x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155356678.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155169555.jpg?ts=1
Intel Intel CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150 CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150 CPU/Xeon E3-1265Lv3 2.50GHz LGA1150 Intel Xeon processors represent a broad product line to meet a range of demanding performance and energy efficiency requirements for compute-intensive embedded, storage, and communications applications. (1)
  • 04053162612860
  • 00675901217989
  • 6491794
  • CM8064601467406
1
  • Prosessori
    • Prosessorisarja: Intel Xeon E3-1200 v3
    • Astuminen: C0
    • Bus type: DMI
    • Conflict Free -prosessori: Ei
    • PCI Express Configurations: 1x8+2x4, 2x8, 1x16
    • PCI Express väylien maksimimäärä: 16
    • Processor cache: 8.19 MB
    • Processor operating modes: 64-bittinen
    • Prosessorin koodinimi: Haswell
    • Prosessorin tukema muistin kaista (max): 25.6 Gbit/s
    • Prosessorin tukema sisäisen muistin maksimi: 32 GB
    • Prosessorin tukemat muistin kellonopeudet: 1600, 1333 MHz
    • Prosessorin tukemat muistityypit: DDR3L-SDRAM, LPDDR3-SDRAM
    • Prosessorin valmistaja: Intel
    • Prosessorityyppi: Intel Xeon
    • Säikeiden määrä: 8
    • Thermal Design Power (TDP): 45 W
    • Turbonopeuden taajuus (max): 3.7 GHz
  • Tekniset tiedot
    • Ytimien määrä: 4
    • Prosessorin kanta : LGA 1150 (Socket H3)
    • Laatikko: Ei
    • Soveltuu: Palvelin/työasema
    • Cache memory: 8 MB
    • Grafiikkaydinten määrä: 10
    • Intel 64: Kyllä
    • L3-välimuistin nopeus: 2.5 GHz
    • Väylän kaistanleveys: 5
  • Grafiikka
    • Sisäinen näytönohjain: Kyllä
    • Integroidun näytönohjaimen malli: Intel HD Graphics
  • Yleiset ominaisuudet
    • ARK ID -prosessori: 75463
    • CPU configuration (max): 1
    • Enhanced Intel SpeedStep Technology: Kyllä
    • Execute Disable Bit: Kyllä
    • Graphics & IMC lithography: 22 Nm
    • Idle States: Kyllä
    • Intel Dual Display Capable Technology: Kyllä
    • Intel Enhanced Halt State: Kyllä
    • Intel Fast Memory Access: Kyllä
    • Intel FDI Technology: Kyllä
    • Intel Flex Memory Access: Kyllä
    • Intel Secure Key Technology-versio: 1
    • Intel Stable Image Platform Program (SIPP): Kyllä
    • Intel Stable Image Platform Program (SIPP) -versio: 1
    • Intel Trusted Execution Technology: Kyllä
    • Intel TSX-NI: Kyllä
    • Intel TSX-NI-versio: 1
    • Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): Kyllä
    • Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): Kyllä
    • Thermal Monitoring Technologies: Kyllä
  • Laajennuspaikat
    • PCI Express slots version: 3
  • Muisti
    • ECC: Kyllä
    • Muistin enimmäismäärä: 32.77 GB
    • Tuetut muistityypit: DDR3-SDRAM
  • Suorituskyky
    • Embedded options available: Ei
  • 346.58 346.58 EUR 1
    1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Intel Xeon processors represent a broad product line to meet a range of demanding performance and energy efficiency requirements for comp...346.58, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208597736.jpg?ts=1
      AMD AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Tuotenimike: AMD Ryzen 7 5800X BOX AM4 8C/16T 105W 3.8/4.7GHz 36MB Tuotetyyppi: Suoritin Tyyppi / Koko tai muoto: AMD Ryzen 7 5800X Ydinten määrä: 8-ydin Säikeiden määrä: 16 säiettä Välimuisti: 32 Mt Cache-muistin tiedot: L2 - 4 MB, L3 - 32 MB Suorittimien määrä: 1 Kellotaajuus: 3.8 GHz Max. turbonopeus: 4.7 GHz Yhteensopiva suoritinkanta: Socket AM4 Tuotantoprosessi: 7 nm Thermal Design Power: 105 W PCI Express -tarkastus: 4.0 Arkkitehtuuriset ominaisuudet: AMD Ryzen Master Utility, AMD Ryzen (3)
      AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 334.18
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 334.18
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 340.38
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 346.58
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 346.58
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 352.78
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 352.78
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 358.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 358.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 358.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 358.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 352.78
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 358.98
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 352.78
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 346.58
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 346.58
    • info@vertaa.fi