x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

HP Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut HP Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot HP Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
HP Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/165900846.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/230380025.jpg?ts=1
HP HP Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa Dl380 Xeon Silver 2.1ghz Cpu Harmaa (1)
  • 00190017269856
  • 04549821189748
  • P02491-B21
1
  • 851.99 851.99 EUR 1
    1
    • Senetic.fi Senetic.fi
      4.00200648051172 (10)
      851.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208597736.jpg?ts=1
      AMD AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Tuotenimike: AMD Ryzen 7 5800X BOX AM4 8C/16T 105W 3.8/4.7GHz 36MB Tuotetyyppi: Suoritin Tyyppi / Koko tai muoto: AMD Ryzen 7 5800X Ydinten määrä: 8-ydin Säikeiden määrä: 16 säiettä Välimuisti: 32 Mt Cache-muistin tiedot: L2 - 4 MB, L3 - 32 MB Suorittimien määrä: 1 Kellotaajuus: 3.8 GHz Max. turbonopeus: 4.7 GHz Yhteensopiva suoritinkanta: Socket AM4 Tuotantoprosessi: 7 nm Thermal Design Power: 105 W PCI Express -tarkastus: 4.0 Arkkitehtuuriset ominaisuudet: AMD Ryzen Master Utility, AMD Ryzen (3)
      AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      1
    • Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212986323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229745003.jpg?ts=1
      Intel Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. (1)
      Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • 05032037230919
      • 00735858495486
      • BX80708E2324G
      1
    • Dell POWEREDGE INTEL XEON 4310 CPU KIT
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217806467.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/214436992.jpg?ts=1
      Dell Dell POWEREDGE INTEL XEON 4310 CPU KIT POWEREDGE INTEL XEON 4310 CPU KIT POWEREDGE INTEL XEON 4310 CPU KIT Intel Xeon Silver -suoritin parantaa järjestelmän suorituskykyä ja nopeutta. Lisäksi virtuaalisointitekniikka mahdollistaa yhä useampien ympäristöjen siirtämisen. Se tukee parannettua Speedstep-tekniikkaa, joka mahdollistaa suorituskyvyn tai virrankulutuksen priorisoinnin tarpeen mukaan. (1)
      Dell POWEREDGE INTEL XEON 4310 CPU KIT
      • 05397184660225
      • 338-CBXK
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 653.13
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 653.64
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 645.16
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 645.16
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 645.16
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 632.54
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 623.85
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 635.63
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 650.15
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 648.52
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 648.85
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 648.85
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 648.28
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 653.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 653.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 653.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 653.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 653.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 653.40
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 658.58
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 660.89
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 660.89
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 660.89
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 650.40
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 662.80
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 662.80
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 661.73
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 661.73
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 661.73
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 661.73
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 661.73
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 661.73
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 661.73
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 670.71
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 670.71
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 666.52
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 664.86
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 668.89
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 669.35
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 669.35
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 668.93
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 665.47
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 667.67
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 668.70
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 668.70
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 668.70
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 668.70
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 669.68
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 672.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 684.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 684.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 684.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 684.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 684.89
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 684.89
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 725.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 725.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 725.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 619.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 619.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 732.90
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 756.52
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 756.36
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 756.30
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 756.17
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 756.17
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 756.17
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 756.37
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 754.87
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 757.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 757.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 862.56
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 851.68
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 850.03
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 850.03
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 850.03
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 851.99
    • info@vertaa.fi