x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166656477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/162732965.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156453925.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208581618.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156148616.jpg?ts=1
Intel Intel Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed Core i3-10100 3,6GHz LGA1200 Boxed Prosessori (CPU), 3.6 GHz (4.3 GHz Turbo), 4 ydintä (Quad Core), 8 säiettä, 6 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-2666 RAM, 16 PCI Express Gen 3.0 Lanes, LGA1200 Socket, sisäänsisäänrakennettu Intel Graphics UHD 630 - 1100 MHz, 65 watt TDP, Box (sis. jäähdyttimen) (1)
  • 00735858445832
  • 05032037186957
  • 00735858445825
  • BX8070110100
  • W126171751
  • 5032037186957
4
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i3
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 270 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Prosessori
    • Prosessorityyppi: Intel Core i3
  • 124.99 202.20 EUR 4
    4
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Prosessori (CPU) 3.6 GHz (4.3 GHz Turbo) 4 ydintä (Quad Core) 8 säiettä 6 MB cache tukee: Dual Channel DDR4-2666 RAM 16 PCI Express Gen 3...124.99, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      138.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      162.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      202.20, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212986323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229745003.jpg?ts=1
      Intel Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. (1)
      Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • 05032037230919
      • 00735858495486
      • BX80708E2324G
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 119.37
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 119.35
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 119.36
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 118.12
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 130.74
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 130.72
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 130.66
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 130.66
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 130.73
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 130.73
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 130.73
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 130.25
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 130.24
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 130.23
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 130.23
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 130.23
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 130.23
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 130.23
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 130.23
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 118.92
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 118.92
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 118.93
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 118.93
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 118.91
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 118.91
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 118.93
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 118.94
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 120.61
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 123.08
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 123.10
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 123.09
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 123.09
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 120.21
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 120.21
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 120.22
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 122.42
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 122.42
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 122.43
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 134.80
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 120.21
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 120.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 119.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 119.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 119.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 118.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 119.39
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 119.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 119.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.39
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 118.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 118.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 119.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 118.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 120.18
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 120.16
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 120.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 119.89
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 120.97
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 121.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 121.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 121.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 121.47
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 121.47
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 121.47
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 117.27
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 117.27
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 117.27
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 117.26
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 117.26
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 117.26
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 117.26
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 117.26
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 117.27
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 117.28
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 124.98
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 124.98
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 124.98
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 124.98
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 124.98
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 120.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 122.87
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 122.87
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 122.87
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 121.51
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 121.50
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 121.51
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 121.50
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 121.51
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 121.51
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 124.98
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 125.01
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 125.01
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 125.01
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 125.01
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 125.01
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 125.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 125.01
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 125.01
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 124.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 124.99
    • info@vertaa.fi