x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166656477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155354190.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/151935395.jpg?ts=1
Intel Intel Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray Core i5-9600T 2.3GHz LGA1151 Tray (1)
  • 00675901733984
  • CM8068403358709
1
  • Tekniset tiedot
    • Ytimien määrä: 6
    • Prosessorin kanta : LGA 1151 (Socket H4)
    • Laatikko: Ei
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i5
  • Grafiikka
    • Sisäinen näytönohjain: Kyllä
  • Prosessori
    • Prosessorin tukema sisäisen muistin maksimi: 128 GB
    • Säikeiden määrä: 6
    • Thermal Design Power (TDP): 35 W
    • Turbonopeuden taajuus (max): 3.9 GHz
  • 288.50 288.50 EUR 1
    1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      288.50, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208597736.jpg?ts=1
      AMD AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Tuotenimike: AMD Ryzen 7 5800X BOX AM4 8C/16T 105W 3.8/4.7GHz 36MB Tuotetyyppi: Suoritin Tyyppi / Koko tai muoto: AMD Ryzen 7 5800X Ydinten määrä: 8-ydin Säikeiden määrä: 16 säiettä Välimuisti: 32 Mt Cache-muistin tiedot: L2 - 4 MB, L3 - 32 MB Suorittimien määrä: 1 Kellotaajuus: 3.8 GHz Max. turbonopeus: 4.7 GHz Yhteensopiva suoritinkanta: Socket AM4 Tuotantoprosessi: 7 nm Thermal Design Power: 105 W PCI Express -tarkastus: 4.0 Arkkitehtuuriset ominaisuudet: AMD Ryzen Master Utility, AMD Ryzen (3)
      AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 274.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 274.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 274.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 274.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 279.60
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 281.05
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 279.30
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 279.30
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 274.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 275.65
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 276.15
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 276.15
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 276.40
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 276.40
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 276.40
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 276.50
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 277.15
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 274.25
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 272.60
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 273.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 273.75
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 279.55
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 279.05
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 279.30
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 279.80
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 279.80
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 279.80
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 279.80
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 281.05
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 281.05
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 281.55
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 279.80
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 280.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 280.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 280.30
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 281.55
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 283.60
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 284.85
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 288.50
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 288.80
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 288.80
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 288.80
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 288.80
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 287.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 288.25
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 288.25
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 288.25
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 286.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 288.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 291.70
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 291.70
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 291.70
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 291.45
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 291.20
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 288.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 289.30
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 286.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 286.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 286.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 287.45
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 284.85
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 283.35
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 284.85
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 283.35
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 283.35
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 283.35
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 283.10
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 282.05
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 283.10
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 284.85
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 283.10
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 283.10
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 283.10
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 283.35
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 283.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 283.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 283.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 283.35
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 283.35
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 283.35
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 288.25
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 290.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 291.20
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 292.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 287.20
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 287.20
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 287.20
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 289.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 289.85
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 288.25
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 286.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 288.50
    • info@vertaa.fi