x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/205901791.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/237713945.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214146802.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/214146801.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225698404.jpg?ts=1
Intel Intel Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 12M Cache CPU Boxed Whether you're looking for a laptop or PC - for gaming, business or learning - there's an Intel-based computer system with the perfect blend of features, flexibility and performance for you. (2)
  • 05032037215558
  • 00675901933346
  • 5032037215558
  • BX8070811600KF
7
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i5
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 272.80 322.99 EUR 7
    7
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      272.80, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Prosessori (CPU), 3.9 GHz (4.9 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 6 ydintä (Hexa Core), 12 säiettä, 12 MB cache, tukee: Dual Channe...275.03, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      280.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      285.69, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      Whether you're looking for a laptop or PC - for gaming, business or learning - there's an Intel-based computer system with the perfect bl...289.95, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      INTEL Core i5-11600KF 3.9GHz LGA1200 Box318.55, 3 pv (offer_sdt_3_days)
      1
    • VPD Pelikauppa VPD Pelikauppa
      6.8 (1)
      322.99, 24 h (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Intel BX80684G5600F
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166656477.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/225723090.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217318214.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237479015.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/117790274.jpg?ts=1
      Intel Intel BX80684G5600F BX80684G5600F BX80684G5600F (1)
      Intel BX80684G5600F
      • 00735858410724
      • 05032037154611
      1
    • Intel CORE I5-11600 2,8 GHZ LGA1200 BOXED PROSESSORI
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/237717395.jpg?ts=1
      Intel Intel CORE I5-11600 2,8 GHZ LGA1200 BOXED PROSESSORI CORE I5-11600 2,8 GHZ LGA1200 BOXED PROSESSORI CORE I5-11600 2,8 GHZ LGA1200 BOXED PROSESSORI (1)
      Intel CORE I5-11600 2,8 GHZ LGA1200 BOXED PROSESSORI
      • 00675901933728
      1
    • Intel Core i5-11600K processor 3.9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/245203416.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230871719.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i5-11600K processor 3.9 Core i5-11600K processor 3.9 Core i5-11600K processor 3.9 (1)
      Intel Core i5-11600K processor 3.9
      • 08592978309541
      • CM8070804491414
      1
    • Intel BX8071512900KFSRL4J
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/219694751.jpg?ts=1
      Intel Intel BX8071512900KFSRL4J BX8071512900KFSRL4J BX8071512900KFSRL4J (1)
      Intel BX8071512900KFSRL4J
      • 05032037234238
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 233.12
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 233.47
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 233.48
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 233.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 233.48
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 233.45
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 233.34
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 234.72
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 236.93
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 236.93
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 236.93
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 236.45
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 240.90
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 236.76
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 236.76
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 236.76
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 236.76
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 236.76
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 236.76
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 239.89
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 239.92
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 239.98
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 239.93
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 239.91
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 239.91
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 246.85
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 245.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 245.80
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 234.87
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 234.85
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 234.85
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 234.69
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 234.69
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 234.69
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 234.69
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 236.76
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 236.76
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 236.76
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 236.76
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 236.76
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 236.76
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 236.76
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 236.76
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 236.76
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 236.80
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 236.80
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 236.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 236.81
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 238.51
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 238.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 241.16
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 244.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 250.39
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 250.39
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 244.43
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 244.51
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 244.47
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 244.45
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 244.47
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 244.48
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 244.48
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 240.62
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 240.61
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 240.59
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 240.53
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 240.53
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 240.53
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 240.53
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 240.51
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 247.48
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 247.47
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 247.45
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 247.45
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 247.45
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 247.45
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 247.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 247.49
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 247.51
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 247.51
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 247.51
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 243.33
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 243.33
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 242.47
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 243.33
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 243.66
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 243.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 243.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 243.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 243.90
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 246.07
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 246.07
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 241.30
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 249.18
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 251.25
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 251.25
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 251.25
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 250.21
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 252.28
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 252.28
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 252.28
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 252.28
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 241.13
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 242.47
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 241.84
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 241.84
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 241.84
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 240.71
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 242.02
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 243.40
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 247.85
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 249.24
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 246.53
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 250.06
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 243.28
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 243.28
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 249.98
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 250.21
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 249.93
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 249.93
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 250.89
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 250.89
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 252.13
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 252.75
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 252.28
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 252.28
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 250.15
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 249.49
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 254.81
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 254.81
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 255.56
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 254.46
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 257.15
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 256.47
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 257.20
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 255.37
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 255.37
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 255.37
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 255.46
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 254.53
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 254.53
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 254.53
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 255.35
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 254.51
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 254.90
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 254.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 255.28
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 255.23
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 255.23
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 253.99
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 253.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 253.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 253.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 261.43
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 261.43
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 261.43
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 261.43
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 264.94
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 265.57
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 265.57
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 265.57
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 266.60
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 267.01
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 265.56
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 265.19
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 264.22
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 264.22
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 264.22
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 261.76
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 261.27
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 264.81
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 264.80
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 264.81
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 264.81
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 264.81
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 265.06
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 265.30
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 267.65
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 268.63
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 270.73
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 270.73
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 270.73
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 272.80
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 272.80
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 272.80
    • info@vertaa.fi