x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215804294.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/206621727.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/226340722.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/219631322.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/215378473.jpg?ts=1
Intel Intel Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan Core i7-12700KF Alder Lake CPU - 12 ydintä 3.6 GHz - LGA1700 - Boxed without heatsink/fan Intel Core i7 12700KF 3.6 GHz, 25MB, Socket 1700 (without CPU graphics) (11)
  • 05032037234047
  • 00735858498982
  • BX8071512700KF
  • 301298
6
good_buy
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i7
  • 461.00 533.99 EUR 6
    6
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      461.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Gigantti Gigantti
      8.0 (3)
      Intel Core i7 12700KF 3.6 GHz, 25MB, Socket 1700 (without CPU graphics)484.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Proshop Proshop
      8.084951939537648 (444)
      Prosessori (CPU), 3.6 GHz (4.9 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 12 ydintä (Deca Core - 8 P-ydintä & 4 E-ydintä), 20 säiettä, 12 M...488.41, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      517.90, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.479462569936052 (142)
      K-sarja ylikellotusmahdollisuudella. 12. sukupolven Intel Core -suorittimet Intelin 12. sukupolven Core-suorittimet käyttävät socket 1700...530.72, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      533.99, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i5-10400F 2.9GHz LGA1200 12M Cache Boxed CPU
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/215342235.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/220299402.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/167203566.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i5-10400F 2.9GHz LGA1200 12M Cache Boxed CPU Core i5-10400F 2.9GHz LGA1200 12M Cache Boxed CPU Core i5-10400F 2.9GHz LGA1200 12M Cache Boxed CPU (3)
      Intel Core i5-10400F 2.9GHz LGA1200 12M Cache Boxed CPU
      • 00675901847797
      1
    • Intel Core i5-9500 suoritin 3 GHz 9 MB Smart Cache (CM8068403362610)
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144995805.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144995807.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144995808.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/144995806.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i5-9500 suoritin 3 GHz 9 MB Smart Cache (CM8068403362610) Core i5-9500 suoritin 3 GHz 9 MB Smart Cache (CM8068403362610) Core i5-9500 suoritin 3 GHz 9 MB Smart Cache (CM8068403362610) (1)
      Intel Core i5-9500 suoritin 3 GHz 9 MB Smart Cache (CM8068403362610)
      • 08592978254605
      • CM8068403362610
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 429.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 429.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 421.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 424.39
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 424.39
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 424.39
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 424.39
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 424.39
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 424.39
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 394.44
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 394.44
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 438.90
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 438.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 456.33
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 451.90
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 451.90
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 459.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 459.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 459.90
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 409.90
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 409.90
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 409.90
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 409.90
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 409.90
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 409.90
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 409.90
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 409.90
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 409.90
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 409.90
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 461.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 461.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 461.00
    • info@vertaa.fi