat himmeää valoa sisäänrakennetun yövalon avulla. (11)
      Lenovo Smart Clock 2 herätyskello langattomalla Qi-latausalustalla
      • 00195890196374
      • ZA970024SE
      3
    • Intel Core i7-12700F suoritin 25 MB Smart Cache Laatikko
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212556915.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227390363.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/232796322.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/227390364.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-12700F suoritin 25 MB Smart Cache Laatikko Core i7-12700F suoritin 25 MB Smart Cache Laatikko Core i7-12700F suoritin 25 MB Smart Cache Laatikko Intel Core i7-12700F, Intel® Core i7, LGA 1700, Intel, i7-12700F, 64-bittinen, 12. sukupolven Intel® Core i7 (1)
      Intel Core i7-12700F suoritin 25 MB Smart Cache Laatikko
      • 05032037237826
      • BX8071512700F
      • 5032037237826
      5
    • min
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 171.65
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 171.80
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 172.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 172.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 172.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 172.10
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 172.85
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 172.85
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 173.20
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 172.10
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 172.40
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 172.40
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 172.40
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 157.45
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 157.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 175.20
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 159.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 159.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 159.80
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 159.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 149.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 131.23
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 131.23
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 131.23
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 131.23
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 131.23
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 129.80
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.80
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 130.80
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 133.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 132.80
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 132.80
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 131.80
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 131.80
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 139.29
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 139.29
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 139.29
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 139.91
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 137.80
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 137.80
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 136.80
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 139.91
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 136.81
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 136.81
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 136.81
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 138.05
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 138.05
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 138.05
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 138.05
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 138.05
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 136.81
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 139.29
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 138.05
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 139.29
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 139.29
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 136.81
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 141.80
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 142.80
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 144.80
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 144.80
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 143.80
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 143.80
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 143.80
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 141.15
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 143.01
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 143.01
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 141.15
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 141.15
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 141.15
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 141.15
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 139.29
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 139.91
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 138.05
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 149.90
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 149.90
    • info@vertaa.fi