x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176594094.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/208196180.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/176594188.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/229740423.jpg
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183471176.jpg
Intel Intel Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed Core i7-11700 Rocket Lake CPU - 8 ydintä 2.5 GHz - LGA1200 - Boxed With faster, intelligent, multi-core technology that applies processing power where it's needed most, Intel Core i7 processors deliver an incredible breakthrough in PC performance. You'll multitask applications faster and unleash incredible digital media creation. (1)
  • 00675901933704
  • 05032037214940
  • 00735858477277
  • BX8070811700
  • 5032037214940
6
  • Tekniset tiedot
    • Ytimien määrä: 8
    • Laatikko: Kyllä
    • Soveltuu: Työasema
    • Intel 64: Kyllä
  • Grafiikka
    • Sisäinen näytönohjain: Kyllä
    • Erillinen näytönohjain: Ei
    • Erillisen näytönohjaimen malli: Ei saatavilla
    • Sisältyvän näytönohjaimen maksimimuisti: 64 GB
    • Sisältyvän näytönohjaimen maksimiresoluutio (HDMI): 4096 x 2160 pikseliä
    • Suoritinyksikköjen määrä: 32
  • Yleiset ominaisuudet
    • ARK ID -prosessori: 212279
    • CPU configuration (max): 1
    • Enhanced Intel SpeedStep Technology: Kyllä
    • Execute Disable Bit: Kyllä
    • Idle States: Kyllä
    • Intel Clear Video Technology: Kyllä
    • Intel Software Guard Extensions (Intel SGX): Ei
    • Intel Stable Image Platform Program (SIPP): Kyllä
    • Intel Trusted Execution Technology: Kyllä
    • Intel Turbo Boost Max Technology 3.0: Kyllä
    • Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): Kyllä
    • Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): Kyllä
    • Thermal Monitoring Technologies: Kyllä
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • Laajennuspaikat
    • PCI Express slots version: 4
  • Muisti
    • ECC: Ei
    • Muistin enimmäismäärä: 128 GB
    • Muistin kaistanleveys (max): 50 GB/s
    • Tuetut muistityypit: DDR4-SDRAM
  • Prosessori
    • PCI Express Configurations: 1x4
    • PCI Express väylien maksimimäärä: 20
    • Processor cache: 16 MB
    • Processor operating modes: 64-bittinen
    • Prosessorin tukema muistin kaista (max): 50 Gbit/s
    • Prosessorin tukema sisäisen muistin maksimi: 128 GB
    • Prosessorin tukemat muistin kellonopeudet: 3200 MHz
    • Prosessorin tukemat muistityypit: DDR4-SDRAM
    • Prosessorin valmistaja: Intel
    • Prosessorityyppi: Intel Core i7
    • Säikeiden määrä: 16
    • Thermal Design Power (TDP): 65 W
    • Tjunction: 100 °C
    • Turbonopeuden taajuus (max): 4.9 GHz
  • Suorituskyky
    • Embedded options available: Ei
  • 361.90 387.80 EUR 6
    6
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      361.90, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Intel® Core i7-11700 -prosessori tarjoaa runsaasti lisätehoa peleille ja sovelluksille. Siinä on kahdeksan ydintä, joista jokainen hyödyn...363.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Prosessori (CPU), 2.5 GHz (4.9 GHz Turbo), 8 ydintä (Octa Core), 16 säiettä, 16 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-3200 RAM, 20 PCI-Expre...366.02, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      377.40, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      With faster, intelligent, multi-core technology that applies processing power where it's needed most, Intel Core i7 processors deliver an...383.16, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      387.80, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215013372.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215033603.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215033605.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215033604.jpg
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • 05415247281269
      • 05054444410944
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/85052619.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • HP BL460c Gen8 E5-2640v2 Kit
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/146946890.jpg
      HP HP BL460c Gen8 E5-2640v2 Kit BL460c Gen8 E5-2640v2 Kit BL460c Gen8 E5-2640v2 Kit (1)
      HP BL460c Gen8 E5-2640v2 Kit
      • 05711783726203
      • RP001231549
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/126002156.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 334.80
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 334.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 334.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 334.80
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 334.18
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 331.70
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 353.80
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 353.80
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 353.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 353.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 353.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 353.40
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 353.49
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 353.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 353.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 353.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 353.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 353.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 353.40
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 357.48
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 358.17
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 358.27
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 358.49
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 358.59
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 358.59
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 358.59
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 356.42
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 353.30
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 353.41
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 357.19
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 357.19
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 357.19
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 358.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 358.45
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 355.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 355.94
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 355.94
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 355.94
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 353.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 353.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 353.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 353.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 353.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 353.89
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 353.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 353.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 346.29
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 347.80
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 347.80
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 347.80
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 350.33
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 352.02
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 356.49
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 356.82
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 355.70
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 352.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 359.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 338.85
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 338.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 338.85
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 338.84
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 338.84
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 338.84
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 338.84
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 338.84
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 338.84
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 350.90
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 363.90
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 361.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 361.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 361.90
    • info@vertaa.fi