x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i5-11400F prosessori (box)

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i5-11400F prosessori (box)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i5-11400F prosessori (box)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i5-11400F prosessori (box)
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206582351.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205969780.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/228597369.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229739601.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208149406.jpg?ts=1
Intel Intel Core i5-11400F prosessori (box) Core i5-11400F prosessori (box) Core i5-11400F prosessori (box) 11. sukupolven Intel Core -suorittimet Intelin 11. sukupolven Core-suoritin käyttää edelleen 1200-kantaa, mutta saatavilla on uutta tekniikkaa. Yhdessä uuden emolevyn Z590-sirusarjan kanssa se tukee PCI Express 4. (1)
  • 00675901933391
  • 05032037215534
  • 05032037215541
  • 5032037215534
  • BX8070811400F
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i5
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 134.95 190.19 EUR 5
    5
    • Dustin home Dustin home
      7.399021645544177 (141)
      11. sukupolven Intel Core -suorittimet Intelin 11. sukupolven Core-suoritin käyttää edelleen 1200-kantaa, mutta saatavilla on uutta tekni...134.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.31318346984913 (437)
      Prosessori (CPU), 2.6 GHz (4.4 GHz Turbo), 6 ydintä (Hexa Core), 12 säiettä, 12 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-3200 RAM, 20 PCI-Expre...163.34, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      173.80, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Intel® Core i5-11400F -prosessori soveltuu peleille, suunnittelutyöhön tai tuottavuutesi parantamiseen. Siinä on kuusi ydintä, joista jok...174.89, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      190.19, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i9-11900 prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208608247.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Valmistajan tuotekoodi: BX8070811900 Ydinten määrä: 8 Kellotaajuus: 2.50 GHz Max. turbonopeus: 5.20 GHz Suoritinkanta: LGA1200 TDP: 65 W Sisäinen näytönohjain: Intel UHD Graphics 750 Sisältää jäähdyttimen: Kyllä (1)
      Intel Core i9-11900 prosessori
      1
    • Intel Core i7-9700
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217462456.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-9700 Core i7-9700 Core i7-9700 (1)
      Intel Core i7-9700
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 167.19
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 167.19
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 167.19
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 167.19
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 167.19
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 165.95
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 165.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 167.19
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 167.19
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 167.19
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 167.19
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 169.05
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 169.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 169.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.99
      • Sun Apr 17 02:00:00 CEST 2022 169.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.99
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 164.80
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 163.80
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 163.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 164.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 165.80
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 166.80
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 167.80
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 168.80
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 168.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 168.80
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 168.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 168.80
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 144.87
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 144.87
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 146.11
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 146.11
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 146.11
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 141.77
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 143.01
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 141.77
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 141.77
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 143.01
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 143.01
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 143.01
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 143.01
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 143.01
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 144.25
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 144.25
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 136.81
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 133.09
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 133.09
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 133.09
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 131.85
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 133.71
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 133.71
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 136.19
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 136.19
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 134.95
    • info@vertaa.fi