x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/160949774.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/167515257.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155456848.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/233416492.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/156148621.jpg?ts=1
Intel Intel Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box Core i9-10900KF 3.7GHz LGA1200 Box Prosessori (CPU), 3.7 GHz (5.3 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 10 ydintä (Deca Core), 20 säiettä, 20 MB cache, tukee: Dual Channel DDR4-2933 RAM, 16 PCI Express Gen 3.0 Lanes, LGA1200 Socket, 125 watt TDP, Box (ilman jäähdytintä) - Comet Lake (3)
  • 00735858448178
  • 05032037189170
  • 05032037188678
  • 00735858447676
  • 05032037188661
  • 05032037189163
  • 00735858448185
  • W126171732
  • 5032037189170
  • BX8070110900KF
  • BX8070110900
  • 5032037188661
5
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i9
    • Sukupuoli: Unisex
  • Paino ja mitat
    • Paino (g): 500 g
  • Ikäraja
    • Ikäryhmä: Aikuiset
  • 414.79 499.80 EUR 5
    5
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Prosessori (CPU), 3.7 GHz (5.3 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 10 ydintä (Deca Core), 20 säiettä, 20 MB cache, tukee: Dual Chann...414.79, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Power.fi Power.fi
      5.200714241191404 (12)
      Tämän tehokkaan 10. sukupolven Intel® Core i9 -prosessorin avulla voit ylittää omat ja järjestelmäsi rajat. Tehokas prosessori on avainas...441.00, 6 pv (offer_sdt_6_days)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      456.80, 4 pv (offer_sdt_4_days)
      1
    • Hobby Hall Hobby Hall
      3.0174167952254893 (19)
      483.14, 5 pv (offer_sdt_5_days)
      1
    • Data-Systems Data-Systems
      8.642011799776487 (21)
      499.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i9-11900 prosessori
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/208608247.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Core i9-11900 prosessori Valmistajan tuotekoodi: BX8070811900 Ydinten määrä: 8 Kellotaajuus: 2.50 GHz Max. turbonopeus: 5.20 GHz Suoritinkanta: LGA1200 TDP: 65 W Sisäinen näytönohjain: Intel UHD Graphics 750 Sisältää jäähdyttimen: Kyllä (1)
      Intel Core i9-11900 prosessori
      1
    • Intel Core i7-9700
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/217462456.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-9700 Core i7-9700 Core i7-9700 (1)
      Intel Core i7-9700
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 423.07
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 423.07
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 422.91
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 422.91
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 423.07
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 426.15
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 423.06
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 423.07
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 423.29
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 423.29
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 423.29
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 422.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 422.79
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 438.80
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 438.80
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 438.80
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 438.80
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 438.80
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 438.80
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 422.75
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 422.80
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 422.92
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 422.83
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 422.79
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 422.79
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 422.79
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 439.80
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 422.69
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 422.67
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 422.74
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 422.69
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 422.69
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 422.69
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 422.71
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 430.16
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 430.16
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 415.89
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 415.89
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 415.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 415.89
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 429.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 441.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 438.79
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 436.60
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 434.42
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 432.25
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 430.09
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 427.94
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 425.80
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 423.67
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 421.55
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 421.55
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 419.44
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 417.34
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 441.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 414.79
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 414.79
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 414.79
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 414.79
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 414.79
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 414.79
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 414.79
    • info@vertaa.fi