x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183720494.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/183720502.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156064966.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/203365075.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/225651477.jpg?ts=1
Intel Intel Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa Core I9-10900f 5.2ghz/20mb Cpu Harmaa Prosessori (CPU), 2.8 GHz (5.2 GHz Turbo), 10 ydintä (Deca Core), 20 säiettä, 20 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-2933 RAM, 16 PCI Express Gen 3.0 Lanes, LGA1200 Socket, 65 watt TDP, Box (sis. jäähdyttimen) (1)
  • 05032037188746
  • 00735858447775
  • 00735858447768
  • 5032037188746
  • BX8070110900F
  • 0735858447775
  • W126171736
2
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i9
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 436.43 525.99 EUR 2
    2
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Prosessori (CPU), 2.8 GHz (5.2 GHz Turbo), 10 ydintä (Deca Core), 20 säiettä, 20 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-2933 RAM, 16 PCI Expr...436.43, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      525.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208597736.jpg?ts=1
      AMD AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori Tuotenimike: AMD Ryzen 7 5800X BOX AM4 8C/16T 105W 3.8/4.7GHz 36MB Tuotetyyppi: Suoritin Tyyppi / Koko tai muoto: AMD Ryzen 7 5800X Ydinten määrä: 8-ydin Säikeiden määrä: 16 säiettä Välimuisti: 32 Mt Cache-muistin tiedot: L2 - 4 MB, L3 - 32 MB Suorittimien määrä: 1 Kellotaajuus: 3.8 GHz Max. turbonopeus: 4.7 GHz Yhteensopiva suoritinkanta: Socket AM4 Tuotantoprosessi: 7 nm Thermal Design Power: 105 W PCI Express -tarkastus: 4.0 Arkkitehtuuriset ominaisuudet: AMD Ryzen Master Utility, AMD Ryzen (3)
      AMD Ryzen 7 5800X 3.8 GHz prosessori
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 408.90
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 408.50
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 408.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 408.90
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 399.20
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 399.00
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 412.22
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 412.22
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 412.22
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 412.22
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 412.22
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 412.22
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 407.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 403.39
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 403.39
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 403.39
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 403.39
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 403.39
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 403.39
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 404.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 390.39
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 388.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 389.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 388.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 389.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 388.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 412.22
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 424.15
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 424.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 424.19
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 424.19
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 424.32
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 424.26
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 424.22
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 424.24
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 389.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 418.39
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 424.27
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 424.36
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 424.35
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 424.31
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 424.20
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 424.20
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 424.20
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 424.20
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 424.17
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 424.19
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 424.16
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 422.02
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 419.91
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 417.81
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 415.72
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 413.64
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 411.57
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 409.51
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 525.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 525.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 525.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 525.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 433.56
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 433.56
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 433.57
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 432.29
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 432.29
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 432.29
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 436.43
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 436.43
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 436.43
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 436.43
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 436.43
    • info@vertaa.fi