x
x
x Kaikki kategoriat x Kategoriat MENU
Haet nyt kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (poista)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Etsi tuotteita... Hae tuotteita kategoriassa {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Etsi tuotteita... Hae... Etsi tuotteita...
Kategoriat x Sulje

Intel Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed

Järjestä perusteella
Suodata
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "fi_FI" }
{} Kirjoita sijaintisi tähän...
Tärkeimmät tiedot
Arvostelut Intel Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} arvostelu{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita arvostelu
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} arvostelu{{0 === 1 ? "" : "a"}}
Kirjoita ensimmäinen arvostelu!
Hintahistoria
1 kuukausi 3 kuukautta 6 kuukautta 1 vuosi
Tekniset tiedot Intel Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Näytä kaikki tekniset tiedot Näytä vähemmän tietoja
Toiset katsoivat myös näitä tuotteita
Intel Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/166656477.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/163280700.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/149360645.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/155370771.jpg?ts=1
  • https://pc.vertaa.fi/500x500/173089084.jpg?ts=1
Intel Intel Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed Core i9-10980XE Cascade Lake-X CPU - 18 ydintä 3 GHz - LGA2066 - Boxed Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
  • 00735858433396
  • 05032037175357
  • 05032037175340
  • 0735858433396
  • BX8069510980XE
3
  • Yleiset ominaisuudet
    • Prosessori luokka: Intel Core i9
  • 1149.99 1236.90 EUR 3
    3
    • Proshop Proshop
      8.29270327299242 (431)
      Prosessori (CPU), 3 GHz (4.6 GHz Turbo), Unlocked (voi ylikellottaa), 18 ydintä (Octadeca Core), 36 säiettä, 24.75 MB cache, LGA2066 Sock...1149.99, 1-2 vk (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Multitronic Multitronic
      6.546834488459221 (301)
      1219.80, 1 vk (offer_sdt_1_week)
      1
    • Dustin home Dustin home
      6.0817619357602855 (140)
      Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors ...1236.90, 2 pv (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/210226351.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/230653971.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 Core i7-11700K processor 3.6 (1)
      Intel Core i7-11700K processor 3.6
      • 08592978307226
      • CM8070804488629
      1
    • Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/133193785.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/151997621.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/113059376.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/103960974.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/177701734.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket (1)
      Intel Core i9 7920X 2.9GHz LGA2066 Socket
      • 00675901493031
      • 00735858348669
      • 05032037107655
      • BX80673I97920X
      1
    • Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/148583272.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/155365002.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212185654.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/166692633.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/145904032.jpg?ts=1
      Intel Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket Whether you are working on your latest feature film or the next episode of a YouTube series, the unlocked Intel Core X-series processors are designed to scale to your performance needs by using the two fastest cores at higher frequencies and up to 18 cores when extreme mega tasking is required. (1)
      Intel Core i9 9940X 3.3GHz LGA2066 Socket
      • 05032037146494
      • 00735858401913
      • BX80673I99940X
      • 0735858401913
      1
    • Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212986323.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987513.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987512.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/212987511.jpg?ts=1
      • https://pc.vertaa.fi/500x500/229745003.jpg?ts=1
      Intel Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin Deliver cloud computing, real-time analytics, processing for your mission-critical business, and big data insights. Improve data center efficiency and reliability to handle any workload. (1)
      Intel Xeon E-2324g 3.1ghz Lga1200 Socket Suoritin
      • 05032037230919
      • 00735858495486
      • BX80708E2324G
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 1124.82
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 1103.98
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 1103.98
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 1103.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 1145.65
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 1144.49
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 1144.49
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 1144.49
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 1144.49
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 1144.49
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 1144.49
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 1144.49
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 1144.49
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 1144.49
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 1103.98
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 1124.82
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 1103.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 1103.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 1103.98
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 1103.98
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 1103.98
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 1103.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 1103.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 1103.98
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 1144.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 1144.90
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 1153.82
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 1144.90
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 1144.90
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 1124.82
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 1142.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 1150.88
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 1150.88
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 1150.88
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 1150.94
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 1203.80
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 1150.94
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1145.65
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1149.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1149.99
    • info@vertaa.fi