x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151619703.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164758033.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158434347.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158413509.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/158434343.jpg?ts=1
AMD AMD Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä) Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä) Ryzen Threadripper 3990X CPU - 64 ydintä 2.9 GHz - sTRX4 - Boxed (WOF - ilman jäähdytintä) Render. Stream. Compile. Encode. Work or play. ThreadRipper has the power to overwhelm your daunting workloads. (1)
  • 05704174060680
  • 00730143312110
  • 100-100000163WOF
1
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: AMD Threadripper
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Prosessori
    • Prosessorityyppi: AMD Ryzen Threadripper
  • 4589.24 4589.24 EUR 1
    1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Render. Stream. Compile. Encode. Work or play. ThreadRipper has the power to overwhelm your daunting workloads.4589.24, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208597736.jpg?ts=1
      AMD AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Tuotenimike: AMD Ryzen 7 5800X BOX AM4 8C/16T 105W 3.8/4.7GHz 36MB Tuotetyyppi: Suoritin Tyyppi / Koko tai muoto: AMD Ryzen 7 5800X Ydinten määrä: 8-ydin Säikeiden määrä: 16 säiettä Välimuisti: 32 Mt Cache-muistin tiedot: L2 - 4 MB, L3 - 32 MB Suorittimien määrä: 1 Kellotaajuus: 3.8 GHz Max. turbonopeus: 4.7 GHz Yhteensopiva suoritinkanta: Socket AM4 Tuotantoprosessi: 7 nm Thermal Design Power: 105 W PCI Express -tarkastus: 4.0 Arkkitehtuuriset ominaisuudet: AMD Ryzen Master Utility, AMD Ryzen (3)
      AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 4359.22
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 4369.14
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 4369.14
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 4369.14
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 4395.18
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 4421.84
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 4450.98
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 4465.86
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 4424.94
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 4424.94
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 4424.94
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 4421.84
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 4390.22
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 4411.92
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 4421.84
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 4421.84
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 4421.84
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 4545.84
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 4545.84
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 4578.70
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 4578.70
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 4578.70
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 4578.70
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 4584.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 4553.28
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 4594.82
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 4594.82
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 4594.82
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 4594.82
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 4594.82
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 4545.84
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 4545.84
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 4545.84
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 4586.14
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 4586.14
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 4586.14
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 4623.96
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 4638.22
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 4653.10
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 4653.10
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 4555.76
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 4555.76
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 4555.76
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 4563.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 4568.78
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 4568.16
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 4568.16
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 4568.16
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 4488.18
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 4488.18
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 4521.04
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 4521.04
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 4540.26
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 4480.12
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 4480.12
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 4542.12
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 4542.12
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 4542.12
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 4495.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 4483.84
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 4491.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 4491.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 4470.82
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 4470.82
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 4472.06
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 4594.82
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 4561.96
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 4550.80
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 4648.14
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 4648.14
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 4648.14
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 4638.22
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 4578.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 4578.70
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 4589.24
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 4589.24
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 4589.24
    • info@vertaa.fi