x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/107895175.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/164888447.jpg?ts=1
Intel Intel CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150 CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150 CPU/Core i7-4790S 3.20GHz LGA1150 (1)
  • 00675901259767
  • 7299093
  • CM8064601561014
1
  • Prosessori
    • Prosessorisarja: Intel Core i7-4700
    • Astuminen: C0
    • Bus type: DMI2
    • Conflict Free -prosessori: Kyllä
    • PCI Express Configurations: 1x8+2x4, 2x8, 1x16
    • PCI Express väylien maksimimäärä: 16
    • Processor cache: 8 MB
    • Processor operating modes: 64-bittinen
    • Prosessorin koodinimi: Haswell
    • Prosessorin tukema muistin kaista (max): 25.6 Gbit/s
    • Prosessorin tukema sisäisen muistin maksimi: 32 GB
    • Prosessorin tukemat muistin kellonopeudet: 1600, 1333 MHz
    • Prosessorin tukemat muistityypit: DDR3L-SDRAM, LPDDR3-SDRAM
    • Prosessorin valmistaja: Intel
    • Prosessorityyppi: Intel Core i7
    • Säikeiden määrä: 8
    • Thermal Design Power (TDP): 65 W
    • Turbonopeuden taajuus (max): 4 GHz
  • Tekniset tiedot
    • Ytimien määrä: 4
    • Prosessorin kanta : LGA 1150 (Socket H3)
    • Laatikko: Ei
    • Soveltuu: Työasema
    • Grafiikkaydinten määrä: 20
    • Intel 64: Kyllä
    • Väylän kaistanleveys: 5
    • Videon dekoodaus: Kyllä
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i7
    • ARK ID -prosessori: 80808
    • CPU configuration (max): 1
    • Enhanced Intel SpeedStep Technology: Kyllä
    • Execute Disable Bit: Kyllä
    • Graphics & IMC lithography: 22 Nm
    • Idle States: Kyllä
    • Intel Enhanced Halt State: Kyllä
    • Intel FDI Technology: Kyllä
    • Intel Secure Key Technology-versio: 1
    • Intel Small Business Advantage (SBA)-versio: 1
    • Intel Stable Image Platform Program (SIPP): Kyllä
    • Intel Stable Image Platform Program (SIPP) -versio: 1
    • Intel Trusted Execution Technology: Kyllä
    • Intel TSX-NI: Ei
    • Intel TSX-NI-versio: 0
    • Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d): Kyllä
    • Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT): Kyllä
    • Thermal Monitoring Technologies: Kyllä
  • Grafiikka
    • Sisäinen näytönohjain: Kyllä
    • Integroidun näytönohjaimen malli: Intel HD Graphics 4600
    • Näytönohjaimen maksimimuisti: 2 GB
    • Sisältyvän näytönohjaimen DirectX-versio: 11.2/12
    • Sisältyvän näytönohjaimen maksimimuisti: 2 GB
    • Sisältyvän näytönohjaimen maksimiresoluutio (HDMI): 4096 x 2304 pikseliä
    • Sisältyvän näytönohjaimen maksimiresoluutio (VGA): 1920 x 1200 pikseliä
    • Sisältyvän näytönohjaimen OpenGL-versio: 4.3
  • Laajennuspaikat
    • PCI Express slots version: 3
  • Muisti
    • ECC: Ei
    • Muistin enimmäismäärä: 32.77 GB
    • Tuetut muistityypit: DDR3-SDRAM
  • Suorituskyky
    • Embedded options available: Kyllä
  • 406.60 406.60 EUR 1
    1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      406.60, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i9-11900 prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208608247.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Valmistajan tuotekoodi: BX8070811900 Ydinten määrä: 8 Kellotaajuus: 2.50 GHz Max. turbonopeus: 5.20 GHz Suoritinkanta: LGA1200 TDP: 65 W Sisäinen näytönohjain: Intel UHD Graphics 750 Sisältää jäähdyttimen: Kyllä (1)
      Intel Core i9-11900 prosessori
      1
    • Intel Core i7-9700
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217462456.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-9700 Core i7-9700 Core i7-9700 (1)
      Intel Core i7-9700
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i5-11600K processor 3.9
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230205156.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i5-11600K processor 3.9 Core i5-11600K processor 3.9 Core i5-11600K processor 3.9 (1)
      Intel Core i5-11600K processor 3.9
      • 08592978309541
      • CM8070804491414
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 384.80
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 384.80
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 384.80
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 384.80
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 391.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 393.95
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 391.55
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 391.55
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 385.45
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 386.45
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 387.10
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 387.10
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 387.45
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 387.45
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 387.45
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 387.65
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 388.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 384.45
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 382.10
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 383.75
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 383.75
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 391.90
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 391.20
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 391.55
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 392.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 392.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 392.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 392.25
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 393.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 393.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 394.70
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 392.25
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 392.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 392.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 394.70
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 397.50
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 399.30
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 404.40
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 404.75
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 404.75
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 404.75
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 403.65
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 404.75
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 403.65
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 403.25
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 404.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 402.20
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 403.65
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 403.65
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 403.65
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 408.85
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 408.85
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 408.85
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 408.45
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 408.10
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 403.65
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 405.50
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 402.20
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 402.20
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 402.20
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 402.90
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 399.30
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 397.15
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 399.30
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 397.15
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 397.15
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 397.15
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 396.80
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 395.40
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 396.80
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 399.30
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 396.80
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 396.80
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 396.80
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 397.15
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 397.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 397.85
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 397.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 397.15
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 397.15
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 397.15
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 407.70
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 408.10
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 409.20
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 402.55
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 402.55
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 402.55
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 406.20
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 406.20
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 404.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 402.20
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 404.40
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 404.40
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 404.40
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 403.25
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 401.45
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 403.65
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 405.85
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 406.60
    • info@vertaa.fi